איכות צליל נוראית באוזניות בפאנל הקידמי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איכות צליל נוראית באוזניות בפאנל הקידמי

amir77a

Recommended Posts

אני מנסה לחבר לפאנל הקידמי (לוח אם DH67BL - של realtek).

כאשר אני מחבר את האוזניות לפאנל הקידמי אין זיהוי אוטומטי שהן חוברו, בעוד בחיבור מאחור, כן קיים זיהוי.

בבדיקת בתוך התכונה של realtek, הסאונד נשמע מצוין, אך השמעת מוסיקה מכל מקור נשמעת רע מאד ובווליום נמוך מאד.

ההרגשה הנה של הגדרה שגויה כביכול, אך בצעתי reset להגדרות (ולא שנגעתי בהן בעבר) בכל מקום שמצאתי.

יש למישהו מושג כיצד ניתן לשמוע מוסיקה כמו שצריך באוזניות בפאנל הקידמי.

(למען הסר כל ספק בפאנל האחורי, השמיעה באוזניות מצויינת וכך גם בתוכנת הבדיקה של realtek בפאנל הקידמי).

המון תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזאת הבעיה ולו מכיוון שאת הסאונד של בדיקת הצליל של התוכנה של realtek עצמה שומעים מעולה, בעוד כל אחר, נשמע חלש ומעוות.

העיוות בא לידי ביטוי בעיקר שבכל שיר שמשמיעים לא שומעים את החלק הווקלי של השיר, הכל קריוקי...

הכרטיס מוגדר להשמיע קדימה ואחורה באופן זהה וללא פילטרים ככל הידוע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזאת הבעיה ולו מכיוון שאת הסאונד של בדיקת הצליל של התוכנה של realtek עצמה שומעים מעולה, בעוד כל אחר, נשמע חלש ומעוות.

העיוות בא לידי ביטוי בעיקר שבכל שיר שמשמיעים לא שומעים את החלק הווקלי של השיר, הכל קריוקי...

הכרטיס מוגדר להשמיע קדימה ואחורה באופן זהה וללא פילטרים ככל הידוע לי.

שלום,

חיבור קידמי התחיל לעשות בעיות רק לאחרונה?

קיריל,

ברק מחשבים, אשקלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא. מחשב חדש קומפלט.

(מארז של - One Hundred Gaming).

שימו לב שבבדיקת הסאונד של realtek הכל נשמע מצוין. כלומר לא סביר שמדובר בבעייה בקונקטור כלשהו, אלא עניין הגדרתי שאין לי מושג מהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי כעת. הכל נראה מחובר כיאות.

יתר על כן, נשמע צליל, אך הוא צליל של קריוקי. כלומר נשמע , רק החלק הווקאלי כאילו הוחרש.

מוזר מאד...

עברתי כאמור על כל הגדרה... לא מצאתי לכך זכר, מה גם שזה רק באוזניות ובחיבור הקדמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...