Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר

simonsix

Recommended Posts

טוב אז הרבצתי כמה שעות במולטי.

דבר ראשון שמיד שמתי לב שאכן הגרפיקה נראת פחות טוב , נקווה שיהיה פאצ' לזה שלפחות יראה כמו MW2.

המולטי של MW3 זה פשוט המולטי של MW2 , חד וחלק , לטוב ולרע.

אני עדיין נהנה , אני מאוד אוהב את Kill Confirmed ואת ה- Support Package החדש.

אני לא יודע מה איתכם אבל אני ממשיך לשחק בזה. מקווה שגם אתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 359
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא לבד..

כמה שלא מובילים במשחק הזה ... הוא לא fun

המפות כל כך מסורבלות ובנויות בצורה גרועה.

הריספאון... אוחוחו הריספאון חשבתי שבבלאק אופס הריספאון מקולקל,במשחק הזה הריספאון קיים רק כדי שהשחקן יוכל להופיע מחדש על המפה. מבחינת מיקום נייטרלי ומאוזן לספאון - זה לא קיים.

קיבלתי ספאון על אותה נקודה ששחקן אחר קיבל 2 שניות אחרי ולהפך (פשוט משספים אחד את השני).

טיוברים וקאמפרים - אפשר להתחמק מהם רק בשרתים פרטיים, שם מטפלים בהם בצורה יסודית. בפועל יש המון אנשים שמתשמשים אך ורק בטיובים והמון נבלות שיושבים בפינות חשוכות וממתינים לקילים.

המתרוממים שרצים עם akimbo ומרססים - הם פשוט לא יכולים להשיג קיל עם נורמלי אז הם יורדים לזנות.

פינגים וmatchmaking - מערכת משופרת עלק , יצא לי להמתין איזה 5 דקות עד שהתחיל משחק מרוב קריסות וחוסר מציאת הוסט.

יש לאגים ו קפיצות גם אם ההוסט ישראלי.

fail of the year all years

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו סיימתי לבנות לי מחשב מספיק חזק למשחקים ואני מתלבט אם לקנות את MW3 ,קניתי כבר את באטלפילד 3 וגם בעבר היה לי את MW2 וBO ומאוד נהנתי מהמשחקיות בMW2 אבל סבלתי ממש ובאמת שלא הצלחתי לעבור את רף ה 5 שעות עם BO במחשב מכיוון שכל הסרברים היו אך ורק NUKETOWN HARDCORE וכל שניה היית מת מGL, וגם בגלל שהמשחק במחשב היה בסך הכל תירוץ לגרסה למחשב ולא משה מה עשיתי המשחק לא הסכים לרוץ חלק (מבחינת חומרה אני מסודר) אז אני רוצה לשאול האם המצב של MW3 דומה לBO או לMW2 כי לפי התגובות כאן אני מבין שעדיף לוותר על המשחק הזה וולשאר עם SAINTS ROW 3 וBATTLEFIELD 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

saints row the third וBF3 ללא צל של ספק!!!

מעבר לזה שמשחקים טובים מאוד תהיה זו הזדמנות לנצל את החומרה החדשה.

mw3 בעצם מיחזור של הMW2 וBLOPS אין שום דבר חדש פרט למפות (נוראיות ) ושינויים קוסמטים קלים.

אפילו פיראטית לא שווה להוריד את MW3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

saints row the third וBF3 ללא צל של ספק!!!

מעבר לזה שמשחקים טובים מאוד תהיה זו הזדמנות לנצל את החומרה החדשה.

mw3 בעצם מיחזור של הMW2 וBLOPS אין שום דבר חדש פרט למפות (נוראיות ) ושינויים קוסמטים קלים.

אפילו פיראטית לא שווה להוריד את MW3.

אתה מגזים.

נכון אין שום שיפור וזה בהחלט לא לעניין אבל מבחינתי עוד כמה שעות על MW2 חדש , זה בהחלט משהו חיובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GMANIL הטיעון של אנשים שזה פחות טוב מMW2-אילו זה היה ברמה של MW2-אפילו בלי שום שינויים-אני חושב שאנשים היו יותר ממרוצים. עכשיו המחלוקת היא רק על המינון-עד כמה זה פחות טוב מMW2.זה גם כגודל הציפיה-רוב האנשים כאן ממש ציפו לחזרה לימים של MW2 אחרי בלק אופס,ואין להם כח להסתפק בעוד חיקוי בינוני שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שהוא פחות טוב אבל מבחינתי מפות חדשות , נשקים חדשים ולי זה מספיק.

אין ספק שיש פה אכזבה , אפילו את התפריטים הם לא טרחו לשנות בשביל לתת כאילו תחושה של משהו חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני "בנפול אויבך אל תשמח".אנחנו לא מאוכזבים בגלל שקיבלנו את COD ולא בטלפילד,אלא בגלל שהמשחק יצא גרוע.זה לא COD.אם לא עשית פריאורדר לבאטלפילד-יש לך זכות טיעון,אבל בכל פריאורדר יש סיכון מסוים.אתה מסתמך על זה שהמשחק יהיה לפחות ברמה של הקודמים.

לגופו של ענין,ואני יכול לדבר רק בשם עצמי,אני לומד מטעויות. הסכמתי לתת לאינפינטי ווארד צ'אנס כי בלק אופס פותח עי חברה אחרת(למרות שהאמת הוא היה נחמד מבחינתי..פשוט לא נחמד של 60 דולר),כי רציתי לשחק עם החברה מהפורום,וכי MW1 ובמיוחד MW2 היו השוטרים הכי משוחקים על ידי אי פעם-מה שיכול להצדיק את תג המחיר הזה,וגם כי זה מסיים את העללה של הטרילוגיה. נתתי צ'אנס-למרות שידעתי שיש כאן סיכון מסוים כי זו לא אינפינטי של פעם.

אבל-(וצריך לשחק עוד במולטי לראות אולי אני אישית אוהב אותו)-איך שזה נראה בשנה הבאה אקטיויז'ן יכולים לקפוץ לי.(תצטט אותי אם יצליחו לשטוף לי את המח ;D )

לחשוב שיכולתי לקנות פה ב170 שח משחקים כמו סקיירים או להזמין מחול את ארקהאם סיטי ב120 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה רואה שמח? פשוט הרבה בקושי משחקים אז להבא לדעתי לא לקפוץ ישר לקנייה של משחק זה. הטיעון אינו על מי שרכש אלא להבא (וזה מה שכתבת שתעשה :P )

יש לך טעות, לי היה זכות (ולכל אחד ) לשחק תחילה בבטא( BF3 ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה ברור אחי, כל השפיצים הלכו משם, אני וסיימון כבר מחכים בקוצר רוח לכותר שריספון יביאו,

רוני, לשאלתך, אני ממש לא מתכוון לרוץ לקנות את הכותר הבא, אני עכשיו משחק BF3, לא יותר מידי, אבל עדיין משחק, נוגע גם ב MW3 פה ושם, כשיש זמן בכלל, BF3 נראה פשוט מושלם על פניו, ההפקה ברמה הכי גבוהה שאפשר לצפות, אבל גיימפליי סביר, ואני אומר את זה כאחד שעדיין משחק בו כן?

שלא תגיד תנסה, אתה כל היום בקוד או משהו בסגנון, באמת שאני נותן צ'אנס, BF זה לא קוד ,אין מה לעשות, יש המון המון בעיות במשחקיות ,הרבה פעמים אתה מת בצורה מוזרה, הרבה בולשיט בוא נאמר, אבל בסדר, כל משחק והבעיות שלו, אני לא אכנס לכולן, אני מקווה באמת שהסידרה של קוד לא מתה כי באמת חבל,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...