Battlefield 3 - דיון ראשי - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:screwy: אתה דורש דברים כנגד עיקרי הסידרה. BC2 הוא לא כותר BF משובח . בBC2 יש הרבה יותר שיעמום - ההתקדמות איטית , יש שם דגש כמעט אך ורק על משחקיות RUSH(דגלים בכלל לא מרגיש טוב ) וגם המפות יותר מידי שטח פתוח. כאן האקשן רב יותר ואפילו במפות הגדולות אני מאוד נהנה שם -מצב משחקיות דגלים עשוי טוב .

הרכבים מאוזנים.יש לך גם הרבה מפות שאין בהם כל כך רכבים - תלוי גם במצב המשחקיות במפה . אגב במטוס אני עדיין בקושי טסתי לא יודע לא מלהיב אותי. אבל שאר הרכבים נהנה .

לגבי הירי, מספיק יש רתע עצום אתה דורש עוד להחליש את הרובים :nono:

לי מפריע לאגים גם על פינג ישראלי. אין מצב שאני מרגיש חלק כמו כאן בלינק

סיכום: תחווה דעה אחרי חודשיים משחק. תתרגל ותשתפשף. הרי כל אחד כאן בא מBC2 שהתרגל אליו. לי הספיק בטא בשביל לדעת כמה BF3 יותר טוב.

בהחלט סרטון מרשים שכיף לראות, אבל אני בטוח שאם היה לנו כח לצלם ולערוך היה יוצא לנו סרטון לא פחות טוב, גם לי וגם לך רוני אני מאמין שהיו הרבה קטעים של כמה צליפות יפות ברצף וכמה ריסוסים עם רוס"ר שלאחר שנגמרת המחסנית החלפה לאקדח ועוד 2-3 הריגות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, מה הבעייה ומה עושים?

תתקשר ותספר להם על הבעיה. זה מה שאני עשיתי והבעיה בטיפול (בדקתי עם 013 ברק ושם אין שום בעיה).

אולי אם יותר אנשים יפנו אליהם אז יהיה להם יותר ברור שאכן קיימת בעיה ושזה Priority בשבילם לטפל בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר ותספר להם על הבעיה. זה מה שאני עשיתי והבעיה בטיפול (בדקתי עם 013 ברק ושם אין שום בעיה).

אולי אם יותר אנשים יפנו אליהם אז יהיה להם יותר ברור שאכן קיימת בעיה ושזה Priority בשבילם לטפל בה.

מכיר את הבטיפול האלה, בקיצור אין להם מושג מה הבעייה וכדאי לי לפתוח משתמש לכמה ימים אצל ספק אחר ללא התחייבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא אמרו לי את זה,"הבעיה בטיפול" זה המילים שלי. זה אומר שאין לי כוח לספר את כל הסיפור אבל פניתי אליהם ואני מאמין שהם יפתרו את הבעיה בקרוב.

אגב, אתה ב-NGN של בזק?

מישהו ב-NGN ולא יכול לקבל הזמנה מרשימת החברים ל-CO-OP? או הזמנה של Party למולטי (כקבוצה)?

עריכה- לא רלוונטי. זה 100% טריפל C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cבשביל לקבל 60 FPS אני צריך להוריד את ההגדרות לmedium :\

וזה יורד ל 45 בעומס גרפי

מה שכן תמיד יהיה לי FPS "נמוך יחסית" בגלל שני המסכים.

על אותן הגדרות, ברגע שאני מנתק את השני הFPS מזנק ל 110

עם מלא אש ועשן ממקורות שונים יורד ל 75

*הכל מדיום

AA x 2

AO מבוטל

רז: 1920x1200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים כמה שאלות

א. מישהו מצא פירוט של שיטת הנקודות , כמה על הריגה כמה על החייאת חייל מהקבוצה וכו'

ב. איזה מקש הופך את המבט ל גוף שלישי - חשוב כאשר טסים במסוק.

ג. יש טיפים לנובים כמוני מהטסת מסוק ?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...