Battlefield 3 - דיון ראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

^

פירסמתי את זה לפני כמה עמודים.

.......

לגבי ביצועים אני לא שמתי לב לפער גדול בין המולטי לסינגל. מי שממש מתקשה לו אז שישחק בשרת של עד 32 שחקנים.

.......

קיבלתי את המשחק מGAME והנה התחילו הבעיות.

למישהו קרה קורה שברגע שהוא מצטרף לסרבר אז הכל טוב ויפה רק ברגע שהוא מנסה להפעיל את המשחק המשחק קורס מבלי להיפתח אפילו?

משום מה הקובץ הפעלה של המשחק קורס.

אצלי ברוב המקרים הוא נתקע. אני אמחוק את המשחק מתי שהוא ואתקין מחדש אולי יסתדר.

אז בכוונתך קורס זה שחלון המשחק פתאום לא מגיב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מנסה לשחק קו אופ עם חבר, כשאני שולח לו הזמנה, הוא מקבל אותה, עושה מסכים, זה כותב לו שאני ה Host ושמחכה שהמישחק יתחיל, אבל אצלי לא קורה כלום, כשהוא שולח לי הזמנה לקו אופ אני אפילו לא מקבל את ההזמנה שלו.

מישהוא יודע מה יכולה להיות הבעייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להוציא הכל החוצה נמאס לי!

נובים:

1. די לחסום כניסות!

2. די לחסום שזורקים רימון!

3. די להשתמש בפצמרים!

ומזה הדבר הדפוק הזה, שאתה לא יכול להשתמש בכל הנשקים שאתה מקבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק באמת טוב רק חבל שעשו אותו יותר מידי למטוסים ורכבים ושכחו את המשחקיות האמיתית כמו BC2

חייבים לבטל תמצב שכיבה המגעיל הזה וגם את הכוח של הנשקים שהורגים בכזאת מהירות חוץ מזה הכל מצויין וגם רץ לי טוב על המחשב

רק חבל שבארץ מתלהבים כל כך ממסוקים וזה מחרפן אותי! אני לרוב משחק בשרתים DE גם פינג סבבה וגם המשחק זורם ואנשים יודעים לשחק שם

MadNetic

מקווה לשרת ישראלי גם של HWZONE ולעוד תחרויות כמו שהיה בבאד קומפני 2 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא נדלק אפילו. ברגע ההפעלה של המשחק הוא קורס מיידית והדבר היחיד שצץ זה BF stopped working. לצערי הרב אני פעם אחת עוד לא הצלחתי להיכנס.

לי זה קורה לפעמים אחרי שאני מדליק את המחשב (או ריסטרט), ובהפעלה ראשונית של המשחק זה בדיוק קורה לי: נפתח החלון של המשחק ולא מגיב - נשאר שחור, ואז אני נאלץ לסגור את החלון ולהתחבר מחדש, פעם שניה והלאה הכל תקין.

בקיצור זה כנראה יותקן בפאטץ או דרייבר.

תציץ פה בדיוק בבעיה הנ''ל:

http://battlefield3forums.com/showthread.php?3298-Battlefield-3-has-stopped-working-(right-on-launch)

ופה

http://battlefield3forums.com/showthread.php?3186-Battlefield-3-freeze-problem/page1

http://battlefield3forums.com/showthread.php?3723-Battlefield-3-Freezing-Issue

כולם מפוצצים בבעיות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף כל סוף סיימתי את הסינגל , אני חייב לציין שהגרפיקה והסאונד היו מעולים , הנשקים מעולים , המשימות מגוונות.

הבעיה היחידה היא הסיפור , פשוט עלוב , לא מעניין , משעמם , אתה לא מתחבר לדמויות , בקיצור מיותר.

יאאלה למוולטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק באמת טוב רק חבל שעשו אותו יותר מידי למטוסים ורכבים ושכחו את המשחקיות האמיתית כמו BC2

חייבים לבטל תמצב שכיבה המגעיל הזה וגם את הכוח של הנשקים שהורגים בכזאת מהירות חוץ מזה הכל מצויין וגם רץ לי טוב על המחשב

רק חבל שבארץ מתלהבים כל כך ממסוקים וזה מחרפן אותי! אני לרוב משחק בשרתים DE גם פינג סבבה וגם המשחק זורם ואנשים יודעים לשחק שם

MadNetic

מקווה לשרת ישראלי גם של HWZONE ולעוד תחרויות כמו שהיה בבאד קומפני 2 :)

:screwy: אתה דורש דברים כנגד עיקרי הסידרה. BC2 הוא לא כותר BF משובח . בBC2 יש הרבה יותר שיעמום - ההתקדמות איטית , יש שם דגש כמעט אך ורק על משחקיות RUSH(דגלים בכלל לא מרגיש טוב ) וגם המפות יותר מידי שטח פתוח. כאן האקשן רב יותר ואפילו במפות הגדולות אני מאוד נהנה שם -מצב משחקיות דגלים עשוי טוב .

הרכבים מאוזנים.יש לך גם הרבה מפות שאין בהם כל כך רכבים - תלוי גם במצב המשחקיות במפה . אגב במטוס אני עדיין בקושי טסתי לא יודע לא מלהיב אותי. אבל שאר הרכבים נהנה .

לגבי הירי, מספיק יש רתע עצום אתה דורש עוד להחליש את הרובים :nono:

לי מפריע לאגים גם על פינג ישראלי. אין מצב שאני מרגיש חלק כמו כאן בלינק

סיכום: תחווה דעה אחרי חודשיים משחק. תתרגל ותשתפשף. הרי כל אחד כאן בא מBC2 שהתרגל אליו. לי הספיק בטא בשביל לדעת כמה BF3 יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לשחק קו אופ עם חבר, כשאני שולח לו הזמנה, הוא מקבל אותה, עושה מסכים, זה כותב לו שאני ה Host ושמחכה שהמישחק יתחיל, אבל אצלי לא קורה כלום, כשהוא שולח לי הזמנה לקו אופ אני אפילו לא מקבל את ההזמנה שלו.

מישהוא יודע מה יכולה להיות הבעייה?

אתה עם Triple C?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...