Battlefield 3 - דיון ראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לך באמת שיש דבר כזה להוריד משחק פרוץ לאינטרנט?או קובץ כזה ששוקל 14 קיי חח,זה נראה לי רוב הסיכויים ווירוס,אין דבר כזה משחק פרוץ לאינטרנט אם עדיין אתה לא מודע לזה.

תתפלא מה אפשר לעשות עם 14kb חוץ מזה זה רק עוקף את הצורך באוריגן וזה לא שום דבר מעבר, לפי התיאור של זה בכל אופן. זה בטח סתם איזה DLL שהמשחק דרכו מברר אם יש לך אישור להפעיל את המשחק, אז כתבו DLL דמי או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו,

לעוד מישהו קורה שבאמצע המשחק (גם סינגל וגם מולטי) המשחק פשוט קופא קורס???

הכל עבד לי כמו שצריך עד שהגעתי למשימה הרבעיעת בסינגל ומאז כל דקה עד חמש דקות המשחק פתאום קורס

במולטי אני יכול לשחק קצת יותר, אולי שעה בערך עד שהמשחק קורס

I7

580GTX

16 GB RAM

עדכנתי ,התקנתי את המשחק כבר פעמיים מחדש,וכלום לא עזר(משחק מקורי כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עם gtx 570 יכול להעלות תמונה של ההגדרות video שהוא קבע למשחק?

הכל על ultra + 16x+4x לא כ"כ הולך , ואני לא יודע איזה מההגדרות מהותיות ולא כדאי להתפשר עליהם, ועל מה כן אפשר להוריד קצת בהגדרות לטובת ביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עם gtx 570 יכול להעלות תמונה של ההגדרות video שהוא קבע למשחק?

הכל על ultra + 16x+4x לא כ"כ הולך , ואני לא יודע איזה מההגדרות מהותיות ולא כדאי להתפשר עליהם, ועל מה כן אפשר להוריד קצת בהגדרות לטובת ביצועים...

מה אתם לא מבינים שלא משחקים על 4MSAA זה כמו לשחק מטרו על 4 ושום כרטיס לא מריץ אותו חלק עד היום,תבטל את זה לגמרי,אני משחק על 2MSAA ויש לי 560ti ואני יכול לשחק על 4 גם רק שלפעמים יש פה ושם תקיעות שאתה מסובב את המצלמה מהר מדי,זה חרטה ברטה אין שום הבדל בעין תקח אפילו ותשווה אם אתה ממש פריק של גרפיקה כמוני :)

תבטל את זה ותהנה מהמשחק כמו שצריך.זה לא כמו להוריד נגיד למדיום או האיי שגם בהאיי אני בספק אם ממש רואים הבדל כזה משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא מה אפשר לעשות עם 14kb חוץ מזה זה רק עוקף את הצורך באוריגן וזה לא שום דבר מעבר, לפי התיאור של זה בכל אופן. זה בטח סתם איזה DLL שהמשחק דרכו מברר אם יש לך אישור להפעיל את המשחק, אז כתבו DLL דמי או משהו בסגנון.

אבל אני מסביר לך זה זיוף,הגרסה הפרוצה שרצה זה של RELOADED וזה רק לסינגל ואין קראק כזה של מולטי אז בגלל זה זה שטויות ואולי ווירוס אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא הגיוני!! תחזיר מייד את המשחק לחנות ותזרוק את המחשב לפח!

מה זה השאלות האלה? מה, לא טוב לך שהוא רץ סבבה? :s05:

כי אני זוכר שלפני שהמשחק יצא, אתרי הביקורות רשמו שהוא כבד גם בכרטיסי HIGH-END וחשבתי שפספסתי משהו, אני בסה''כ מתפלא לטובה מהמשחק.

מה הקטע שלך ? תרגיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...