Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית

peacebringer7

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנה דיון שאני אוהב,

אבל לפני שאני מתחיל אני יספר לכם כמה דברים,

בתור שחקן COD שיחקתי ב2,3,4, MW,MW2,BO

ברשת לא שיחקתי בהם כמעט בכלל!! רק אצל חבר בMW2 כמה דקות וזהו. ומסרטונים שראיתי ברשת.

בתור שחקן של BF, שיחקתי בBF:V, BF2, BF:BC2, BF3 BETA.

כולם ברשת ובסינגל.

אני אישית חושב שCOD זה נטו שיפור של CS, לא בהכרח המנוע הגרפי אלא המשחק בכללי.

אני חושב שזה חובבני לאללה שאתה מקבל צ'ופר כי הרגת איזה 8 אנשים ועם ה"'צ'ופר" הזה יש לך אפשרות להרוג עוד איזה 10.

אני חושב שבCOD סוג של "מכוונים" אותך לאן ללכת, להבדיל מBF שפאקינג לוקח לך 10 דקות לעבור מנקודה A לנקודה B (ואני מדבר על 10 דקות על השעון!!), החופשיות במשחק כל כך הרבה יותר טובה ונוחה למשתמש כי יש המון דרכים מאיפה להגיע.

כמובן שמשחק קבוצתי הולך BY FAR לBF בקטע הזה.

BF זה באמת חוויה של משחק מלחמה, עם המון נשקים, רכבים, , מסוקים, טנקים.

בCOD אתה יותר "מוגבל".

רק מה שחבל לי על BC2\BF3 זה שאני מרגיש שהרבה יותר ילדודס מCOD מיגרו את עצמם לBF וזה מעצבן.

וכן COD זה משחק של ילדודס.

אבל לפי דעתי הסינגל COD יותר מוצלח אבל נראה איך יהיה BF3, אני חושב שהוא יהיה מהפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD זה ONE MAN ARMY חסר טקטיקה לחלוטין, הדבר היחיד שקובע שם זה מהירות תגובה, וכל נסיון לאיזון (כמו מטול למשל, או עמדת MACHINE GUN) זה מתכון מהיר להצפת הפינה של המסך במלבן קללות.

זה לא שזה כזה נורא, לי אישית אין משהו מהנה יותר מלחזור אחרי העבודה ולפרוק הכל על COD4, אבל רוב הזמן אני מעדיף BFBC2

אגב לא ממש הבנתי למה כולם כל כך בטוחים שMW3 יעבור את BF בסינגל? הסינגלים שלCOD מצויינים אבל אפשר לשער שDICE למדו מהמשחק הקודם לא?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבטיח לך שרוב השחקנים של BF3 ידלגו על הסינגל כי מה לעשות הוא יהיה לבטח משעמם וחסר מעוף.

הסינגל של MW3 לעומת זאת צפוי להיות מעולה בהתאם למסורת ואני לא חושב שעל כך מתבסס הויכוח כי אם על המולטי.

אי אפשר להשוות נסיון של עשור בפיתוח משחק סינגל לעומת נסיון של שנתיים-שלוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הסינגלים של שני הקודים האחרונים ושל באטלפילד

אף אחד מהם לא היה מרתק ממש, ואני לא התחברתי לסיפור ואני לא זוכר את הדמויות

אבל אני כן זוכר שנהנתי מהסינגלים של קוד הרבה יותר

עריכה: בכל מקרה המשחקים האלה נמדדים לפי המולטי שלהם, כמו שסיימון אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אשכח את הפעם הראשונה שבה יצא לי לשחק COD4, וזו גם הייתה הפעם ראשונה ששיחקתי COD אצלי בבית ולא אצל חבר, וכשחשבתי שזה השיא של המשחק הגיע MW2 ואחר כך גם BO...... נסיון באמת לא חסר להם.

מצד שני ראיתי גימפלי מהסינגל של BF3 (החלק שבו הם תחת ירי על הגג ואז השחקן מגזים בקטנה כזה ומוריד חצי בניין עם בזוקה) והוא נראה מאוד כמו סטייל COD, אז אני נשאר אופטימי ומקווה שיש למה לקוות =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אשכח את הפעם הראשונה שבה יצא לי לשחק COD4, וזו גם הייתה הפעם ראשונה ששיחקתי COD אצלי בבית ולא אצל חבר, וכשחשבתי שזה השיא של המשחק הגיע MW2 ואחר כך גם BO...... נסיון באמת לא חסר להם.

מצד שני ראיתי גימפלי מהסינגל של BF3 (החלק שבו הם תחת ירי על הגג ואז השחקן מגזים בקטנה כזה ומוריד חצי בניין עם בזוקה) והוא נראה מאוד כמו סטייל COD, אז אני נשאר אופטימי ומקווה שיש למה לקוות =]

כמה עובדות נחמדות:

COD: MW1 נעשה ע"י infinity ward

COD: MW2 גם נעשה ע"י infinty ward

cod: Black ops נעשה ע"י treyarch, שאין לה שום קשר לאינפיניטי וורד

ומאז כמעט כל הצוות של אינפיניטי וורד התפטרו, ועל MW3 עבד צוות טרי וחסר ניסיון. :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אני לא טועה TREYARCH היו אלה שבמקור התחילו את הסדרה לא?

בכל אופן זה לא משנה מי ומה עשו, העיקר שהתוצאה הייתה ברמה!

חח עכשיו נזכרתי בזה ששיחקתי בBO ושמעתי את רולינג סטונס ואמרתי איזה קטע, ואז נכנסתי ליוטוב והתבאסתי לגלות שאלפי אנשים כבר שמו לב לזה..... (וזה היה ממש קצת אחרי שהמשחק יצא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...