Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית

peacebringer7

Recommended Posts

ת'רד זה מיועד לכל מי שאוהב מאוד את אחד המשחקים ורוצה להתווכח על איזה מהם יותר טוב,ולכל מי שמרגיש צורך עז לענות לו,כאן תוכלו למצוא פינה חמה לפרוק את לבכם.

מס' חוקי ייסוד למי שרוצה להשתמש בו:

1. השתדל לזכור ולהזכיר שהמשחקים הם בעלי אופי שונה למדי ואין מה להשוות בינהם. ובכל זאת...

2. חופש הביטוי הוא אחד מערכי הייסוד של המדינה. עם זאת כדי למנוע את שליחתם לאשפוז של כל חברי הפורום שלא מתענינים בויכוח הדבילי הזה,הוקם השרשור הזה. כאן,בין כתלי הגטו המבודד שלו,יכולים אנשים לעשות קולות של חיות כאוות נפשם כגון "מווו" או "מהההה" מבלי שהשכנים הפרימטיבים שלהם יגידו שזה מפריע.

3. אין בשרשור זה משום שלילת זכותם של האדמינים למחוק הודעות חופרות ו/או ויכוחי סרק בשרשורים אחרים.אדרבא-הוא מעודד אותה.

4. מי שאוהב את בטלפילד חייב להסתובב בין עמודי השרשור במעגלים ורק אחרי שיקיף אותם פעמיים שלוש הוא רשאי "לירות" את מה שיש לו לומר.

5. מי שאוהב את קול אוף דוטי חייב לשלם 15 דולר בכל פעם שהוא רוצה לכתוב שהוא אוהב אותו.אם הוא גם כותב את זה בפועל-עוד 15 דולר.

תהנו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעקרון משחק הרבה יותר טוב מכל הבחינות.

אבל יש משהו במשחקיות הזורמת ב-COD שסוחפת הרבה אנשים.

השנה אני כנראה אקנה BF3,ואוותר על MW3,אני פשוט לא מוכן לשלם על משחק ממוחזר.

שורה תחתונה,אני אוהב את שני המשחקים,אני נהנה משניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח חבל שאי אפשר לעשות LIKE לכותרת :xyxthumbs:

אני איש COD אבל כל רציני לא יחשוב פעמיים וירכוש את שניהם ואל תבלבלו לי את ת'שכל שזה הרבה כסף.

שילמתי על שניהם ביחד כולל משלוח מחו"ל 410 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה רציני יקנה את שניהם.אבל אולי לא מתחבר לאחד מהם .

Etyopi

משחקיות בלי חשיבה רבה ואקשן עכשווי (לא שזה רע )לכן יש שם יותר ילדים.

הפעם BF מגיע אם יותר אקשן מקודמו על ידי מפות צפופות יותר ומגוונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להשוות, הסרטון אחרון ש-abav פירסם נראה כמו שטיפת מוח למשחק COD. אם לבחור במשחקיות וסינגל פלייר, ללא ספק COD עד עכשיו. אך משחק רשת מולטי פלייר, מהרושם שראיתי בבטא, ובמשחקים הקודמים של ללא ספק שזה המשחק הטוב ביותר למולטיפלייר. ואני לא מדבר על בטא, אחרי שתשחקו ב- 3, תוכלו להשתיק את האגו שלכם על COD, בעצם למי אכפת, אתם כצרכנים קיבלתם שטיפת מוח מ-COD, והוא בכלל לא משחק כ"כ טוב, זה בסה"כ משחק נחמד באמת, עם כל הסיסמאות, ציון ניקוד, סיקורים שקיימים ברשת על COD - ממש שכנעתם את עצמכם ש-COD הוא משחק הכי טוב, למרות שהוא לא :)

אני לא אוהב סיקורים, לא רואה פרסומות ולא רואה סיסמאות שיווקים מעולם הגיימינג, אני שומע על המשחק - מסתכל על טריילר, משחק בבטא, וקובע אם המשחק טוב ומהנה לטעמי, לא מעניין אותי הסיקורים, ציונים, בלה בלה. אני דיי בטוח שרובכם לא מדברים מתוך דעה שלכם באמת, אלא מדעות של אנשים אחרים - כי בסופו של הדבר, רוב החברות גיימינג והפצה יודעים שאין לכם דעה משלכם לצערי, מה שמעצב לכם את הדעה כרגע זה החברות האלו שנותנות ציונים, שעושות סיקורים ועוד'.

שבוע נעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את 2 האחרונים קניתי, והזמן אמר את שלו, בCOD שיחקתי יותר כי אני אישית אהבתי אותו יותר, מכיוון שהמשחקיות מהירה יותר ופשוטה יותר לדעתי.

נכון, BC2 משחק מדהים ומתוחכם יותר, אבל אהבתי יותר את MW2... תתבעו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD יותר מהנה לדעתי. BC2 שיעמם והביא לי המון עצבים.

BF3 היה סביר לא יותר. ואני שם זין על גרפיקה. אני עדיין משחק CS1.6 וסורס וממש לא מפריעה לי הגרפיקה במשחקים הנ"ל.

healthimportant, על פי מה קבעת שBF טוב יותר? גרפית? סבבה. אבל זה לא הופך משחק לטוב יותר.

שיכנענו את עצמנו שCOD הוא המשחק הכי טוב? לא, לא שיכנענו. שיחקנו! במשחקים השונים בסדרות וקבענו.

כל אחד קובע לעצמו לאיזה משחק הוא מתחבר יותר. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן אותי שActivision לא עושים שום בטא פתוחה לCOD או דמו.

אני לא משתכנע מכל הHYPE למולטיפלייר עד שאני משחק ואני לא אקנה את MW3 רק בשביל הסינגל (שאני בטוח שיהיה טוב יותר מBF3). אז יש שינויים פה ושם יחסית לקודמים אבל זה לא נראה לי רציני.

לפחות EA וDICE נתנו טעימה מספקת מהמולטי בבטא, עם כל הבעיות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה רציני יקנה את שניהם.אבל אולי לא מתחבר לאחד מהם .

Etyopi

משחקיות בלי חשיבה רבה ואקשן עכשווי (לא שזה רע )לכן יש שם יותר ילדים.

הפעם BF מגיע אם יותר אקשן מקודמו על ידי מפות צפופות יותר ומגוונות .

ברור שב- COD יש יותר ילדים.

יש גם יותר מבוגרים.

יש גם יותר הורים.

בקיצור יש יותר שחקנים.

אני לא מגיע עם דעות קדומות , אני משחק בשני המשחקים.

BC2 היה איטי לטעמי , BF3 כבר יותר טוב , זה עדיין לא COD אבל זה לא אומר שאני לא אשחק בו.

נתחיל לשחק בשניהם ונראה מה יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...