Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית

peacebringer7

Recommended Posts

gman_il

בממצוע של הילדים -יש יותר ילדים בCOD .. .. שוב זה לא שזה דבר רע פשוט ילדים מתחברים לפחות חשיבה ,עבודת צוות.

עוד דבר ---כולם כאן משווים בין COD ולא משנה איזה עותק ( כנראה מרוב שדומים :P )רק לBC2 , כאילו זה המשחק של BF (מה שלא ) .

כל משחק בסדרת BF שונה מקודמו במכולל הפרטים. איך ההשוואה בין COD לBF2 (לגבי שחקני COD )? קשה יותר נכון.

יש לשים לב לא משווים במשחקיות אלא מעבר לה... ולגבי העותקים החדשים שבאים עלינו לטובה נדבר רק אחרי תוקפה של משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בממצוע של הילדים -יש יותר ילדים בCOD .. .. שוב זה לא שזה דבר רע פשוט ילדים מתחברים לפחות חשיבה .

זה לא נכון, זאת רק כמו סטיגמה כזאת שנוצרה...ואני יכול להגיד לך ללא ספק שהשנה בBF3 יהיה יותר ילדים קטנים מבכל משחקי CoD ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:smile1: נו... כי הרבה שחקני COD באים להתארח. רק לא להרוס בבקשה את המשחקיות :silly: ....

ברצינות: מדבר רק על הממוצע של הילדים . ברור שיש בוגרים ורציניים, סיימון לא כזה? ולא אב הרוחני של חלק מפה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שבאטלפילד משחק יותר מורכב ומתוחכם מקול אוף דיוטי: המשימות יותר מורכבות ודורשות תכנון ואסטרטגיה, אנשים משחקים בצוותים ולא כל אדם לבדו, יש כלי ומטוסים שמשנים לגמרי את המשחקיות, לכל שחקן יש תפקיד מיוחד שאמור לתרום לקבוצה כמו חובש, מהנדס וכו'. הבעיה היא שרוב השחקנים (בעיקר בארץ) משחקים ממש גרוע והורסים את חווית המשחק. בקול אוף דיוטי כמעט תמיד אפשר להנות מהמשחק, גם אם כל השחקנים בקבוצה שלך רק רצים ויורים בכל מה שזז המשחק עדיין כייפי וזורם והקבוצה שלך בהחלט יכולה לנצח, במיוחד אם זה team deathmatch. אבל בבאטלפילד כשהשחקנים מתנהגים ככה ואף אחד חוץ ממך לא מנסה להתקיף את המטרה הראשית של האויב או להגן על המטרה של הקבוצה שלך (שלא לדבר על לחבוש ולחלק תחמושת לקבוצה שלך) זה יכול לגרום לחוויית משחק מאוד מעצבנת ומתסכלת. כל מי ששיחק הרבה ב BC2 יודע טוב מאוד על מה אני מדבר.

קול אוף דיוטי גם משחק יותר קז'ואלי שזה גם יתרון להרבה אנשים. אם יש לי איזה חצי שעה פנויה בסוף היום כשאני ממש עייף אני יכול בכל זאת להכנס לקול אוף דיוטי ולשחק סיבוב או שניים, אבל אין מצב שאני אשחק במצב כזה באטלפילד.

אז שוב, צריך לראות את התמונה הגדולה. גם אם על הנייר BF משחק "טוב" יותר, יש עדיין יתרונות לקול אוף דיוטי וסיבות לכך שהוא משחק כזה פופולרי ומצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^בהחלט מסכים פחות או יותר.. אך תמיד אפשר לשחק בשרתים גם מחול. שחקן קלאסי של BF יעדיף לרוב גם את BC2 ושחקן קלאסי של COD יעדיף COD מאשר BC2 .שוב.. זה לא חוכמה להשוות COD רק למשחק אחד בסדרת BF שהנו BC2

BF2 וגם למבינים יותרBF2142 אוכל את COD מכיוון שאתה קיבלת את החבילה שאתה ציינת וכולל בתוכה אקשן רב וקרבות מהירים יותר מאשר BC2 . לכן BF3 השנה הולך לכיוון הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^בהחלט מסכים פחות או יותר.. אך תמיד אפשר לשחק בשרתים גם מחול. אבל שוב.. זה לא חוכמה להשוות COD רק למשחק אחד בסדרת BF שהנו BC2

BF2 וגם למבינים יותרBF2142 אוכל את COD מכיוון ששם אתה מקבל את החבילה שאתה ציינת וכולל בתוכה אקשן רב וקרבות מהירים יותר מאשר BC2 . לכן BF3 השנה הולך לכיוון הטוב.

בבאטלפילד 2 באמת היו שחקנים טובים יותר שדאגו לשחק בקבוצות ולבצע את המשימה ואני זוכר שהרבה יותר נהנתי ממנו בזמנו כשחרשתי את המשחק. אבל ב BC2 רוב השחקנים, גם בחו"ל ממש גרועים. כמעט כולם בוחרים להיות סנייפרים ובכל מקרה כולם מסתתרים ורק עובדים על ה K/D שלהם ובקושי מנסים לבצע את המטרה או להגן עליה. זאת הסיבה העיקרית שהפסקתי לשחק במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעדיין אפשר למצוא יש פעמיים שכן יש שחקנים טובים. וכן חיפוש של שרתים טובים.בכל אופן BC2 בנוי קצת אחרת מBF2 אולי בשל כך זה כבר גורע מעבודת הצוות.

זה גם קשור לאופי המשימות, ב BF 2 היה בעצם רק conquest, ב BC2 הכניסו את מצב rush שזה בעצם התאבדות מובטחת אם כל הקבוצה לא מלווה אותך או לפחות מחפה עליך במקום שכל אחד יסתתר מאחורי איזה סלע ורק ישמור על התחת שלו :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבאטלפילד 2 באמת היו שחקנים טובים יותר שדאגו לשחק בקבוצות ולבצע את המשימה ואני זוכר שהרבה יותר נהנתי ממנו בזמנו כשחרשתי את המשחק. אבל ב BC2 רוב השחקנים, גם בחו"ל ממש גרועים. כמעט כולם בוחרים להיות סנייפרים ובכל מקרה כולם מסתתרים ורק עובדים על ה K/D שלהם ובקושי מנסים לבצע את המטרה או להגן עליה. זאת הסיבה העיקרית שהפסקתי לשחק במשחק.

דווקא בקטע הזה אני מעדיף את BF על COD רק בזכות האיזון והאפשרויות שהמשחק נותן לך.

יש קבוצה של מלא סנייפרים? בכיף!

1) לוקחים RECON עם MORTAR STRIKE ומורידים אותם מרחוק

2) לוקחים ASSAULT, קופצים על כלי מהיר ומאגפים אותם

3) מתעלמים מהם לחלוטין, לוקחים ENGINEER, עולים על טנק והולכים לתפוס את הMCOM

(רשימה חלקית)

המשחק לא מתגמל משחק מגעיל וזה מה שאני אוהב בו.

אני מסכים אבל שאי אפשר לקפוץ לחצי שעה משחק בBC2. אם רוצים אקשן מהיר, COD עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי COD לוקח.. שיחקתי חצי שעה בBF3 ולא הבנתי לרגע על מה בכלל הויכוח

בחצי שעה לא חותכים שום משחק. ואיאפשר לטעום משחק אם לא משחקים בכל המפות ואיזה תקופה קצרה. אם כל זה ברור שעדיין אולי לא תאהב. אבל מה שמעניין אם המשחק באמת ימשוך יותר שחקנים למשך יותר....זמן ויחזיר את הכותר לסידרה. עד כה אני מאמין שכן.

........

shantax

עדיין אני חושב שמצב RUSH זה אחלה חידוש לסידרה פשוט המפות של BC2 יותר מידי פתוחות זה לא כמו בBF3 יש לך גיוון ואפילו רוב של שטח צפוף.. שם אני חושב המשחקיות הזאת תסתדר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף BF כי הוא יותר מתוחכם, כדי לנצח צריך עבודת צוות.

יש רכבים, יש הרס והכי חשוב יש גראפיקה יותר טובה.

גם שיחקתי בקאספיאן בורדר בבטא והיה פשוט מדהים.

גם לסנייפרים יותר קשה לכוון כי יש Bullet drop וTravel time.

מנוע ההרס מאפשר לעשות בור באדמה עם רימון ולהשתמש בו בתור מחסה.

במוד הקונקווסט הייתי במשחק של מעל שעה, לכן שחקני COD לא אוהבים אותו, הוא יותר איטי.

בשורה התחתונה: כל אחד והטעם שלו, אני אוהב BF ומישהו אחר אוהב COD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה BULLET DROP וה TRAVEL TIME ממש לא מקשים על הצלפים במשחק הזה, קאספיאן הייתה פשוט מפה מושלמת לצלפים ואם מישהו לא הצליח לצלוף שם אז מצבו רע ביותר.

המשחקיות ב BF לא כזו איטית כמו שהרבה אומרים פה, אולי בדור החדש של הגיימרים כן כי הם עוד לא למדו לרוץ ומתקשים ללכת :P

הדבר היחיד שמפריע לי ב BF וציינתי מספיק פעמים זה שהגימור של המשחק ברמה מאוד נמוכה. הגרפיקה יפה, יש מנוע הרס, האנימציות מרשימות, הכל טוב ויפה אבל בסופו של דבר זה לא מה שהופך משחק לטוב.

ב BF3 הצורה שה HIT DETECTION עובד פשוט הורסת את המשחק :nixweiss: מלא 1 HIT KILL חסרי היגיון ומלא פעמים שאתה מת למרות שאתה מאחורי קיר :P ה HITBOX גם לא התקדם כל כך ב 10 שנים האחרונות, בקושי עומד בשורה אחת עם ה HITBOX שהיה ב QUAKE 3 ו SOF2.

אנשים אומרים טוב זה BETA אבל הבעיה הזו נגרמת מאיך שהמערכת עובדת ולא איזה באג או משהו כזה, פשוט ביצוע דיי צולע שמאוד מזכיר את BLACK OPS ובחלק מהמקרים אפילו יותר גרוע. לשם השוואה, ב TF2 יש מערכת שמבוססת על אותו רעיון ונדיר שיש איתה בעיות כאלה, פשוט עשו עבודה הרבה יותר טובה וגם שפרו אותה במהלך השנים.

גם מאז BF2142 הרמה של המפות יורדת, בכל משחק יש יותר מפות לא מאוזנות, ב BC2 זה היה אסון, חצי מהמפות פשוט היה חרא לשחק בהן :nixweiss: ממה שראיתי ב BF3 יש שיפור, לפחות במפות שהם הראו שזה לא מספיק בשביל לדעת מה יהיה בסוף. את הבעיות שהיה ב METRO הם סדרו שזה גם סימן טוב.

בקיצור אם DICE יוציאו משחק עם גימור שעומד בקו אחד עם החברות האחרות בשוק אני אשמח לשחק בו, עד אז COD מנצח כי גם בשפל שלו הוא עובד בצורה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...