כמה מבחני ביצועים מעניינים מאוד של ה4S וSGS2... - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מבחני ביצועים מעניינים מאוד של ה4S וSGS2...

Shtupel

Recommended Posts

אחרי שראיתי את הסרטונים האחרונים שפורסמו פה, גיליתי דברים שלא ידעתי על הגלקסי, כמו שיש לו שליטה קולית די מרשימה שאפילו לא ידעתי שיש לו.

מה בעצם חידשו עם סירי?

אגב לפי איך שזה נראה סוף סוף ישרו קו עם הגלקסי 2.. ובעצם זה הכל..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי שראיתי את הסרטונים האחרונים שפורסמו פה, גיליתי דברים שלא ידעתי על הגלקסי, כמו שיש לו שליטה קולית די מרשימה שאפילו לא ידעתי שיש לו.

מה בעצם חידשו עם סירי?

אגב לפי איך שזה נראה סוף סוף ישרו קו עם הגלקסי 2.. ובעצם זה הכל..?

ישרו קו אפשר להגיד ... חוץ מהמסך כמובן ;D

זה למה כולם מאוכזבים ....

מי יותר חזק נדע ב 19 לחודש ...

וגם אם הוא יותר חזק מהגאלקסי "הרגיל"

כבר יש את הגאלקסי 720P ויהיה את הגאלקסי נקסוס/ פריים וראיתי גם איזה גאלקסי 2 הרקולס ... קיצור ............ :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו את הכתבה של ה S4 והגאלקסי 2 ואני חייב להגיד שזה פשוט בושה :kopfpatsch:

"אתם יכולים לזרוק את הגאלקסי 2 שלכם לפח, מלך הביצועים החדש זה האייפון 4S"

רואים שמי שרשם זה פאנבויי של

שמיהר לכתוב כתבה על סמך מידע ראשוני כשהגלאקסי לא מנוצל כמו שצריך ויודעים את זה וגם יודעים שצפויי שיפור ביצועים גדול עבורו

שלא נדבר שלא הכניס את עניין גודל המסך במאכזב והעבודה שלמדובר באותו מכשיר

ממש בושה ל HWZONE כתבה כזאת

מזכיר לי את כול אתרי הפאנבויי למיניהם :bash:

אתה טיפש שיודע רק להגיד מי פאנבוי ומי לא! ולא יכול לבוא ולנקוט עמדה..!!

גם אם הSGS2 יהיה עם 17 אבל התוכנה תצא רק עוד שנה אני לא מעוניין בו וולא שום לקוח אחר!! זזה טיפשי וזה ביזיוני להוציא חומרה שאין תוכנה שתומכת בה ולקורא לזה "המכשיר המהיר בעולם".

תגידו מה שתגידו על אבל כשהם מוציאים מוצר אז הם עושים אתת זה עד הסוף בצורה כמעט מושלמת(תמיד יש פאדיחות..כן כן האנטנה) ולא מוציאה מכשיר למכירה ואחרי שנה מעדכנת לו תוכנה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הSGS2 יהיה עם 17 מעבדים אבל התוכנה תצא רק עוד שנה אני לא מעוניין בו וולא שום לקוח אחר!! זזה טיפשי וזה ביזיוני להוציא חומרה שאין תוכנה שתומכת בה ולקורא לזה "המכשיר המהיר בעולם".

תגידו מה שתגידו על אבל כשהם מוציאים מוצר אז הם עושים אתת זה עד הסוף בצורה כמעט מושלמת(תמיד יש פאדיחות..כן כן האנטנה) ולא מוציאה מכשיר למכירה ואחרי שנה מעדכנת לו תוכנה.....

התוכנה יצאה אתמול, כנראה תוך משהו כמו חודש תעבור התאמה ל SGS 2.

אז הזמנים שאתה מדבר עליהם שקריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הSGS2 יהיה עם 17 אבל התוכנה תצא רק עוד שנה אני לא מעוניין בו וולא שום לקוח אחר!! זזה טיפשי וזה ביזיוני להוציא חומרה שאין תוכנה שתומכת בה ולקורא לזה "המכשיר המהיר בעולם".

אתה חוזר עם אותם דברים בלי להקשיב למה שאני אומר ולכן אני לא יגיד מה שאמרתי שוב

לך למה כתבתי קודם ותקרא הכול שוב :xyxthumbs:

אפל לא עושה הכול בצורה טובה ועד הסוף ... לא הייתי קורה לשנה ו 4חודשים של עבודה על להכניס מעבד טיפה חזק יותר ומצלמה טיפה טובה יותר עבודה מושלמת ...

מה שכןאנדרואיד 4 כבר יצא

עכשיו ניתן למספרים לדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הSGS2 יהיה עם 17 מעבדים אבל התוכנה תצא רק עוד שנה אני לא מעוניין בו וולא שום לקוח אחר!! זזה טיפשי וזה ביזיוני להוציא חומרה שאין תוכנה שתומכת בה ולקורא לזה "המכשיר המהיר בעולם".

מה הולך איתך?!

אתה שפוי?!

מה לעזאזל קרה לפורום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חוזר עם אותם דברים בלי להקשיב למה שאני אומר ולכן אני לא יגיד מה שאמרתי שוב

לך למה כתבתי קודם ותקרא הכול שוב :xyxthumbs:

אפל לא עושה הכול בצורה טובה ועד הסוף ... לא הייתי קורה לשנה ו 4חודשים של עבודה על להכניס מעבד טיפה חזק יותר ומצלמה טיפה טובה יותר עבודה מושלמת ...

מה שכןאנדרואיד 4 כבר יצא

עכשיו ניתן למספרים לדבר

לא משנה כמה זמן...משנה האיכות!

מה הולך איתך?!

אתה שפוי?!

מה לעזאזל קרה לפורום הזה?

לך פרסמתי כתבה בפורום על הידע המדהים שלך והחיזוי עתידות שלך לגבי זה שאמרתה שאפל נופלת ועשתה טעות נוראית עם ה 4S והיא לא תשרוד.....

תקרא תשכיל ואולי תלמד לא לקפוץ בראש...ובעיקר ללמוד מטעויות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך פרסמתי כתבה בפורום על הידע המדהים שלך והחיזוי עתידות שלך לגבי זה שאמרתה שאפל נופלת ועשתה טעות נוראית עם ה 4S והיא לא תשרוד.....

תקרא תשכיל ואולי תלמד לא לקפוץ בראש...ובעיקר ללמוד מטעויות !

פרסמת בעיקר בנצ'מרקים שקריים מאתר שהומצאו על השניה.

אתה סתם קופץ בכל פעם שנפתח דיון ומכניס את השטויות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה כמה זמן...משנה האיכות!

איכות חרה

מבסוט ? :nixweiss:

אני ידגים לך על משהוא אחר

זה כמו לקחת סוברו טנדר מודל 94 ולשים לו מנוע של פראארי .....

האייפון 4 ו ה 4S הם מכשירים זהים וכך גם ה "איכות" שלהם

שיפור הביצועים לא מורגש אפילו בינהם

ולהוציא את אותו המכשיר עם מעבד טיפה חזק יותר זה לא מוצר חדש ובטח לא עבודה של שנה ו 4 חודשים

תסתכל על

הם הספיקו כבר להוציא 4 גאלקסיים שונים, והם לא הכריזו ועשו רעש מרעיד אדמה כמו שאפל עשו

גאלקסי 2

גאלקסי 2 הרקולס

גאלקסי 2 720P

גאלקסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות חרה

מבסוט ? :nixweiss:

אני ידגים לך על משהוא אחר

זה כמו לקחת סוברו טנדר מודל 94 ולשים לו מנוע של פראארי .....

האייפון 4 ו ה 4S הם מכשירים זהים וכך גם ה "איכות" שלהם

שיפור הביצועים לא מורגש אפילו בינהם

ולהוציא את אותו המכשיר עם מעבד טיפה חזק יותר זה לא מוצר חדש ובטח לא עבודה של שנה ו 4 חודשים

תסתכל על

הם הספיקו כבר להוציא 4 גאלקסיים שונים, והם לא הכריזו ועשו רעש מרעיד אדמה כמו שאפל עשו

גאלקסי 2

גאלקסי 2 הרקולס

גאלקסי 2 720P

גאלקסי

אתה עושה צחוק?! אתה מקצין.!!

אני מאוד אוהב את הצורה של האייפון, מאוד אלגנטי ויוקרתי (לא פלסטיקי) וכך הרבה אחרים.

אבל זאת דעתי ועל טעם וריח.......סתם בזבוז זמן.

צורת הפירסום של סמסונג זאת בעיה שלהם, ועזוב שהם גנבו את רוב הפטנטים של .

בכל מיקרה אני לא אומר מילה רעה על המכשירים של , אני רק באתי להראות לכל המבקרים שמהללים את הגלקסי בלי להסתכל ימינה או שמאלה!

יש כאן בפורום הרבה יותר מכורי גלקסי או סםת שונאי מאשר פאן בויס כמו שאתה קורא להם!

פרסמת בעיקר בנצ'מרקים שקריים מאתר שהומצאו על השניה.

אתה סתם קופץ בכל פעם שנפתח דיון ומכניס את השטויות שלך.

הכי קל להמציא תרוצים.

והתכוונתי לאתר שמראה את המכירות של לא הבנצ'מארקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...