כמה מבחני ביצועים מעניינים מאוד של ה4S וSGS2... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מבחני ביצועים מעניינים מאוד של ה4S וSGS2...

Shtupel

Recommended Posts

מהירות גלישה: (יותר גבוהה = יותר טוב)

gsmarena_004.jpg

ביצוע כללי: (יותר נמוך = יותר טוב.)

gsmarena_003.jpg

גרפיקה: (יותר גבוהה = יותר טוב)

תאמינו או לא, אבל באמת פי 7 יותר חזק מהאייפון 4.!

gsmarena_001.jpg

ולסיום, צילום של המצלמה החדשה :

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=newsimg/11/10/iphone4s-benchmark-sample/camera/gsmarena_101.jpg&idNews=3257

מקור:

http://www.gsmarena.com/iphone_4s_browser_benchmark_and_camera_sample_leaks-news-3257.php

אז אולי בכל זאת יודעים מה הם עושים..!

כל ההתלהבות סביב החומרה של SGS2 ואפל בכל זאת מצליחה להשאיר אבק בעזרת שילוב חכם של חומרה אבל בעיקר תוכנה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שני המבחנים הראשונים הם מבחני דפדפן ,חלק גדול מהציון נקבע על הדפדפן שבו המבחן רץ ,אפל מאוד משקיע בדפדפן הSafari שלה ,בiOS 5 הפדפן קיבל עידכון דיי גדול,עכשיו מנוע הWebkit בגירסה זאת קרוב לזה שנמצא בשימוש בSafari 5.1 ,יש גם תמיכה בהאצת חומרה שנוספה השנה ,שבזכות דברים כמו זה :

http://ie.microsoft.com/testdrive/Performance/SpeedReading/Default.html

רצים ב40FPS לעומת 2 בiOS 4.2, בהשוואה לזה ב2.3 על הNEXUS S זה רק בערך ב15-20 ..

בגלל זה גם האייפון 4 עדיין נמצא בחלק העליון לייד כל המכשירים הדו ליבתיים ,ובקום השלישי בטבלה השלישית ..

המבחן האחרון הוא זה שבאמת מתמקד בחומרה,ופה ל4S אין מתחרים ,אולי רק המכשירים של סמסונג שיושקו בעתיד עם הExynos 4212 שאמור להיות קרוב בביצועים הגראפיים לA5 באייפון 4S (אבל לא לביצועים של השבב באייפד 2..) וכמובן 3 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש צורך לחכות ולראות איך ICS תנצל את תוספת הליבה שפתאם אמורה להיות מנוצלת כמו שצריך ולהקפיץ ביצועים.

בלי קשר מאד מרשים לראות איך , לפחות בביצועים גלישה, משאירים אפילו את ה-3GS במשחק שמצליח לעקוף כרגע גם גאלאקסי S ודומים... בהחלט השקעה משתלמת מאד בתוכנה ובמערכת הפעלה שמעניקה אורך חיים מרשים למכשירים בני שנתיים+ ! חייבת להתחיל ללמוד מזה, לרוב אצל היצרניות שלה מכשירים בני שנתיים כבר יוצאים ממעגל החיים כמעט לחלוטין (דווקא היא עצמה כן מנסה לשמור אותם במשחק עיין ערך ONE).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiCool, מאיפה התוצאות האלו יש קישור?

מעניין אותי קצת יותר פרטים על כל הסיפור הזה...

כי סתם למשל יש לי S עם ROM מקוסטם ובSunSpider קיבלתי 2800...וזה עוד שיש כמות לא קטנה של שרצות ברקע...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר בדקתי את העניין קצת...עושה רושם שזה לא משהו רישמי ושזה סתם חומר שמישהו אסף מכל מיני אתרים ברחבי האינטרנט....אני לא הייתי סומך על הדיוק של הנתונים האלה עד שהמכשיר יגיע לחנויות באופן רישמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר בדקתי את העניין קצת...עושה רושם שזה לא משהו רישמי ושזה סתם חומר שמישהו אסף מכל מיני אתרים ברחבי האינטרנט....אני לא הייתי סומך על הדיוק של הנתונים האלה עד שהמכשיר יגיע לחנויות באופן רישמי

http://www.anandtech.com/show/4951/iphone-4s-preliminary-benchmarks-800mhz-a5-slightly-slower-gpu-than-ipad-2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפועל כל פעם שאני עם הגלאקסי S (הראשון) ומישהו לידי עם האייפון 4 רוצים לבדוק משהו באינטרנט, שנינו מחכים שעות עד שקורה משהו.

הכל אותו חרא :s07:

אגב, הרצתי עכשיו את ה-sunspider bench וקיבלתי 3428 מ"ש. לא יודע מאיפה יצא ה-6134 בתוצאות שהבאת :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מה יהיו הביצועים כשתצא ICS.

עד אז, כל הבדיקות האלה חסרות טעם.

מה מיוחד בICS. מי הם?

בקשר לאמינות אני לא יכול לתת תשובה אבל הבדיקות האלו לא הומצאו סתם ככה, יש אמת מאחורי הבדיקות האלו.

בפועל כל פעם שאני עם הגלאקסי S (הראשון) ומישהו לידי עם האייפון 4 רוצים לבדוק משהו באינטרנט, שנינו מחכים שעות עד שקורה משהו.

הכל אותו חרא :s07:

אגב, הרצתי עכשיו את ה-sunspider bench וקיבלתי 3428 מ"ש. לא יודע מאיפה יצא ה-6134 בתוצאות שהבאת :nixweiss:

חחחח...במיוחד באורנג'!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה "בדקת את העניין" ? קשה לי להאמין ש-ANANDTECH יעשו מעצמם צחוק.

ואני דיי בטוח שהבדיקות נעשו על כל פלאפון עם הרום סטוק שלו, הגדולה של האייפון היא שהוא לא צריך ניסים ונפלאות ורומים שונים ומשונים כדי להוציא את מלוא הפונציאל שלו, אצלו קורה משהו מאד מוזר ואכשהו החברה שמשווקת אותו עושה את המקסימום עם המערכת הפעלה שלה בתצורת הסטוק !

אני מכיר יותר מדיי אנשים שנאבקים עם הגאלאקסי S המקרטע שלהם עם רום סטוק ואני דיי מנחש שהם כרגע מייצגים את רוב בעלי המכשיר בעולם ולא המעטים שמתעסקים עם רומים והחלפות ואפילו OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...