כמה מבחני ביצועים מעניינים מאוד של ה4S וSGS2... - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מבחני ביצועים מעניינים מאוד של ה4S וSGS2...

Shtupel

Recommended Posts

אתה לא יכול להתווכח עם זה שכיום מוצר חייב לכלול בתוכו תוכנה שתדע לנצל ביעילות את החומרה שלו. אז נכון, הגלקסי 2 עם חומרה מאוד חזקה, ויכול להיות שעם העדכון הבא לאנדרואיד הוא יקבל בוסט מאוד רציני לביצועים, הכל טוב ויפה.

אתה מבצע השוואה לכרטיסי מסך. כיום אם אני אקנה כרטיס מסך שהדרייברים לא תומכים בו בצורה טובה ויודעים לנצל את הכוח שלו (והרי כרטיסים מסך בימינו עולים לא מעט כסף) אני אחוש מרומה ואתעצבן מכך מאוד.

בחזרה לנושא, שוב, אני מדגיש שמה שאני מדבר עליו היא חווית השימוש במכשיר וזו דעתי האישית בלבד. יכול להיות שמבחינה חומרתית הגלקסי יהיה עדיף, יטען דפים מהר יותר בדפדפן ומבחינתי יכול לנצח בכל המבחנים הסינטטיים. חווית השימוש והנוחות שהאייפון מספק עדיין תישאר ללא מתחרים (על אף מספר פגמים במערכת הפעלה, אף אחד לא מושלם).

לגבי המסך, אני אישית לא משחק בטלפון ותכני הוידאו היחידים שאני צורך הם קטעי . אני לא רואה טעם לראות סרט באורך מלא בפלאפון, מה גם שאף פעם אני לא מוצא את עצמי בדרכים עם מספיק זמן פנוי לכך. מבחינתי, גודל המסך של האייפון הוא אידיאלי, ניתן להשתמש במכשיר ביד אחת בנוחות תוך כדי שאתה מגיע לכל פינה במסך, דבר שאני בספק אם ניתן לעשות בגלקסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא יכול להתווכח עם זה שכיום מוצר חייב לכלול בתוכו תוכנה שתדע לנצל ביעילות את החומרה שלו. אז נכון, הגלקסי 2 עם חומרה מאוד חזקה, ויכול להיות שעם העדכון הבא לאנדרואיד הוא יקבל בוסט מאוד רציני לביצועים, הכל טוב ויפה.

אתה מבצע השוואה לכרטיסי מסך. כיום אם אני אקנה כרטיס מסך שהדרייברים לא תומכים בו בצורה טובה ויודעים לנצל את הכוח שלו (והרי כרטיסים מסך בימינו עולים לא מעט כסף) אני אחוש מרומה ואתעצבן מכך מאוד. אז כנראה שכול מי שקונה כרטיס מסך חדש מרגיש מרומה, כי אחרי הכול יש כרטיסים שזכו לתוספות של 15% ואפילו 20% במקרים מסויימים לאחר עדכונים. במקרה שלנו מדובר בתמיכה בליבה נוספת מה שיכול להכפיל בעיצועים (תאורתית ... למרות שאני בספק )

בחזרה לנושא, שוב, אני מדגיש שמה שאני מדבר עליו היא חווית השימוש במכשיר וזו דעתי האישית בלבד. יכול להיות שמבחינה חומרתית הגלקסי יהיה עדיף, יטען דפים מהר יותר בדפדפן ומבחינתי יכול לנצח בכל המבחנים הסינטטיים. חווית השימוש והנוחות שהאייפון מספק עדיין תישאר ללא מתחרים (על אף מספר פגמים במערכת הפעלה, אף אחד לא מושלם).זה טעם אישי, למרות שאני חושב שאתה טועה ... האייפון היום הוא לא כמו פעם

מכשירים רבים מסוגלים לאותה רמה של ביצועים ואף יותר, מהירות הדפדפן ..... נגיד | בנינו אם תשים אותם אחד ליד השני ההבדל לא יהיה גדול וגם לא בטוח לטובת האייפון

לגבי המסך, אני אישית לא משחק בטלפון ותכני הוידאו היחידים שאני צורך הם קטעי . אני לא רואה טעם לראות סרט באורך מלא בפלאפון, מה גם שאף פעם אני לא מוצא את עצמי בדרכים עם מספיק זמן פנוי לכך. מבחינתי, גודל המסך של האייפון הוא אידיאלי, ניתן להשתמש במכשיר ביד אחת בנוחות תוך כדי שאתה מגיע לכל פינה במסך, דבר שאני בספק אם ניתן לעשות בגלקסי.ניתן להגיעה עם העצבה שלך לכול הקצוות של המכשיר, מניסיון

אולי לך המסך נראה מספיק אבל זה לא משנה את העובדה שהמסך של הגאלקסי הרבה יותר גדול וזה מהווה יתרון על האייפון שנישאר עם אותו מסך

|

לדעתי המסך של הגאלקסי מרווח יותר ולא צפוף כמו האייפון

נוח יותר ונותן חווית שימוש טובה בהרבה

בהחלט קריטיון שמסתכלים עליו לפני קניית מכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

|לדעתי המסך של הגאלקסי מרווח יותר ולא צפוף כמו האייפון

נוח יותר ונותן חווית שימוש טובה בהרבה

בהחלט קריטיון שמסתכלים עליו לפני קניית מכשיר

זה המסך שנראה הכי טוב בשוק, שאר המסכים נראים חיוורים לידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שב-XDA וגם החברים שאחראיים על CM (שיקרא 9 עד כמה שהבנתי) לא יקחו את הזמן שלהם ויעבדו בכל המרץ כדי שנראה את ICS על מכשירים פופולריים. מעניין באמת כמה מהר זה יגיע ל-N1 שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...