כמה מבחני ביצועים מעניינים מאוד של ה4S וSGS2... - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מבחני ביצועים מעניינים מאוד של ה4S וSGS2...

Shtupel

Recommended Posts

איפה "בדקת את העניין" ? קשה לי להאמין ש-ANANDTECH יעשו מעצמם צחוק.

ואני דיי בטוח שהבדיקות נעשו על כל פלאפון עם הרום סטוק שלו, הגדולה של האייפון היא שהוא לא צריך ניסים ונפלאות ורומים שונים ומשונים כדי להוציא את מלוא הפונציאל שלו, אצלו קורה משהו מאד מוזר ואכשהו החברה שמשווקת אותו עושה את המקסימום עם המערכת הפעלה שלה בתצורת הסטוק !

אני מכיר יותר מדיי אנשים שנאבקים עם הגאלאקסי S המקרטע שלהם עם רום סטוק ואני דיי מנחש שהם כרגע מייצגים את רוב בעלי המכשיר בעולם ולא המעטים שמתעסקים עם רומים והחלפות ואפילו OC.

כמה שזה נכון..!!

אנשים לא מבינים שחומרה זה לא הכל!!!!

חשוב לא פחות שתתאים את עצמה בצורה אידיאלית לחומרה ותדע להפיק את המיטב ממנה!

Ice Cream Sandwich, הגרסה הבאה של אנדרויד. תדע לתמוך כמו שצריך בריבוי ליבות, בין השאר. דבר שאמור להביא שיפור ניכר מאד בביצועים. נחיה ונראה.

נחייה וניראה :)

לא הייתי מכריז על ה 4S כחזק יותר מ SGS2 .... כי המעבד כפול שלו לא מנצול כמו שצריך

לכו תדעו אולי הוא יכפיל את הכוח שלו אחר כך ... :nixweiss:

זה מאוד טפשי להוציא מעבד כפול בלי תוכנה שתתמוך בו!....

אולי יהיה מהיר יותר ואולי לא, אבל זאת פאדיחה מאוד גדולה של וגוגל לא למצוא פיתרון לזה ברגע שהטלפון יותא לשוק! זה ביזיון לדעתי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מאוד טפשי להוציא מעבד כפול ליבה בלי תוכנה שתתמוך בו!....

אולי יהיה מהיר יותר ואולי לא, אבל זאת פאדיחה מאוד גדולה של סמסונג וגוגל לא למצוא פיתרון לזה ברגע שהטלפון יותא לשוק! זה ביזיון לדעתי....

צודק... בשניה שיצא d כל תכנה ששווקה לשוק תמכה בריבוי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק... בשניה שיצא d כל תכנה ששווקה לשוק תמכה בריבוי .

לא מדבר על תוכנות.....זה כבר לא שור לגוגל.

מדבר על מערכת הפעלה...וזה מייקרוסופט ואינטל כן דאגו שיהיה!!

סמסונג יכולה להוציא טלפון עם 17 ....אבל כל עוד אין שתתמוך בהם זה יהיה אותו דבר כמו מעבד 1!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בשביל מה יש שדרוגי תוכנה? למה יש את הIOS5... כל הרעיון הוא שכל דור של המערכת נותן יותר ביצועים לחומרה קיימת

היצרן של הסלולר רוצה לשים חומרה כמה שיותר חזקה על מנת לתת לצרכן כוח פיזי ביד... מי שצריך לדעת לנצל אותו זה המערכת שכל פעם עוברת שדרוגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבר על ...וזה מייקרוסופט ואינטל כן דאגו שיהיה!!

סמסונג יכולה להוציא טלפון עם 17 ....אבל כל עוד אין שתתמוך בהם זה יהיה אותו דבר כמו מעבד 1!

אז יופי, ההובלה תהיה אצל לחודש :kopfpatsch:

גם ככה כמו שכבר הסבירו פה זה רק הדפדפן, שהוא הדבר הכי מושקע כנראה בIOS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבר על מערכת הפעלה...וזה מייקרוסופט ואינטל כן דאגו שיהיה!!

סמסונג יכולה להוציא טלפון עם 17 מעבדים....אבל כל עוד אין מערכת הפעלה שתתמוך בהם זה יהיה אותו דבר כמו מעבד 1!

התמיכה של בריבוי ליבות זו בדיחה עצובה. עד שויסטה לא הופיעה, שימוש אמיתי במעבדים מרובי ליבות לא ממש היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט לכך שבכללי אני לא אוהב לשחק משחקים שדורשים גרפיקה בסלולרי מהסיבה שזה לא נוח בעליל,

לשחק עם מסך 3.5 אינטצ' זה ליצנות... רק למשחקי דו מימד בלי גרפיקה זה בסדר איכשהו.

מה גם שבאמת משהו בתוצאות פה קצת חורג מהמציאות אבל אי אפשר לדעת תכלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו את הכתבה של ה S4 והגאלקסי 2 ואני חייב להגיד שזה פשוט בושה :kopfpatsch:

"אתם יכולים לזרוק את הגאלקסי 2 שלכם לפח, מלך הביצועים החדש זה האייפון 4S"

רואים שמי שרשם זה פאנבויי של

שמיהר לכתוב כתבה על סמך מידע ראשוני כשהגלאקסי לא מנוצל כמו שצריך ויודעים את זה וגם יודעים שצפויי שיפור ביצועים גדול עבורו

שלא נדבר שלא הכניס את עניין גודל המסך במאכזב והעבודה שלמדובר באותו מכשיר

ממש בושה ל HWZONE כתבה כזאת

מזכיר לי את כול אתרי הפאנבויי למיניהם :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתווכח מכאן ועד הודעה חדשה איזו מכשיר יותר חזק חומרתית, ואיזה מנצל את החומרה שלו יותר טוב.

העניין הוא שמבחינת חווית שימוש, יציבות מערכת ההפעלה ונוחות פשוט אין מתחרים לאפל. כרגע האייפון 4s אמנם לא ביצע את המהפכה שציפו לה אך הוא (לדעתי) המכשיר הטוב ביותר שניתן להשיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני המבחנים הראשונים הם מבחני דפדפן ,חלק גדול מהציון נקבע על הדפדפן שבו המבחן רץ , מאוד משקיע בדפדפן הSafari שלה ,בiOS 5 הפדפן קיבל עידכון דיי גדול,עכשיו מנוע הWebkit בגירסה זאת קרוב לזה שנמצא בשימוש בSafari 5.1 ,יש גם תמיכה בהאצת חומרה שנוספה השנה ,שבזכות דברים כמו זה :

http://ie.microsoft.com/testdrive/Performance/SpeedReading/Default.html

רצים ב40FPS לעומת 2 בiOS 4.2, בהשוואה לזה ב2.3 על הNEXUS S זה רק בערך ב15-20 ..

בגלל זה גם האייפון 4 עדיין נמצא בחלק העליון לייד כל המכשירים הדו ליבתיים ,ובקום השלישי בטבלה השלישית ..

המבחן האחרון הוא זה שבאמת מתמקד בחומרה,ופה ל4S אין מתחרים ,אולי רק המכשירים של סמסונג שיושקו בעתיד עם הExynos 4212 שאמור להיות קרוב בביצועים הגראפיים לA5 באייפון 4S (אבל לא לביצועים של השבב באייפד 2..) וכמובן 3 ..

בלי קשר לדיון...

מבחן מעניין. בפיירפוקס אני מקבל 5 fps ובאקספלורר, באופן מפתיע, 60 fps.... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתווכח מכאן ועד הודעה חדשה איזו מכשיר יותר חזק חומרתית, ואיזה מנצל את החומרה שלו יותר טוב.

העניין הוא שמבחינת חווית שימוש, יציבות מערכת ההפעלה ונוחות פשוט אין מתחרים לאפל. כרגע האייפון 4s אמנם לא ביצע את המהפכה שציפו לה אך הוא (לדעתי) המכשיר הטוב ביותר שניתן להשיג.

לא מסכים

זה כמו להשוות בין שני כשאחד משתמש בדרייבר ראשוני שלא מנצל את היכולות שלו

ה 4S מוביל בכול כך קצת .... אני בספק שה SGS2 לא יעבור אותו אחרי שינוצל כמו שצריך ... כי גם עכשיו הוא לא הרבה מאחורה

לא הבנתי את הרעיון של בכלל לשים מעבד חזק יותר לפאלפון מהיר מספיק גם ככה ... זה לא שבשטח יהיו הבדלים

חוץ מזה אני מסתכל על ה4S הוא נראה צעצועה עם המסך הזה ... 3.5"

לא רואה סיבה לעשות מ 4S אלוהים עדיין, אולי בהמשך :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...