אף אחד לא מעדכן בקשר למהירויות החדשות של הוט ? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אף אחד לא מעדכן בקשר למהירויות החדשות של הוט ?

X7-007

Recommended Posts

אז תגיד להם שיש לך. לא נראה לי שהם הולכים לפתוח למישהו את המחשב כדי לבדוק..

ואיך בדיוק כרטיס PCI יעזור לפנטיום 3 ה"עילג"? הם ציינו דרישה לכרטיס 10/100/1000, מה יצא להם מההתעקשות על PCI, זה לא נותן כלום.

שבדרך כלל כרטיסי PCI הם יותר חדשים והם לא לוקחים כח עיבוד מהמעבד כי יש להם ציפס'ט משלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איפה תמצא 3 עם גיגהביט מובנה בלוח? ברגע שהם דורשים כרטיס גיגהביט, זה כבר שולל כרטיסים מובנים בלוחות ישנים. הדבר היחיד שהם מרוויחים מלדרוש כרטיס PCI זה שלילת כרטיסים מובנים במחשבים חדשים יחסית, מה שנראה מיותר לגמרי (אלא אם יוכח אחרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה תמצא פנטיום 3 עם גיגהביט מובנה בלוח? ברגע שהם דורשים כרטיס גיגהביט, זה כבר שולל כרטיסים מובנים בלוחות ישנים. הדבר היחיד שהם מרוויחים מלדרוש כרטיס PCI זה שלילת כרטיסים מובנים במחשבים חדשים יחסית, מה שנראה מיותר לגמרי (אלא אם יוכח אחרת).

הגזמת, במחשבים חדשים אם אתה רוצה 100MB אז אתה חייב כרטיס של 1GBIT אחרת לא תקבל את המהירות בגלל OVERHEAD של 20% כלומר תקבל סביבות 85MB מקס ועוד במצבים מסויימים זה יירד עוד, כשיש לך 1GBIT אתה מוגבל לסביבות 900MB + תלוי בסביבת העבודה, ארדיסק, הגדרות של כרטיס רשת וכמובן זה עובר דרך ראוטר שלהם או ראוטר אחר יש ביצועים שונים וגם גירסאות FIRMWARE משפיעות.

בעיקרון כל הקטע של מהירות יותר גבוהה זה אומר כשאתה מוריד משהו שהיית מוריד מקודם לדוגמא 12-16MB והיית מוריד על מקס אז הפעם לא יהיה את ההגבלה, תוכל להוריד על 16MB אם זה יגיע יותר מה טוב אבל יהיה לך אקסטרה פס רוחב לא בהורדה אחת בכללי, תמיד יותר זה יותר טוב אבל במצב הזה כרגע גם המחיר יותר זול והחבילה יותר גבוהה + טכנולוגיה שאמורה לצמצם את הבעיות של הטכנולוגיה הקודמת, יש פה שיפור לא רק בחבילת מהירות אלא בשידרוג מודם וטכנולוגיה גם הראוטרים האלו באים עם 1GBIT שיש לו פחות OVERHEAD מבחינת גלובלית ברשת כמו שציינתי מקודם.

מבחינת DOCSIS 3 יהיו הפעם 4 CHANNELS כלומר אתם תשבו על 4 כבלים "כביכול" תחשבו על זה כמו HT של אינטל, הוא השתמש וינטר בזמן אמת מה הכי פחות עמוס עם עוצמות הכי טובות ויקח ממנו את הפס רוחב, לכן מודם DOCSIS לפחות מה שהמודם של הוט מביאים מסוגל עד 400MBPS, כשמודם מוטורולה 6120 יכול עד 125MB ו 6121 עד סביבות 195, עם כל ה OVERHEAD

http://www.speedguide.net/routers/motorola-sb6120-docsis-euro-docsis-30-cable-modem-352

http://www.speedguide.net/routers/motorola-sb6121-surfboard-docsis-30-cable-modem-1170

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים של הספק עדיין גבוהים למהירויות גבוהות.

והאבסורד הוא שכמעט ואין סיכוי לנצל את הפס כשגם ב12MB זה זוחל ברוב שעות היום.

אז מה יהיה ההבדל ?

שסרטים ירדו בלילה מאוחר עד לפנות בוקר בשעה במקום בשעתיים ?

לא מבין מה הטעם ב30MB במצב הגרוע שיש היום בחברות האינטרנט הגדולות.

+1

הם מרמים לקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות מוכרות רוחב פס שהן לא באמת מסוגלות לספק רוב שעות היממה גם אם הן היו מאוד רוצות לספק. מדובר בהונאה לכל דבר ואי אפשר להתלונן לאף גורם מפקח כי בבדיקה משרתי החברה מקבלים 100% רוחב פס ושרתים בחו"ל לא נמצאים באחריות הספקית. אני מצטער שעשיתי "שדרוג" ל-8M אז 40M? חבל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בא להגן,או משהו,אני מחובר בזק+בןלאומי,לדעתי שופר משמעותי הגלישה ברשת,

אני מחובר על 30,בהורדה אני מקבל בכל שעות היום,לא יודע אם אני אומר את זה טוב,אני ינסה,2 מגה,בערך,

מתקן-לפי חישוב שלי,אני מקבל בהורדה,בכל שעות היום,3וחצי מגה=4000-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות מוכרות רוחב פס שהן לא באמת מסוגלות לספק רוב שעות היממה גם אם הן היו מאוד רוצות לספק. מדובר בהונאה לכל דבר ואי אפשר להתלונן לאף גורם מפקח כי בבדיקה משרתי החברה מקבלים 100% רוחב פס ושרתים בחו"ל לא נמצאים באחריות הספקית. אני מצטער שעשיתי "שדרוג" ל-8M אז 40M? חבל על הכסף.

וכשמקבלים 25% עונים לכם שזה בעיה זמנית או איזשהי תקלה גם אם אתה אומר להם שזה כבר חודש חודשיים ככה כל יום. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אתם לא מצפים לקבל 30 או 100MB בפחות מ 100 שקל הלא כן ? נכון בכל זה שונה אבל חו"ל זה מחוץ למדינה וכמו ששם יש חוקים אחרים פה יש טכנולוגיה אחרת שעדיין לא תפסה אבל עומדת כבר להיכנס, בקרוב FIBER ישירות לבית דרך חברת החשמל ובנתיים יש לו את הוט עם DOCSIS 3 שזה בדיוק כמו בחו"ל, הדבר היחיד שחסר לנו כרגע זה רק FIBER עד הבית שזה יקח זמן, אבל יקרה. אז תחכו ותפסיקו עם ההשליות, גם בחו"ל מישהו בשוודיה עשיתי לו בדיקות דרך שליטה מרחוק על חיבור 100/5 והוא קיבל ברוב הזמן את המהירות ובהורדות מאתרים עדיין לא הוריד קרוב לזה, לא יצא לי לבדוק הורדות ביוטורנט כי הוא לא ממש מוריד, אבל בעיקרון אם לא יהיה הגבלה מהתשתית אני מאה אחוז יקבל את זה מהספק, אין הגבלה לספק כל עוד ההגבלה עליה אתם משלם וזה מה שאתם מתעצבנים, אבל כמו שאמרתי, אף אחד לא ייתן לכם לנצל פס רוחב כל היום מכל מקום ללא הגבלה בתשלום מינמלי, אתם צריכים ? אתם רוצים ? תשלמו אקסטרה בשביל QOS יותר גבוה TAG3 זה TAG4 זה מעל ו TAG5 זה שרתים, בשביל השירות הזה אני משלם 240 ש"ח + 109 + 9.90 + 80 > כל זה לחודש בשביל הללא הגבלה לחלוטין שעוד מעט יהיה לי את ה 30MB , אבל אני רוצה וצריך, לא שאני מיליונר או פרייר.

עריכה : ולמה אף אחד עדיין לא מפרסם תמונה שהוא מוריד על 3.0 + מהורדות שיתוף או מקומות אחרים ?? תשתפו אותנו שנוכל לעשות ססיסטיקה ודי עם ההשליות והתגובות שיבואו בע בע בע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחברתי ל 013NET לבדוק אולי הם יותר טובים ממה שיש לי עכשיו, מחיר זול יותר זה בטוח. איך אני יכול לבדוק איזה TAG אני (אמור להיות שזה TAG3).

נ.ב.

אינטרנט מדהים, ב OFFLINE MODE, גוגל לא נפתח, הפינגים במשחקים גבוהים בלפחות 20MS מבאונרג'. אש :lol: ולפי האתר שלהם זה עם :-\ לא רוצה לדעת מה זה רגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחברתי ל 013NET לבדוק אולי הם יותר טובים ממה שיש לי עכשיו, מחיר זול יותר זה בטוח. איך אני יכול לבדוק איזה TAG אני (אמור להיות שזה TAG3).

נ.ב.

אינטרנט מדהים, ב OFFLINE MODE, גוגל לא נפתח, הפינגים במשחקים גבוהים בלפחות 20MS מבאונרג'. אש :lol: ולפי האתר שלהם זה עם :-\ לא רוצה לדעת מה זה רגיל...

כן אבל לאורנג' אין מספר הלקוחות שיש לנטזון וגם לי לא נמצאו בעיות של חיבור, וגם לא ניתוקים מסויימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה אמור לעניין אותי כי?

שורה תחתונה ב ORANGE הכל עובד יותר טוב, החיבור יציב כמו סלע, הפינגים נמוכים יותר וההירויות הורדה ב תמיד תקינות. ב 013 ב פחות מיום היה לי בעיות יציבות, פינגים גבוהים יותר והמהירות ב ירדה מ 800-1000 ל 80-100 ואז ל 30-50.

את ה TORRENT אני עוד יכול להבין אבל לשלם עוד 15 שקל בחודש בשביל "GAMER" ואז לגלות שהפינגים גבוהים מידי בשביל משחק חלק וש בקושי מצליח להשאר מחובר :nono: :nono: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטוויזן תמיד צידדו בהגבלות קשות על תעבורה.

הנה הסבר כלכלי למה האינטרנט של נטוויז'ן כל כך חנוק:

הדו"חות הכספיים של החברה לרבעון השני של 2011 עולה, כי ההכנסות שלה הגיעו בתקופה זו ל-315.06 מיליון שקלים, והרווח הנקי עמד על 27.17 מיליון ● בכלל המחצית הראשונה של השנה רשמה 013-נטוויז'ן עלייה של קרוב ל-2% בהכנסות וזינוק של 19% ברווח הנקי

מאיפה צמח הרווח אם לא מהכנסות?

רמז...

וזוכרים שהיתה תקופה לפני כמה שנים ש012 נהיו פתאום גרועים מאוד באופן מזוויע ?

הרווח הנקי של החברה הגיע ברבעון האחרון של 2009 ל-60 מיליון שקלים ● ההכנסות עמדו על 305 מיליון ● בחישוב שנתי, עלה הרווח הנקי של 012-סמייל ב-210%, וההכנסות – ב-6% ● המזומנים ושווי ערך מזומנים של החברה עלו ב-2009 ב-1,450%

חברה, חולבים אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...