אף אחד לא מעדכן בקשר למהירויות החדשות של הוט ? - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אף אחד לא מעדכן בקשר למהירויות החדשות של הוט ?

X7-007

Recommended Posts

כל הרעיון זה להביא סיבים עד לארונות תקשורת הקרובים אליכם, ומשם נחושת, או מה איך זה עובד?

ואיך כבר יכולים לספק מהירויות של 20-30 מגה על התשתית שלהם?

ולמה לעזאזל עדיין אנחנו מקבלים רק 1 מגגה העלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שימו לב מי שמנסה לעדכן או להצטרף לחבילת תשתית 30MB של בזק.

הם מנסים לדחוף ללקוחות ראוטר "מתקדם שתומך ב N draft 2.0 "

בעלות חודשים של 25 ש"ח והחזר חודשי של 25 ש"ח לתקופה של שנתיים.

משמע, אם אתם עוזבים לאחר חצי שנה לדוגמא, תיאלצו לשלם 25*18=450 ש"ח.

הם יגידו לכם שזה הראוטר היחיד שמסוגל לעבוד עם המהירות 30 מגה שלהם ובלה בלה בלה....

רק אציין שהראוטר עולה באייבורי 135 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשות להגבלים עסקיים הכריזה על מד-נאוטילוס כמונופול - http://www.themarker.com/hitech/1.1520984

מד-נאוטליוס הוא בעל התשתיות העיקרי שמחבר את ישראל לשדרת האינטרנט העולמית. במקביל שוקל הממונה לקבוע כי ניצלה את כוחה המונופוליסטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טריק מכוער

מחזק. מראה שוב שאי אפשר לסמוך על אף אחד. החברות האלה רק חושבות כל היום איך להוציא מאנשים כסף\לאזוק אותם אליהן במקום איך לשפר שירות או להתייעל ולהוזיל מחירים.

כן כן, ועכשיו יבוא הצדקן התורן\נציג חברה במסווה, שיגיד כי הם לא מכריחים אף אחד ולמי שאין מושג בעיה שלו. אז הגינות ושקיפות מצד החברות זו לא בקשה מוגזמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא צודק - זאת באמת זכותם למכור את הראוטר הזה (או כל מוצר אחר) באיזה מחיר שהם רוצים. אף אחד לא מכריח אותך לקנות אותו דרכם!

על מה בעצם אתה מתלונן? שהמחיר שלהם יקר יותר מהמחיר באייבורי? אז מה?

האם יש איזשהו חוק שמונע מאנשים לקבוע מחירים גבוהים יותר מהמחיר באייבורי?

הנה הראוטר הספציפי באתר זאפ:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=717544

למה שלא תשווה את זה למחיר שלו ב-GalSale ? פתאום 450 לעומת 359 לא נראה כזה הפרש גדול...

זכותם להיות גם הכי יקרים בארץ אם מתחשק להם, אין בזה שום דבר מכוער או מלוכלך.

מעבר לזה, עושה רושם שאתה שוכח שבתמורה לאותו מחיר גבוה הם למעשה מאפשרים לך לקבל אותו במחיר אפס שהוא ללא שום ספק בכלל המחיר הכי זול בארץ! אם רק תישאר לקוח שלהם במשך 24 חודשים.

אז ככה זה, הראשון מקזז את השני.

אם תעזוב אותם אחרי חצי שנה, "נדפקת".

אבל אם לא תעזוב אותם - קנית את הראוטר ב-0 ש"ח, זול יותר מכל חנות אחרת בארץ או בעולם (!).

מה תגיד עכשיו?

וסתם בשביל הקוריוז:

אני לדוגמה נמצא באותה חברת תשתית כבר 6 שנים ברצף.

הייתי יכול לקבל כבר 3 ראוטרים בחינם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא צודק - זאת באמת זכותם למכור את הראוטר הזה (או כל מוצר אחר) באיזה מחיר שהם רוצים. אף אחד לא מכריח אותך לקנות אותו דרכם!

על מה בעצם אתה מתלונן? שהמחיר שלהם יקר יותר מהמחיר באייבורי? אז מה?

קבל חידוד:

בחברת נמסר לי שגם אם יש ברשותי את הראוטר הנ"ל אני מחוייב לרכוש מהם את אותו ראוטר בדיוק.

למה? כי זה חלק מהתנאים להצטרפות לאינטרנט מהיר שהוא מעל 20MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כתבת שהם "מנסים לדחוף". יש הבדל בין "מנסים לדחוף" ובין מכריחים.

הם מכריחים אותך לקנות מהם את הראוטר בשביל להנות משירות האינטרנט שלהם? אני חושב שזה נקרא "התניית שירות בשירות" ויש חוקים נגד זה..

http://www.google.com/search?q=%22%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA+%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA+%D7%91%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA%22&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט יגידו שזה כמו ש HOT מחייבים HOTBOX, זה בולשיט אבל זה יעבור.

אני היום התנתקתי מ 013NETVISION אחרי שמאז שהתחברתי בסוף שבוע שעבר הצלחתי להשתמש באינטרנט שלהם רק כמה שעות בודדות...

55 שקל בחודש ל 12M+GAMER. הפינגים היו יותר גבוהים מב ORANGE, המהירות הורדה ב UTORRENT מהר מאוד ירדה מ 1M ל 100K ואז ל 30K (בעיה שהייתה לי איתם גם לפני שנתיים), על היום הראשון שהייתי איתם במשך שעה לא היה לי בגלל בעיות DNS וכו'.

בקיצור עזבתי מהר כי הבנתי שזה אותו חרא שהיה לפני שנתיים, רק אם משלמים עוד 80 שקל בחודש ל TAG4 וכו' אז זה עובד כמו שצריך.

ניסיתי את 018, CCC ו 013NET וכולם היו פחות טובות מ ORANGE אבל גם זולות בהרבה (המחירים באורנג' יכולים להיות גבוהים ב 100% ואפילו יותר והם לא מוכנים להוריד שקל מהמחיר). את 012, רימון ו 014 לא ניראה לי שבכלל שווה לנסות מה שמשאיר רק את FAST.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...