אף אחד לא מעדכן בקשר למהירויות החדשות של הוט ? - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אף אחד לא מעדכן בקשר למהירויות החדשות של הוט ?

X7-007

Recommended Posts

כתבתי שהם מנסים לדחוף כי אתה על תקן לקוח פוטנציאלי, אם תסכים להיות לקוח של אתה חייב לרכוש מהם את המודם.

השיחה התנהלה כך:

אני: תני לי להבין, מכריחה אותי לרכוש דרככם ראוטר בתשלום חודשי של 25 ש"ח ?

היא: כן. אבל אתה מקבל החזר כל חודש על הראוטר של 25 ש"ח

אני: ומה אם אני נוטש את אחרי כמה חודשים?

היא: אין בעיה. אבל אתה ממשיך לשלם על הראוטר.

אני: אני מבין. מצאתם דרכים יצירתיות להתחייבויות חדשות. ומה אם יש ברשותי את הראוטר המדובר?

היא: אתה עדיין מחוייב לרכוש דרכנו את הראוטר.

אני: את בטוחה? כי אני חושש שיש כאן עבירה על החוק

היא: כן, אני יודעת שיש פה בעיה אבל זה מה שכתוב לי כאן.

אני: כתוב לך שבזק עוברים על החוק ביודעין?

היא: לא. כתוב שאתה חייב לרכוש את המודם מאיתנו. תן לי לבדוק עם המנהלים ואחזור אליך מחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם פשוט יגידו שזה כמו ש HOT מחייבים HOTBOX, זה בולשיט אבל זה יעבור.

אני היום התנתקתי מ 013NETVISION אחרי שמאז שהתחברתי בסוף שבוע שעבר הצלחתי להשתמש באינטרנט שלהם רק כמה שעות בודדות...

55 שקל בחודש ל 12M+GAMER. הפינגים היו יותר גבוהים מב ORANGE, המהירות הורדה ב UTORRENT מהר מאוד ירדה מ 1M ל 100K ואז ל 30K (בעיה שהייתה לי איתם גם לפני שנתיים), על היום הראשון שהייתי איתם במשך שעה לא היה לי בגלל בעיות DNS וכו'.

בקיצור עזבתי מהר כי הבנתי שזה אותו חרא שהיה לפני שנתיים, רק אם משלמים עוד 80 שקל בחודש ל TAG4 וכו' אז זה עובד כמו שצריך.

ניסיתי את 018, CCC ו 013NET וכולם היו פחות טובות מ ORANGE אבל גם זולות בהרבה (המחירים באורנג' יכולים להיות גבוהים ב 100% ואפילו יותר והם לא מוכנים להוריד שקל מהמחיר). את 012, רימון ו 014 לא ניראה לי שבכלל שווה לנסות מה שמשאיר רק את FAST.

HOT מחייבים HOTBOX אבל זה בחינם !!! אם אתה רוצה גם טלפון תשלם, אלחוטית תשלם, הכל אפשרי אבל אין התנייה.

בקשר לאורנג' הגעת לאותה המסקנה שאני הגעתי, יש לי תשתית שתומכת ב-20 (עוד 10 ש"ח מקבלים 30) ואני תקוע עם אורנג' ב-15. אין למה להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא: לא. כתוב שאתה חייב לרכוש את המודם מאיתנו. תן לי לבדוק עם המנהלים ואחזור אליך מחר...

הם עידכנו כנראה היום רשימת נתבים קצת שונה.

הנציגה חזרה אליי ואמרה שבכלל מדובר בנתב חדש לגמרי שמשמש גם כמודם (בדומה להוטבוקס של הוט)

ככה שגם אם אני "קונה" כביכול את הראוטר הזה אין לי הרבה מה לעשות איתו במידה ואני מתנתק.

עצם הענין שחברות התשתית מתנות עכשיו מעבר לאינטרנט מהיר ברכישה או קבלה של ראוטר שלהם מצריך בדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחת ניתוק עם 018:

אני: שלום אני רוצה להתנתק.

נציג/ה: בסדר, אפשר רק לשאול למה?

אני: המחיר שלכם מאוד זול אבל האינטרנט לא עובד כל כך טוב לשימושים שלי. יש לי הרבה בעיות עם משחקים, במיוחד עם .

נציג/ה: אני לא כל כך מבינ/ה במשחקים, אני בדוק את זה.

אחרי בדיקה: אכן יש לנו בעיה עם .

נותקתי באותו יום. שיחה של אולי 5 דקות

שיחת ניתוק עם טריפל C:

אני: שלום אני רוצה להתנתק.

נציג/ה: בסדר, אפשר רק לשאול למה?

אני: לא מרוצה מהפינגים במשחקים...

נציג/ה: אוקי, תנותק ב 24 שעות הקרובות.

שיחת ניתוק עם 013NETVISION:

חצי שעה מנגינה.

נציגה א': שלום במה אפשר לעזור.

אני: אני רוצה להתנתק.

נציגה: יש כרגע עומס במוקד השירות, הגעת למוקד אחר. תאיר את המספר ונחזור אליך.

אף אחד לא חוזר. אני מצלצל שוב והפעם רבע שעה מנגינה...

נציגה ב': שלום במה אפשר לעזור.

אני: אני רוצה להתנתק.

נציגה ב': אתה בטוח, אני רואה שאתה מחובר רק כמה ימים.

חפירה של שעה שאני ואבא שלי מבקשים להתנתק והנציגה מנסה להציע לנו ולהעביר אותנו לשימור ותמיכה לבדוק אולי יש בעיה.

נציגה ב': יחזרו אליכם היום.

מאוחר יותר בערב מצלצלים בתמיכה למרות שאמרנו שאנחנו לא רוצים ואחרי כמה דקות אומרים שמחר יצלצלו אלינו בשביל לנתק (WTF).

כמובן שהיום לא צלצלו :pissed: צלצלתי אליהם ושוב חפרו לי מלא זמן עם המנגינה המפגרת שלהם ופרסומות...

נציגה ג': שלום במה אפשר לעזור.

אני: יש לי מספר פניה, אני רוצה להתנתק, תעשה את זה מהר אין לי כוח.

נציגה ג': אני לא יכולה לנתק אבל בו נבדוק את זה אולי אני יכולה לעזור ( :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: ).

ההורים שלי מרימים את הטלפון ומתחילים לצרוח עליהם שיעזבו אותנו בשקט וינתקו.

אחרי 24 שעות של שיחות ויאוש רב העבירו אותנו לנציג בכיר שאמר לנו שינתקו אותנו ב 72 שעות הקרובות :o

בזיון כזה יכול להיות רק ב NETVSION, פעם שניה שהם עושים לי דבר כזה ואני לא מבין מה עבר לי בראש כשניסיתי אותם שוב :bash:

כמובן שגם האינטרנט עבד פחות טוב ובדקתי כמה פעמים בכמה ימים וראיתי שזה פשוט האינטרנט שהם מספיקים ולא בעיה אצלי. עצוב ליראות שגם עם GAMER החברה הזו מספקת שבקושי מספיק בשביל גלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם הענין שחברות התשתית מתנות עכשיו מעבר לאינטרנט מהיר ברכישה או קבלה של ראוטר שלהם מצריך בדיקה.

אין אפשרות אחרת, אתה חייב מודם שתומף DOCSIS 3 בשביל 20MB+

אבל זה בחינם אם אתה משתמש בו רק כמודם - ללא התחייבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדרגתי שבוע שעבר ל30 בהתחלה הייתי בלי חיגן ולא זז בכלל

עברתי לחייגן עם ונהיה קצת יותר סביר אבל עדיין הטורנט לא זז כמו שצריך

גירד את ה1000K הורדה- כל הסיפור עם 014

בסוף מה שדי סידר את הכול היה ביטול הWIFI של הHOTBOX -בפניה לשירות לקוחות

של וביטול האלחוט בעצם הופך את זה למודם רגיל לכל דבר והכול טס כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הבעיות באינטרנט זה בכלל לא מהירות הורדה כי בזה אני חושב רובם עומדים.

הבעיות מתחילות בצפיה בסירטונים ביוטיוב (מהירות הסטרימינג) וגלישה מהירה באתרים בחו"ל

כמו כן פינגים במשחקי רשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...