הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות

KoM

Recommended Posts

הודעה רישמית מאפל יצאה על אירוע ב-4\10, וזה אחלה סיבה לפתוח ת'רד שירכז את כל השאלות המידע והדעות שלכם כלפיו כבר עכשיו כדי למנוע בלגן. אנא פרסמו כאן את הידיעות, הדיעות, וההשגות שלכם עליו ולא להתחיל להציף את הפורום בת'רדים שונים.

אז מה דעתכם ? מהפיכה, או יישור קו יבש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יישור קו יבש.

המפרט הצפויי:

* מסך 4" (בניגוד ל-3.5 האייפון 4)

* רזולוציית מסך טובה יותר, אולי HD

* מצלמת 8 מגה פיקסל (לעומת 5 באייפון 4)

* מעבד A5 כפול ליבה

* כנראה 1GB RAM

* גב משופע ולא ישר

* עיצוב המזכיר את האייפאד

* ? כפתור בית רחב יותר, אולי אפילו משטח מגע

* אפל רשמה כמה פטנטים על NFC, מי יודע?

* כמובן iOS5

* סיכוי טוב שאפל תציג שני מכשירים שונים (זה גם מתיישב עם פליטת הפה של אל גור)

* iOS5 תומכת ב-, מי יודע, אולי גם האייפון הבא..

* איזושהי מערכת voice-control system בשם the Assistant

זהו. אלו הם כל השמועות (ההגיוניות) שהצלחתי למצוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי הנקסוס והHTC החדשים

הנקסוס נשמע טוב.

גם הHTC.

הבעיה עם המכשירים האלה, שכולם פשוט מכשירים שנועדו ליישר קו עם הSAMSUNG S2...

שום דבר פורץ דרך וכרגיל נראה שהS3 [או איך שלא יקראו לו] יהיה האוונגרד האמיתי.

בכל אופן, אני שוקל בהחלט לקנות את הIPHONE הבא... יש לי אייפוד טאצ' 4 ויש לי SAMSUNG S2... אחרי שימוש נרחב בשניים, אין לי ספק שאני מעדיף את הIOS.. היא אומנם מוגבלת יותר [וגם זה עם כוכבית גדולה, תמיד אפשר להתקין CYDIA ולהשתולל עם גבולות המכשיר], אבל החווית שימוש בה אוכלת את כל מה שיש לאנדרואיד להציע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלקסי 3 אכן אמור להיות קפיצה מעל הנקסוס הבא

במעבד, בזכרון, במסך

לפחות על פי השמועות:

The SGN will run on Samsung’s Exynos dual core CPU clocked at 1.5 GHz, 1 GB RAM, Super Plus 4.65-inch 1280 x 720 HD display, 16 GB internal memory (with SD card slot). It's 8.8mm thick with a metal body and a 2000 mAh battery (the same as the new one that’s being released for the Galaxy S II).

The specifications for the SGSIII are of course subject to change, but are Samsung-developed 2.0GHz quad-core CPU (no codename given), 1.5gb RAM, 32gb internal memory (with sd card slot), and a 4.65 inch screen. A new display called Super III is being developed specifically for the phone (SGS had Super , SGS II had Super Plus, SGS III has AMOLED III) with 1280x1024 resolution, giving the phone a ppi of 352, which they emphasized that a 352ppi will make it the highest ppi mobile phone.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקסוסים החדשים נועדו ליישר קו עם הגלקסי אס 2?

O RLY?

פעם אחרונה שאני בדקתי יהיה למכשיר (או מכשירים) מסך HD ומעבד חזק מכל מה שראינו עד כה. זו רמה אחת מעל לגלקסי.

חוץ ממסך HD, המפרט דומה לS2...

לS2 יש 1GB וככה גם לנקסוס הבא

לS2, בדגם האחרון שהוציאו, יש מעבד כפול במהירות 1.5GHZ, ככה גם לנקסוס..

אז... מה חדש פה?

מה גם שמסך ברזולוציה כ"כ גבוה, עבור מפרט שכזה קצת מדאיג אותי מבחינת ביצועי המכשיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...