מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 21 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזמנתי לי Filco נוספת עם סוויצ'ים כחולים (כמו אלה שב-BW), מקווה שהיא תגיע אלי בקרוב ואז אוכל לכתוב רשמים עליה.

בשעה טובה ה-Filco עם הסוויצ'ים הכחולים הגיעה ובחתיכה אחת. המקלדת עצמה עלתה 685 ש"ח, משלוח בדואר רשום עלה כ-50 ש"ח ושילמתי בנוסף 61 ש"ח מע"מ. קניתי את המקלדת מפה: http://www.hksuntec.com/

קניתי אותה כי רציתי שיהיו לי גם סוויצ'ים חומים וגם סוויצ'ים כחולים, שאוכל להחליף עפ"י המצב רוח. יש לי Filco עם סוויצ'ים חומים עוד מקודם אך ה-BW, לדעתי לפחות, לא משתווה באיכותה וב-Fun Factor שלה ל-Filco ולכן הזמנתי Filco נוספת עם סוויצ'ים כחולים.

המקלדת נוחה וכיפית להפליא. עכשיו אני מסודרת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אחרי התלבטות רבה בין ה BW (בעל CHERRY MX BLUE) ו ה ( ZOWIE CHERRY MX BROWN) החלטתי ללכת על ה ZOWIE כי הבנתי שב CHERRY MX BLUE יש בעיות עם דאבל טאפינק שאני אישית משחק הרבה במשחקי FPS.

בכל מקרה מה שאני בא להגיד הוא שאני רכשתי את המקלדת של ZOWIE באייבורי ועם השימוש הראשון הבנתי שמשהוא לא בסדר, המקשים נראו לי קלים מדי. טוב אז החלטתי להוציא מקש ואז אני מגלה שזה בכלל CHERRY MX RED שואלה בסופו של דבר יותר טוב לגיימינג אבל בגל מקרה ציפיתי לחום...

לאחר בדיקה בגולל מצאתי רק פוסט אחד באיזה פורום שהבנתי ממנו שזה יכול להיות גרסה סינית של המוצר שבאמת נמכר עם CHERRY MX RED...

מה שהתבעסתי ממנו זה זה שלא מרגישים בכלל את הלחיצות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדומים ולחומים יש אותו משקל.

לחומים יש פיידבק, אבל ניתן להרגיש אותו רק בלחיצה איטית ועדינה.

מבחינת כתיבה, אין הבדל בין חומים לאדומים. אני מצאתי את היתרון של החומים דווקא במשחקים. כאשר הפיידבק שלהם מאפשר לך ללחוץ את המקש בדיוק עד לנקודת ההפעלה מבלי להפעיל את המקש, שימושי אם אתה אוהב לרחף על המקשים.

אומנם לא יצא לי להתנסות עם האדומים, אבל לכתיבה לדעתי הם דווקא יתאימו יותר כי בכתיבה הפידבק של החומים גורם למקשים להרגיש "מלוכלכים" כאילו יש ליכלוך במנגנון. אם המשקל הוא קל מידי אז השחורים הכי יתאימו. ושוב בניגוד לסברה הרווחת, אני חושב שהשחורים לא טובים למשחקים כי, ועם השחורים התנסתי, הם כבדים מידי ומעייפים את האצבעות כאשר צריך להחזיק אותם רצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני בא להגיד פה הוא שבכל מקום כתוב שהמקלדת הזאת היא עם החומים אבל בתאכלס אם אתם קונים באייבורי זה עם אדומים ( לפחות בסניף פ"ת). ודווקא במשחקים האדום דיי זורם טוב... אבל לדעתי החום יותר טוב למרות שלא התנסתי בו בכל מקרה זה עניין של הרגל ( לפחות בהתחלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הblack widow שלי.

אני ממש מרוצה מהכל, למעט דבר אחד:

הlanguage bar שלי נעלם לי כל פעם שאני סוגר את הדרייבר של razer

כלומר כל פעם שאני סוגר את התוכנה (והיא פועלת ברקע...) הlanguage bar שנמצא בדרך כלל בצד ימין למטה ליד השעה פשוט נעלם, ואני לא יכול להחליף את השפה (אלא עם caps lock)

ואם אתם תוהים איך כתבתי פה את כל המלל באנגלית, אז הדרייבר פתוח לי מול העיניים וזה משגע.

מישהו מכיר פתרון לבעיה?

חוץ מזה, אני ממש נהנה מכל מילה, בהקלדות הראשונות עוד התבלבלתי קצת עם מקשי המאקרו אבל עכשיו כבר התרגלתי לחלוטין. שיפור גדול מהמקלדת הקודמת שהייתה לי (מייקרוסופט ישנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה צוחק עליי.....

ברור שאני יודע את זה, אי אפשר להחליף את השפה עם shift alt כשה language bar לא מופיע !

בכל מקרה, עכשיו מחקתי את הדרייבר ועדיין לא היה אותו, וכשהתחלתי התקנה חדשה פתאום הוא הופיע שוב!!!

וכשסגרתי את ההתקנה הוא נעלם שוב.. משהו בדרייבר הזה מוזר ומחרפן לי את המחשב

מישהו יכול לחשוב על פתרון יצירתי? ההגדרות בלוח הבקרה לא עוזרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז במסגרת הבאג הזה או מה שזה לא יהיה, כשהבר לא מופיע, אין שום אפשרות לשנות שפה דרך המקלדת

שלחתי מייל לתמיכה של רייזר, מקווה שיענו מהר... זה לא כזה דבר חשוב אבל זה מעצבן.

יש למישהו בכל זאת אולי רעיון איך אפשר לפתור את הבעיה? אני שוקל למחוק את הדרייבר של רייזר כליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נגעתי עדיין באף קונפיגורציה... גם בשנייה שלאחר התקנת הדרייבר זה מעלים את הבר ואיתו את היכולת להחליף שפה.

אמנם עד עכשיו הייתה לי מקלדת מחורבנת אבל זה לא אומר שאני חדל אישים מוחלט :silly:

בינתיים שלחתי להם מייל ומחקתי את הדרייבר וזה פתר את הבעיה

מחכה לתשובה שלהם.

עריכה:

הם ענו לי והבעיה נפתרה :)

מה שהייתי צריך לעשות זה פשוט להגדיר את אנגלית כשפת ברירת המחדל (אופציה שלא משפיעה כלל על השימוש בשפות במקלדת, חוץ מכך שכשהמחשב יופעל השפה הראשונה שתוגדר תהיה אנגלית), וכעת הדרייבר לא מפריע יותר לבר של השפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...