מחפש המלצה לכסא מנהלים איכותי. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לכסא מנהלים איכותי.

KingYes

Recommended Posts

שלום לכם.

אני רוצה לקבל המלצה לכסא מנהלים איכותי ומשתלם, וכמובן שיהיה נוח ובריא לגב גם אם יושבים בו שעות ארוכות.

התקציב שלי הוא כ-700 שקל (האם אפשר למצוא משהו טוב במחיר הזה?)

מה אפשר לקבל במחיר שהבאתי, ועד כמה צריך לטפס כדי לקבל מוצר יותר משתלם.

וכמובן, בבקשה המלצה לחנות ספציפית.

אגב, שמעתי על החברה waxman, מה אומרים עליה? איכותית? משתלמת?

תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תעזור לי.

אני רוצה למחשב (וגם לשבת ללמוד בבית כמו בן אדם), כסא מאוד איכותי ומתאים.

על איזה כסא היית שולח אותי?

ומה ההיתרון של משרדי או סטודנט? האם גם הם נוחים באותה קנה מידה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כסאות מנהלים" הם לרוב כסאות פשוטים ובעלי ארגונומיה לקויה שעטפו אותם בעור כדי שיראו "יוקרתיים". לאורך זמן לא נוח לשבת עליהם.

מן הסתם אם תקנה "כסא מנהלים" באלפי שקלים, כנראה שהוא יהיה טוב. אני רק מדבר על הצורך להתרחק ממלכודות "כסא מנהלים ב 200 שקל".

בסה"כ כדאי לך ללכת לחנות כגון דיפו (שם המחירים יחסית זולים), לשבת על הכסאות ולהרגיש מה טוב לך.

בזמן האחרון התחיל הטרנד של כסאות מבד . ממעט הזמן שישבתי על כסאות כאלה זה הרגיש טוב. אולי כדאי לך לנסות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מחיר ל"כסא טוב". כל אחד ומה שנוח לגב שלו. אני יושב עכשיו על כסא שקניתי באופיס דיפו מחברה עלומת שם, אבל נוח לי מאוד ולא נותן הרגשה מוזרה גם בישיבה ארוכה. היה קצת הימור בקניה שלו, ובסוף כנראה שההימור השתלם כי יש לי אותו מעל שנתיים והוא כמו חדש. מחברות מוכרות לא מצאתי משהו שמתקרב אליו בנוחות ב600~ שקל. אולי היה איזה ווקסמן/ צרעה בסביבות ה1000 שהיו נוחים לי באותה מידה, אבל לא הייתה שום סיבה להשקיע עליהם עוד 400 שקל. הייתרון היחידי שלהם היה אולי ידיות מתכווננות לצדדים אבל זה לא חשוב לי עד כדי כך.

שוב, תן לגב שלך להחליט, ואז למחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אני יכול להמליץ מניסיון של כמה שנים כבר על דגם "לונדון" של דיפו - ראיתי אותו לאחרונה, אבל לא יודע אם עדיין נמכר. הוא עשוי מבד/רשת כזו והוא מאוד נוח.

בכל אופן, אין תחליף להגעה שלך לחנות ולישיבה על הכיסא(ות) שהם מציעים. ככלל היתי מתרחק באמת מכל הכיסאות במבצע של עד 500 ש"ח כי בדר"כ זה די זבל. 700-800 ש"ח לכיסא אני חושב שזה יפה וזו ממש "השקעה" כי אתה יושב שעות רבות ביום ולאורך שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר שאתה מדבר עליו - הכיסאות "מנהלים" היחידים שתקנה הם כאלו עם עור סקיי שתזיע בהם כמו חמור ולא יהיו נוחים או ארגונומים.

אתה צריך כיסא משרד סביר (בתיקווה שיכנס לך לתקציב).

אופיס דיפו יחסית יקרים.

במחיר הזה או קרוב אליו מצאתי בזמנו (דרך צרעה עצמם) צרעה אלפא C3 שהוא כיסא לא פחות ממעולה (יחסית לכסף כן ?)

כיסא מנהלים אמיתי עולה כמה אלפי שקלים לאחד טוב מעור.

חשוב להבין איך בנויה סביבת עבודה נכון ומה הגבהים והכיננונים הנכונים.

הכיסא הכי טוב לא יעזור אם השולחן נמוך מדי , המסך רחוק / קרוב מדי , אין לך מקום נכון להניח ידיים או שאתה משתמש באחד הקשקושים עם המקלדת הנשלפת על מגש של לפני 20 שנה.

ליביו

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול מסך עד 22" צריך ליהיות במרחק פלוס מינוס היד שלך פתוחה קדימה.

גובה המסך צריך ליהיות כך שהחלק העליון שלו הוא בגובה העיניים שלך או טיפה יותר גבוהה ומוטה טיפה מאוד כלפי מעלה.

המרפקים צריכים ליהיות שעונים (או על השולחן על משענות הכיסא, אם על השולחן - המשענות צריכות להיכנס מתחת לשולחן ולא להיתקע בו)

והגובה של הכיסא צריך ליהיות כך שהרגליים שלך טיפה מתוחות קדימה יגעו ברצפה (או להשתמש בהדום)

יש עוד כמה כללים , אבל זה ככה על רגל אחת.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...