יש כאן מישהו שמרוצה מהמהירות שה-ISP מספק לו לחו"ל? (מחפש להחליף ISP) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש כאן מישהו שמרוצה מהמהירות שה-ISP מספק לו לחו"ל? (מחפש להחליף ISP)

Transporter

Recommended Posts

שלום רב,

ברשותי חבילת גלישה 8MB מזה 6 שנים (מהרגע שהיה ניתן לרכוש אותה).

אחרי בערך 6 שנים שאני מחובר לבזק בינלאומי, אני חווה במשך שנה-שנתיים איטיות מטורפת לאתרים בחו"ל.

החל מטורנטים (שהיו בעבר יורדים על המקסימום), דרך אתרי קבצים כגון rapidshare (שמוריד על 10k ופשוט עוצר באמצע), zippyshare, fileserve וכו'.

אני מודה ומתוודה- עד לפני כשנתיים, הייתי מרוצה מהמהירות והכל היה בסדר, מאז החלפתי 2-3 מחשבים, ואני יודע שהבעיה היא בודאות לא במחשב (ברשותי כמה מחשבים כולל מקבוק-פרו ובכולם חווה את אותה בעיה)

האם יש כאן מישהו שמרוצה מהמהירות שהוא מקבל מספק שלו לחו"ל ?

אני גר באיזור ת"א (אם זה משנה מבחינת ראוטינג)

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התשובה היא לא.

אני גם לא מאמין שיש מישהו שמרוצה מהנ"ל + משלם סכום סביר (הכוונה אחד שאין לו איזה לווין פרטי בבית) והכי חשוב - לאורך זמן (לא לשבועיים ראשונים או משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רוחב פס כללי של לחו"ל. הוא נמוך ולא מספיק. שום ספק לא יכול לעשות הוקוס פוקוס ולהקריץ רוחב פס יש מאין.

לכן נקודתית פה ושם זה יהיה בסדר, אבל לאורך זמן תסבול מאיטיות בכל ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשזה מגיע לחו"ל כל חברה אחרת חוץ מבזק בינלאומי תהיה אלטרנטיבה ראויה. במיוחד אם אתה עם MPLS.

היתי ממליץ על נטויז'ן...

בסוף לקחתי שבועיים נסיון 20MB + בבזק בינלאומי.

מהירות הורדה 2 מגה מ ZIPPYSHARE, נראה סבבה.

מהירות אפלוד לפייסבוק - 112KB בשיא. האם זה תקין, או שאני אמור להגיע ליותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון כן, כי האפלוד שלך מוגבל ל-1M שזה בפועל 125kbs ואם אתה מקבל 112 אתה צריך להגיד תודה (ושוב ושוב ושוב...)

לגבי ההורדה, המקס' שלך הוא 2.5mbt אבל בוא לא נהיה קטנונים...גם 2 זה מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7.2 טרה-ביט היא התוספת המדובר -עוד כ8 חודשים

אם זה אכן כך אז זה בהחלט יפתור את הבעיה אחת ולתמיד. מחישוב גס 7.2 טרהבייט יכול לתמוך ב-4.8 מיליון חיבורים של 12Mb (או 1.5MB) כל אחד. מישהו יודע מה רוחב הפס של כרגע לחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...