מכשיר אנדרואיד בגודל של האייפון וטוב ממנו, האם קיים? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר אנדרואיד בגודל של האייפון וטוב ממנו, האם קיים?

hen1235

Recommended Posts

אם אתה רוצה מכשיר זול ככל האפשר עם מסך גדול ברזולוציה גבוהה ניתן להשיג את ה- BLADE בסביבות 1000 ש"ח בארץ מאנשים פרטיים שמביאים או בחצי מזה באירופה. נקרא גם ORANGE SAN FRANSISCO - מעבד סביר, מצלמה בסיסית, מסך 3.5' TFT רגיל ברזולוציה גבוהה וזמן סוללה ממוצע. בשביל הוא מספק מעל ומעבר - למשחקים וישומי מולטימדיה כבדים כנראה לא. קרינה די גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני לא יכול לעזור לך אני לא מבין בזה עד כדי כך,

אתה יכול לגבות דברים גם בלי רוט, יש את my backup pro וsmsbackup, אמורות להתעדכן לך ברגע שתסנכרן את החשבון גוגל

בכל מקרה אם אתה לא מעוניין להתקין את הרום הישן ולאבד חלק מהדברים, כנראה צריך יהיה לחכות לעוד פרצה או איזשהו עדכון

עשיתי את כל הגיבויים הנחוצים (אפילו גיבוי ל-angry birds עם ספציפית, למרות שלא מצאתי דרך לגבות את cut the rope :( ) וניסיתי לעדכן את ה-ROM הרישמי ההוא עם RUU. אבל לא משנה כמה פעמים ניסיתי - הוא טוען שהסוללה שלי נמוכה מ-30% (גם כשהיא על 90-100) ולא ממשיך.

ניסיתי אפילו לחלץ את קובץ ה-rom.zip מההתקנה ולהתקין אותו ידנית ע"י הכנסה שלו לכרטיס sd (שהוא גם gold card, נראה לי) והפעלת ההתקנה מתוך ה-recovery של המכשיר - אבל גם שם זה לא פעל. הוא כתב unknown command או משהו בסגנון הזה. ניסיתי לשנות את שם הקובץ לכל מיני דברים שמצאתי באינטרנט, שום דבר לא פעל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לתקן אותי"? אנחנו עוד שניה באוגוסט, ו 2.3 עדיין אין.

לא שחרור בטא שצריך לחפש בו באגים כל הזמן ו "פועל די חלק" או "בערך חלק", שחרור רשמי, או משהו שאפשר להשתמש בו כמו שצריך עם כל הפונקציות פועלות.

בת'רד שאתה עצמך קישרת אליו אנשים מדווחים על באגים בלוח שנה, ובעיות עם APN. גם תלונות על אפליקציות שלא מתאימות לרזולוציה של המסך יש.

וברור שהוא נמכר בכמויות בסין- המחיר שלו בשוק המקומי כבר בסביבות ה 1800 יואן, או 280 דולר אם תרצה. הרבה פחות מהחלופות המיובאות.

עדיין, עם המספרים שהוא נמכר בהם הייתי מצפה לראות בסיס משתמשים רחב והמון פיתוחים, אבל ככל הנראה המצב לא כזה מזהיר.

סתם לשם השוואה, ב XDA על כל קושחה מודלפת ל I9000 נוצר ת'רד של 30 עמודים תוך 5 שעות.

פה.... 3 עמודים ב 4 ימים.

פה.. אל תשכח שכאן מדובר באתר "Fans" אשר לא מוכר רשמית במיזו.

אתר הBBS של מצד שני מקבל עשרות אם לא מאות עמודים תוך 5 שעות, על כל עדכון שיוצא.

הצפייה שלך נכונה לחלוטין, קיים בסיס משתמשים רחב וגם לא חסרים פיתוחים בMeizu Store, אבל פשוט לנו אין שימוש בהם (אלא אם אתה מבין סינית)

תזכיר לי כמה זמן לקח לSAMSUNG לעדכן את מכשיריה ל2.3 בצורה "רשמית"?

MEIZU רק התחילה למכור את המכשיר שלה בינואר, והיא לא חברה בגודל של SAMSUNG, אין לך מה להשוות.

אגב, רוב האנשים שמתלוננים על בעיות APN או בעיות היומן, חווים זאת עקב כך ש"לא ניקו את המכשיר לפני העדכון" או "משתמשים בתוכנות צד שלישי ליומן"

קיימים רק מיעוט של אפליקציות שלא עובדות ברזולוציה הנ"ל, האפליקציות שמכבדות את עצמן כן עובדות ומעולה.

עד לעכשיו לא הורידה את מחיר המכשיר והוא נשאר על קנו, הדבר היחיד שהיא עשתה זה להתחיל למכור גרסאות מחודשות ב2100 יאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה בכמה meizu מוכרת אותו, זה משנה בתכל'ס בכמה הוא נמכר. וזה בסביבות ה 1800 יואן.

כמה זמן לקח לסאמסונג לעדכן ל 2.3 בצורה רשמית? במרץ עדכון ראשון ששוחרר ונמשך חזרה, בתחילת מאי עדכון יציב. הגיוני לחלוטין, בהתחשב בעובדה שלהזכירך, ג'ינג'רברד שוחררה באמצע פברואר.

http://thenextweb.com/google/2011/02/23/google-rolls-out-gingerbread-update-to-nexus-s-and-nexus-one-devices/

אבל מה אתה משווה בכלל? לסאמסונג יש טאצ'וויז להלביש על המערכת, למייזו אין כלום חוץ ממסך נעילה מגניב וקאסטומיזציה נחמדה לדיאלר המקורי של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן מדובר בטעם אישי, יכול להיות שאתה לא אוהב את העיצוב של אבל כל מי שבחר בMeizu M9 מאוד אוהב אותו.

אגב לטעמי מדובר בממשק היפה ביותר מכל מכשירי האנדרויד.

אגב אשמח לקישור במקום בו אפשר להשיג את הMEIZU M9 ב1800 יאן.

וכמו שאמרתי, עובדת כרגע על ה2.3 הרשמי, אז יש למה לחכות, כמו שאמרתי עוד פעם אתה לא יכול להשוות חברה בסין בהשוואה לכוח העבודה לחברה עולמית כמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן מדובר בטעם אישי, יכול להיות שאתה לא אוהב את העיצוב של אבל כל מי שבחר בMeizu M9 מאוד אוהב אותו.

אגב לטעמי מדובר בממשק היפה ביותר מכל מכשירי האנדרויד.

אתה מסטול מכל הכיוונים. הרגע הסברתי לך שאין לו "ממשק", הוא מגיע עם אנדרואיד סטוק+סט יפה של אייקונים, מסך נעילה מגניב, וחייגן טיפה מקוסטם. "ממשק" זה משהו כמו טאצ'וויז, כמו טיימסקייפ, כמו סנס, דברים שמשנים לחלוטין את המערכת.

אגב אשמח לקישור במקום בו אפשר להשיג את הMEIZU M9 ב1800 יאן.

אין שום מקום שמוכר לחו"ל במחיר הזה, ובצדק, כי יש לא מעט אנשים בעולם שאפשר לעשות עליהם רווח בומבסטי. עובדה, הם קונים את זה גם ב 400+ דולר, lol.

וכמו שאמרתי, עובדת כרגע על ה2.3 הרשמי, אז יש למה לחכות, כמו שאמרתי עוד פעם אתה לא יכול להשוות חברה בסין בהשוואה לכוח העבודה לחברה עולמית כמו .

כתבתי קודם- למייזו יש עבודה קלה הרבה יותר, אין להם ממשק להלביש על המערכת, אם פאקינג הוציאו פרויו בחודשיים וחצי, אין סיבה שמייזו יקחו יותר זמן מזה להוציא ג'ינג'ר רק טיפה מקוסטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מכשיר זול ככל האפשר עם מסך גדול ברזולוציה גבוהה ניתן להשיג את ה-ZTE BLADE בסביבות 1000 ש"ח בארץ מאנשים פרטיים שמביאים או בחצי מזה באירופה. נקרא גם ORANGE SAN FRANSISCO - מעבד סביר, מצלמה בסיסית, מסך 3.5' TFT רגיל ברזולוציה גבוהה וזמן סוללה ממוצע. בשביל אינטרנט הוא מספק מעל ומעבר - למשחקים וישומי מולטימדיה כבדים כנראה לא. קרינה די גבוהה.

לא הבנת אותי.

מחיר הוא ממש לא הבעיה. התקציב מבחינתי לא מוגבל, אם אני מקבל מוצר שעונה על הדרישות שלי.

שני הדרישות העיקריות שלי מהמכשיר, הן גודל מסך באיזור ה-3.5 אינץ' כמו האייפון וזמן סוללה ארוך. היום אני מחזיק בסמסונג ACE, אז אני רוצה גם מכשיר שיהיה חזק ממנו, כי הוא קצת מקרטע. ה- נראה מושלם מכל בחינה עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי כמה ימים בבית את הDesire S(עד שנשלח לחבר בחו''ל) ועשיתי השוואה בין עם האייפון 4, ואני חייב להגיד שהוא לא איכזב.

הגלישה באינטרנט די טובה, למרות שאייפון טען באיזה 2 שניות יותר מהר את האתרים לדעתי הDESIRE S לא נופל בשום דבר כי הוא טען אתרים עם FLASH מלא והגיליה גם הייתה טובה.

המהירות של פתיחת האפליקציות והתגובה של המסך גם לא נפלו מהאייפון 4.

לדעתי הDESIRE S עדיף על האייפון 4, מגיע עם מעבד 1GHZ ו768MB פנימי והאייפון עם 512MB.

ועל המחיר אין מה לדבר שאפשר להשיג אותו ב1800 ש''ח בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסטול מכל הכיוונים. הרגע הסברתי לך שאין לו "ממשק", הוא מגיע עם סטוק+סט יפה של אייקונים, מסך נעילה מגניב, וחייגן טיפה מקוסטם. "ממשק" זה משהו כמו טאצ'וויז, כמו טיימסקייפ, כמו סנס, דברים שמשנים לחלוטין את המערכת.

אין שום מקום שמוכר לחו"ל במחיר הזה, ובצדק, כי יש לא מעט אנשים בעולם שאפשר לעשות עליהם רווח בומבסטי. עובדה, הם קונים את זה גם ב 400+ דולר, lol.

כתבתי קודם- למייזו יש עבודה קלה הרבה יותר, אין להם ממשק להלביש על המערכת, אם פאקינג הוציאו פרויו בחודשיים וחצי, אין סיבה שמייזו יקחו יותר זמן מזה להוציא ג'ינג'ר רק טיפה מקוסטם.

שמע. אני לא מתמחה בעניין של ה"ממשק" אז לא אוכל להתווכח איתך יותר בנושא זה. אז אתה צודק... אז אין לו "ממשק" אני עדיין מעוד מרוצה מחווית השימוש שהוא מעניק לי.

בנוגע למחיר, שתדע לך שלא הכל מחיר המוצר. אני בעצמי רכשתי את המכשיר ישירות ממיזו ממחיר השוק, ב385 דולר, אבל על זה התווספו:

מחיר משלוח-15 דולר, עמלת בנקים, עמלת פאיפאל, כך שהכל הסתכם ב430 דולר.

אז אל תדאג לא כולם מנסים לעשוק אותך.

בנוגע ל2.3, תבדוק שוב את מה שאתה אומר כי בדיוק היום שוחרר ה2.3 הרשמי של :)

http://www.meizume.com/meizu-m9-news/13352-official-gingerbread-firmware-released-meizu-m9.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למחיר, שתדע לך שלא הכל מחיר המוצר. אני בעצמי רכשתי את המכשיר ישירות ממיזו ממחיר השוק, ב385 דולר, אבל על זה התווספו:

מחיר משלוח-15 דולר, עמלת בנקים, עמלת פאיפאל, כך שהכל הסתכם ב430 דולר.

אז אל תדאג לא כולם מנסים לעשוק אותך.

385 דולר+15 משלוח= 400

פייפאל לא לוקחים עמלה ממך, הם לוקחים ממי שמקבל את הכסף, ואם אתה חשבון פרימיום (כמו כל חברה שמכבדת את עצמה), אין עמלה.

"עמלת בנקים"? הבנק לוקח ממך כמה שקלים על המרת מטבע.

איפה עוד 30 דולר? כנראה שמישהו כן עושק אותך אי שם באמצע.... חוץ מזה שזה עדיין מחיר בומבסטי ביחס לפחות מ 300 דולר שמשלמים בשוק המקומי שם.

בנוגע ל2.3, תבדוק שוב את מה שאתה אומר כי בדיוק היום שוחרר ה2.3 הרשמי של :)

http://www.meizume.com/meizu-m9-news/13352-official-gingerbread-firmware-released-meizu-m9.html

וופ-די-דו, כל העולם ואחותו כבר עם 2.3.3 ו 2.3.4, אבל מייזו נזכרים להוציא 2.3.1 בסוף יולי.

פשוט תכיר בעובדה שמבחינת עדכוני תוכנה המייזו הוא רולטה רוסית עם 5 כדורים בקנה. החברה הכי איטית בשוק אמורה להיות סאמסונג בקטע הזה, אם יש מישהו שמצליח להיות איטי מהם, זה באמת הישג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...