מכשיר אנדרואיד בגודל של האייפון וטוב ממנו, האם קיים? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר אנדרואיד בגודל של האייפון וטוב ממנו, האם קיים?

hen1235

Recommended Posts

בינתיים, כל מכשירי האנדרואיד שכביכול טובים מהאייפון, גדולים ממנו משמעותית ובחלק מהמקרים גם כבדים יותר.

הפלאפון שלי צריך להיות קטן, בגודל של האייפון 4 ואפילו קצת יותר קטן (יש לי את הסמסונג ACE והוא מושלם בגודל, אבל לא ביכולות).

מה המכשיר הכי חזק שאוכל להשיג על פי הדרישות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה נחמד. אפילו מצאתי ביקורת שמציגה את שניהם בשוויון, אם מסתכלים על מכלול התכונות.

המכשיר גם זול משמעותית מהאייפון, שזה עוד יתרון, למרות שהתקציב פחות רלוונטי עבורי.

מה מבחינת זמן סוללה, מי לוקח?

המכשיר מגיע עם פנימי מובנה ללא שינוי וכל הוספה היא לסלוט החיצוני, נכון?

למכשיר יש יתרון גדול ביחס לסמסונג ACE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3776&idPhone2=3724

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3776&idPhone2=3275

אפשר להוסיף ל-Desire S עד 32GB של זיכרון SD.

ע"פ נתוני יצרן ה-Desire S מחזיק יותר זמן מאשר ה- 4, אך פחות מה-Ace.

כן יש יתרון די גדול בייחס ל-Ace:

מסך טוב יותר (רזולוצייה ופאנל), SOC טוב יותר, מצלמה טובה יותר, יותר זיכרון פנימי ו-...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא "חזק כמו" האייפונרבה אבל קטן וקל ממנו משמעותית הוא ה- DEFY עם מסך 3.7 אינטש, רזולוציה גבוהה, מעבד 800MHZ ובניה מוקשחת (עמיד למים, אבק ומכות).

אני מאוד מרוצה ממנו והוא מאוד מאוד נוח + זמן מכובד בהחלט.

רק הרום של המפעילה מחורבן ומומלץ מאוד להחליף אותו למשהו זריז יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpsur תודה על ההמלצה, אבל למכשיר יש חיסרון גדול מאוד והוא הסוללה. מבחינתי סוללה זה הדבר השני הכי חשוב במכשיר אחרי הגודל.

אני בכלל לא מבין למה כל המכשירים החדשים כל כך גדולים, מה ההיגיון בפלאפון כל כך גדול?! אתמול ראיתי את הגלקסי 2 אצל חבר, זה ענק!

ה-Desire s נראה אופציה מצוינת , בכלל אני די סומך על .

מה לגבי תמיכה בעברית (לא ממשק, רק הצגה של עברית, מקלדת וכו')?

יש עוד מכשיר שעונה על הדרישות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב את הדיזייר אס (והתמיכה שלו בעברית היא סבבה. לא מושלמת אבל סבבה. בשביל מקלדת אתה בכל מקרה צריך פשוט להוריד את המקלדת האהובה עליך מהמרקט).

הוא בגודל של האייפון 4 והוא אנדרואיד. זה מה שאני חיפשתי וזה מה שמצאתי. עדיין הייתי מעדיף אותו דק וקל יותר, אבל אין מה לעשות.. לצערי חוץ מהאייפון 4 , לא קיים שום מכשיר עם "ברזל" של 4 אבל מערכת הפעלה .

אבל - הוא לא עומד בדרישות שלך. חיפשת מכשיר "טוב ממנו" (מהאייפון), וזה לא המצב. אם מתעלמים ממערכת ההפעלה, שני המכשירים דיי דומים. אז "טוב ממנו" אתה לא מקבל פה. פחות או יותר אותו דבר, אבל עם במקום IOS? זה כן.

בשבילי זה הספיק, למרות שכבר מהרגע שהוא יצא לאוויר העולם היו מכשירים חזקים יותר ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחפש את המכשיר הכי חזק בשוק, כי המכשירים החזקים מגיעים בגדלים מטורפים, שהם ממש לא מממשים את השם "מכשיר נייד".

יש שני סיבות שאני נמנע מלקנות 4, האחת היא זמן סוללה קצר - כל הזמן אני רואה אנשים אצלי בעבודה מחפשים מטענים לאייפון שלהם.

השנייה היא המחיר שלו, שהוא די גבוה. בינתיים מביקורות ברשת, אני מבין שזמן הסוללה של ה-desire s הוא מצוין ואפילו מעל המצופה. חוץ מזה, המחיר שלו די אטרקטיבי וזול משמעותית ממחיר האייפון 4 בארץ ובחו"ל.

סתם מתוך סקרנות, מה היתרון של מכשיר מבוסס על פני מערכת ההפעלה של האייפון?

עוד דבר שמסקרן אותי הוא למה צריך לפרוץ מכשיר אייפון? מה זה נותן ולמה מכשיר מבוסס לא צריך לפרוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפון- אם החליטו שאין לך X, או שאתה צריך להשתמש בתוכנה Y, זה מה שתעשה. מערכת סגורה שמכתיבה לך את כללי השימוש

באנדרואיד הכל חופשי, אפשר להחליף גרסאות למערכת הפעלה, להתקין אילו תוכנות שאתה רוצה מאיפה שבא לך וכו'

בDESIRE S, אם "תפרוץ" אותו (זה לא כמו לפרוץ באיפון), אפשר לסדר תמיכה מושלמת בעברית וגם ממשק מלא בעברית, ולהתקין גרסה משופרת של המערכת הפעלה שתוסיף ביצועים וזמן .

אם אני לא טועה גם בלי זה, אמור להיות עכשיו עדכון שיסדר את הממשק בצורה מלאה בעברית אחרי כמה שינויי הגדרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר "לפרוץ" את הדיזייר אס, ה-bootloader שלו נעול. אני חושב ששמעתי פעם שבסוף הצליחו, אבל מה שבטוח זה שזה לא פשוט במיוחד, ולדעתי מיותר.

לא שיש לזה איזשהו צורך ממשי..

יש שני סיבות שאני נמנע מלקנות 4, האחת היא זמן קצר - כל הזמן אני רואה אנשים אצלי בעבודה מחפשים מטענים לאייפון שלהם.

אל תחייה סתם באשליות, לא קיים שום שיחזיק לך יותר מאשר יום עבודה סטנדרטי, בהנחה שאתה גם משתמש בו.

אם הוא כל הזמן ישאר נטוש ללא שימוש (ועם מסך כבוי), הוא יחזיק מלא זמן. אבל תתחיל להשתמש בו, אפילו רק לדברים פשוטים, וזמן השימוש יתקצר משמעותית. הצרכן הכי גדול במכשיר הוא המסך, כך שלא משנה מה אתה עושה עם המכשיר - כל אחד אתה משתמש בו והמסך דולק - שעון החול מתקתק (?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-DEFY של אשתי מחזיק כמעט יומיים בשימוש די אינטנסיבי לשיחות, מייל, סנכרון ויומן.

ה- BLADE שלי לעומת זאת "מתייבש" תוך חצי יום כמעט ללא שימוש.

אני שוב מדגיש עד כמה ה-DEFY קומפקטי וקל - נוח מאוד לנשיאה ובעיקר סופר נוח לשימוש, במיוחד ביד אחת.

comptx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

גם בגלל שהוא מוקשח אין ממש צורך במגנים שעוד מסרבלים אותו ואין כזה לחץ שלא ירטב/יפול/יתלכלך.

החסרון העיקרי שלו הוא הרום של המפעילה ומעבד/גרפיקה שלא באותה רמה של ה-SGS/איפונרבה.

עדיין, מספק בהחלט לרוב השימושים, אולי מלבד משחקים כבדים.

אולי תחכה בכלל ל- MINI (הימני ברשימה)? הכי קטן ומהיר יותר כמעט מכל מכשיר בשוק + יכולות מדיה מעולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר "לפרוץ" את הדיזייר אס, ה-bootloader שלו נעול. אני חושב ששמעתי פעם שבסוף הצליחו, אבל מה שבטוח זה שזה לא פשוט במיוחד, ולדעתי מיותר.

יש פריצה לBOOTLOADER שלו, אני השתמשתי בה, זה מאוד פשוט (להוריד תוכנה וללחוץ NEXTים) תוך פחות משעה אפשר לעשות את כל התהליך עד להתקנת רום משופצר, ומאפשר לך להתקין רומים עם תיקונים לעברית ולWIFI ועם SENSE 3.0, וגם עם OC ושיפורים לזמני , ותוספות אחרות, בקיצור מומלץ.

אם אתה רוצה תחפש בפורום שלDEVELOPMENT DESIRE S בXDA, הכלי נקרא alpharevx, יש מדריכים פשוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת קשה להשוות אייפון לאנדרואיד... רוב המכשירים מסוג אנדרואיד טובים מאייפון4 בהרבה בחינות הבעיה הי. שמרגיש כאילו האייפון טוב יותר ומהיר יותר... הבעיה לדעתי באנדרואיד ולי יש ss היא חנות האפליקציות למכשיר שלי יש לדוגמא מסך מדהים אבל האפליקציות כל כך מכוערות מבחינה גראפית שזה ממש הורס הכל... היתרון של אנדרואיד במערכת הפעלה פתוחה וכך גם מבחינת אפליקציות היא גם סוג של חיסרון באפל לפני שאפליקציה מאושרת לשיווק היא נבדקת גם מבחינה עיצובית וזה מתחיל ברמת האייקון... המכשיר שלי ברמת גאלקסי אס והם מעיפים את האייפון ביכולות אבל אין מה לעשות האייפון מציג את הדברים בצורה שונה... למשתמש בסיסי יהיה החבר הטוב ביותר אבל למשתמש מנוסה האייפון יהיה סיוט... לדוגמא אייטיונס... רוב המכשירים. חדשים וגם הישנים יותר טובים או ברמת 4 השאלה היא מה אתה מחפש להתהדר במכשיר טוב יותר מאייפון 4 אבל חנות האפליקציות מסרסת אותו זה לא כל כך יעזור לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פריצה לBOOTLOADER שלו, אני השתמשתי בה, זה מאוד פשוט (להוריד תוכנה וללחוץ NEXTים) תוך פחות משעה אפשר לעשות את כל התהליך עד להתקנת רום משופצר, ומאפשר לך להתקין רומים עם תיקונים לעברית ולWIFI ועם SENSE 3.0, וגם עם OC ושיפורים לזמני , ותוספות אחרות, בקיצור מומלץ.

אם אתה רוצה תחפש בפורום שלDEVELOPMENT DESIRE S בXDA, הכלי נקרא alpharevx, יש מדריכים פשוטים

תודה, אני אחפש.

איזה רום יש עם סנס 3.0 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...