פיגוע באוסלו (אירוני משהו) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע באוסלו (אירוני משהו)

Judas Iscariot

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יכול להגיד שלא עלה חיוך קטן כששמעתי על הפיגוע.

אבל מכאן ולהצדקתו מינימום שנת אור אין שום דבר הגיוני במה שהוא אמר.

נכון שיש בעיה רצינית של מוסלמים באירופה, והם מסנוורים מהומינזם מכדי

להבין אותו. פיגוע זו לא הדרך להראות דברים. אין שום הגיון בלמנוע הרג

של 20 אנשים בפיגוע טרור מוסלמי, על ידי ביצוע פיגוע שהורג 90+.

לאיש הזה אין שום תובנות הגיוניות, הוא איבד אותם בכדור הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר על מלחמת דת נוצרית להשליט את שילטון הנצרות והאמונה על העולם.

מדובר על מלחמת קודש כנגד האיסלם שהוא האויב הגדול ביותר של אירופה (והעולם) שהיה אי פעם.

מסעות הצלב הביסו את השתלטות האיסלם על אירופה בעבר.

הרעיון של הנורבגי הוא שצריך לקום שוב כנגד האיסלם.

שאנחנו כבר בעיצומה של מלחמת אמונות.

בזמן שכולם נלחמים על זכויות האדם, האיסלם משתלט על אירופה.

זאת עובדה!

ובסופו של תהליך האיסלם ירמוס את אותם זכויות.

אירופה בסכנה קיומית.

זה לא משנה איך תקרא למלחמה באיסלם, היא תגיע כך או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מכאן ולהצדקתו מינימום שנת אור אין שום דבר הגיוני במה שהוא אמר.

נכון שיש בעיה רצינית של מוסלמים באירופה, והם מסנוורים מהומינזם מכדי

להבין אותו. פיגוע זו לא הדרך להראות דברים. אין שום הגיון בלמנוע הרג

של 20 אנשים בפיגוע טרור מוסלמי, על ידי ביצוע פיגוע שהורג 90+.

לאיש הזה אין שום תובנות הגיוניות, הוא איבד אותם בכדור הראשון.

הטירוף שלו מבוסס על מציאות שמאיימת על אירופה.

האם זה מצדיק את הרצח ? לא.

האם יש הגיון בתפיסת המציאות שלו ? יש המון הגיון.

תחושת הדחיפות שלו לפעול העבירה אותו את סף השפיות.

המניעים שלו ברובם נכונים, הרצח הוא שגוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,והווזלין במימון האיחוד.

חוץ מזה הרוצח בין ההרוגים

אני עובד בשתי משרות ולא יכול להרשות לעצמי דירת סטודיו בפריפריה שנראת כמו תא בכלא נורווגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתאום אני קולט שאף אחד עוד לא הביא כאן את הלינק לסרטון שהוא העלה לפני הרצח.

Knights Templar 2083 by Anders Behring Breivik - Oslo killer

אני לא חושב שמולטיתרבותיות היא דבר רע.

אני כן חושב שהיא דבר רע כשהיא מאפשרת לאיסלם להשתלט על אירופה ולהוביל אותה להכחדה תרבותית.

הדברים שמובאים בסירטון הם שגויים בבסיסם, אבל נכונים מאוד ביחס למציאות האיסלם באירופה ובמדינות המערב.

וזאת בעצם הסיבה המרכזית של הבעיה, ולמה כל כך קשה לראות ולפעול נגד השתלטות האיסלם באירופה.

אבל כשהמספרים הולכים וגדלים קשה להתעלם מהמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפיתי בסרטון שהרוצח לכאורה העלה לכאורה לרשת ממש לפני מסע הרצח. עולות ממנו, יחד עם הפרטים שנחשפו בינתיים על הארועים, לא מעט נקודות מעניינות:

1. הוא לא מגדיר את המוסלמים כמטרה בפני עצמה - אחרת היה תוקף ריכוז מהגרים מוסלמים. ההתקפה כוונה כנגד תומכיהם של המוסלמים בקרב האוכלוסיה המקומית, כנראה מתוך הנחה (נכונה, לדעתי) שהם האשמים העיקרים במצב כי הם אלה המאפשרים למוסלמים לעשות באירופה ככל העולה על רוחם.

2. דבר מתחזיותיו אינו חורג מגבולות ההגיון. המוסלמים באירופה אכן מתרבים בקצב מסחרר ודורשים עוד ועוד זכויות תרבותיות, לעיתים על חשבון התרבות המקומית. אם האירופאים ה"מקוריים" אכן יתעוררו יום אחד ויגידו למוסלמים "עד כאן", האם לדעתכם המוסלמים פשוט יעזבו בשלום?

3. מיד לאחר הארוע ולפני שהתבררה זהות המבצע והקורבנות, המוסלמים הוכיחו את טענותיו של הרוצח בלקיחת אחריות על הפיגוע וצהלה בפורומים.

4. ההרוגים על האי היו באי כנס פוליטי, במסגרתו נקראו לא מעט קריאות בגנות . אחת מהן היתה הדרישה מישראל לפרק את גדר ההפרדה - אפילו לא "להזיז" אלא לפרק כליל. כשנזכרים בתפקידה ובסיבת קיומה של הגדר הזאת, הרי שהקריאה לפרקה כליל היא בגדר תמיכה בפיגועים כנגד ... כנראה שגם שם, פיגועים מותרים רק כאשר הם מבוצעים ע"י מוסלמים כנגד יהודים ו"כופרים".

5. נראה כי השורה התחתונה של ההתקפה היא "נלחמים באש בעזרת אש". כל עוד המוסלמים לא בוחלים בטקטיקות של טרור, הפחדה, סחיטה באיומים ורצח אזרחים במאבקם על אירופה והעולם, אין סיבה שלא יחזירו להם באותה המטבע. אני לא בטוח שהוא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נראה שהפיגוע ומסע הרצח מבטאים את המטרה הראשונית במלחמה כפי שהוא רואה אותה.

מלחמת אזרחים באירופה.

מצד אחד התומכים בהשתלטות האיסלם (כולל האיסלמיסטים עצמם כמובן) ומצד שני תנועה הולכת וגודלת של אבירי מסע הקודש לנקות את אירופה מהשתלטות זרה.

אולי הוא שואף לסוג של התערבות פוליטית מסוג רצח רבין.

ושוב אני חייב לציין שזה נשמע נורא גזעני ומזכיר אנטישמיות ושואת עם וקיצוניות ימנית מטורפת.

אבל הקטע הוא שבאמת קיים איום ענק ואמיתי על אירופה.

ותחת מעטה זכויות הפרט ומולטיטרבותיות ומרקסיזם סוציאליזם הומניזם פוליטיקליקורקטיזם ואנטי-אנטישמיזם האיסלם הוא זה שיביא שואה על אירופה אם כלום לא יעשה בנידון.

לכן הטירוף הזה (כמו שהוא נתפס בעיני רבים, והסברתי למה זה כל כך טבעי ונפוץ) הוא בעצם מאוד שפוי.

אירופה צריכה להתעורר ולהילחם בהשתלטות האיסלם.

על איך אפשר ונכון לעשות זאת אפשר לדבר.

רוב הסיכויים (אני כמעט בטוח ב100%) שמאבקים אלימים בין האיסלם למתנגדים הם בלתי נמנעים.

ועדיף שזה יקרה מוקדם מאשר מאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5. נראה כי השורה התחתונה של ההתקפה היא "נלחמים באש בעזרת אש". כל עוד המוסלמים לא בוחלים בטקטיקות של טרור, הפחדה, סחיטה באיומים ורצח אזרחים במאבקם על אירופה והעולם, אין סיבה שלא יחזירו להם באותה המטבע. אני לא בטוח שהוא טועה.

רק הזמן יגיד.

נקודתית מסע הרצח שלו הוא מעשה מזעזע.

ברטרוספקטיבה זאת יכולה להיות תחילתה של מלחמת אזרחים שתחזיר את השליטה באירופה לידי הפטריוטים, מה שיאפשר את המלחמה הנחוצה באיסלם (באופן כזה או אחר).

וזה כנראה בדיוק מה שהוא חשב כשהוא ביצע את הרצח (כמו שמוצג בסרטון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה שלא קראתי את כל השירשור אבל לפי מה שהבנתי מהמקרה הבנתי שהמבצע משוגע או במילים אחרות חולה נפש. הבן אדם חושב שאין גבולות למעשים וחושב שרצח חפים מפשע הוא "הכרחי" כדי לקדם מטרה מסוימת :screwy: . ועובדה שהוא גם אומר שהוא לא עבר על החוק .... בקיצור משוגע עם רובע סער .

גם קראתי היום על מגבלות הנשק בנורבגיה. בארץ למשל למי שיש רשיון לנשק מותר שיהיה לו אקדח ועד 50 כדורים. בנורבגיה ההגבלה היא בערך 10000 כדורים אבל אפשר להחזיק 15000 אם 5000 מהם קטנים מ22LR (שזה כדור רובה צייד שזה לא קטן). וחוץ מזה הם גם יכולים להחזיק איזה 2 קילו אבק שריפה. ובכלל מדברים שם שעבריינים גונבים מבסיסים צבאיים. אז מישהו שם עם 10000 כדורים של 5.56 יכול ללכת לבסיס צבאי ולגנוב מקלע כמו fn minimi (בטח לכל אחד גם יש קלצ'ניקוב בבית אז לגנוב רובה סער קטן עליהם) וללכת לרסס אנשים.

לפי דעתי יש לנורבגים האילו קצת בעיה הסיפור של המשוגע הזה תם ונשלם כשהוא נתפס (הוא בטח נכנע כדי שלא יהרגו אותו ) אבל יש להם פוטנציאל לקבל עוד כמה משוגעים על הראש . אחרי שמשוגע אחד עושה משהו גרנדיוזי יש סיכון שעוד כמה משוגעים יעתיקו ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הערה כללית ולא הכי קשורה לדיון - כמות השטויות שאמרת כאן בנוגע לנשק היא פשוט מדהימה. רק להדגים, הנה כמה גדלים להשוואה:

HandgunCartridges2.jpg

22LR זה הכי קטן מצד ימין. בשביל השוואה, כדור האקדח הנפוץ ביותר הוא ה9ממ השלישי מימין. "כדור" של רובה צייד הוא הראשון משמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלן בק: הנרצחים בנורבגיה - כמו הנוער ההיטלראי

תגובות לכתבה:

מה הצעקה למרות הגישה הבוטה ,הוא צודק ב 100%.הכנס נועד להשמיץ את את ישראל והחרימה למרות שאף אחד מהילדים לא ידע דבר על הסכסוך אבל שלטים להחרים את ישראל היו שם.
[table][tr][td][table][tr][td][/td][td]

[/td][/tr][/table]האיש צודק. למקרא תאור הבילוי הקייצי לכאורע, נראה שהעיסוק העיקרי היה בנו. נראה שלולא היינו קיימים לא הייתה להם מטרה לקיומם.[/td][/tr][/table]

http://www.ruthfullyyours.com/2011/07/25/james-robbins-breiviks-correspondence-beliefs-and-delusions/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...