"סמארטפון" חדש מבית נוקיה, עם מיגו ובלי כפתורים - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"סמארטפון" חדש מבית נוקיה, עם מיגו ובלי כפתורים

shay1098

Recommended Posts

http://www.gadgety.co.il/19875/nokia-n9-יתמוך-ביישומי-אנדרואיד-ו-symbian3/

חברת Myriad מדגימה על גבי N900 את יכולות המערכת הייחודית שפיתחה, העונה לשם Alien Dalvik, שתאפשר ליישומים שפותחו בעבור מכשירי לרוץ גם על מכשירי MeeGo בעזרת התאמה שתתבצע בלחיצת כפתור.
סטיב טראוגטון סמית', אחד ממפתחי המערכת, מבטיח שיישומי האנדרואיד ירוצו על MeeGo בצורה חלקה וטובה, כזאת שלא תאפשר לנו אפילו לטעון שאין מדובר באפליקצייה ייעודית ל-MeeGo.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במשך כול השנה הזו שה-N9 היה בסתר אני מניח שהמיגו עברה אופטימיזציה בצורה טובה כך שהמערכת לא תגמגם

וגם לא תהיה בעיה מבחינת אפליקציות.

נוקיה לקחה את החלקים הזולים ביותר ויצרה מכשיר לא רע,רק שהמחיר כרגע לא ידוע.

אינני מכיר מכשירים רבים בשוק שיכולים לתת 11 שעות שיחה (ה-N8 שלי נותן 3 ימי עבודה מלאים).

התאכזבתי מחוסר חיבור ה- שהוא מאוד יעיל,בשילוב עם BCM2727 המכשיר היה יכול להיות בהחלט מהפכני

מדיה סנטר נייד.

די מעניין אותי לגבי הצורך בכמות גבוהה יחסית למכשיר עם ספסיפיקציה שכזו.

להגנת ה-SYMBIAN^3 אציין שעד כה לא חוויתי האטה כולשהי והנוקיה N8 ממלא את צרכי :

1. משמש אותי כמדיה סנטר.

2. זמן סוללה ארוך.

3. מצלמה די טובה.

4. שמישות (עבורי!).

לא חוויתי קריסות כולשיהן,אתחולים,פריזים או כול דבר אחר ואני אומר זאת אחרי ניסיון רחב עם מכשירי אנדרואיד

שהיו לי וחוויתי לפחות קריסה\2 ביום.

יש לי אותו כשבועיים והפעם היחידה שאתחלתי אותו היתה לפני כשעה לאחר שהסוללה נגמרה אחרי 3 ימים מלאים של שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמו שניתן לראות גם בכתבה, הממשק מלוטש ועובד נפלא גם על החומרה המיושנת, נראה מאד מעניין, חבל שכבר אבל ללא עתיד.

איך בזמן כל כך קצר נהיינו כל כך מפונקים? 1GHZ כבר לא טוב לנו , צריך כבר i7 בתוך הטלפונים..

איפה הזמנים של HD2 כשרק יצא....

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל ש ה- N950 לא למכירה, גם אם תרצה מאד.

נוקיה מחלקת 250 יחידות בהשאלה ארוכת טווח למפתחים שיפנו אליה ויציגו פיתוחים מוכחים על MAEMO או QT.

חוץ מזה שחוץ מהמקלדת , המכשיר נחות בכמה פרמטרים מה- N9.

(אישית, יש לי N900 ולא מתכוון להחליף אותו בקרוב).

כמה שרציתי לרכוש את ה-G2X\SGSII אני מחפש יותר מכשיר ,ה-N950 יהיה נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בזמן כל כך קצר נהיינו כל כך מפונקים? 1GHZ כבר לא טוב לנו , צריך כבר i7 בתוך הטלפונים..

איפה הזמנים של HD2 כשרק יצא....

:lol:

ה N9 צפוי לעלות מעל 650 דולר. נראה לך שמכשיר עם חומרה בת כמעט שנתיים וחצי צריך לעלות כמו מכשיר עם החומרה העדכנית ביותר?

זה לא שאנחנו מפונקים, זה שהדבר הזה לא משתלם בעליל. אם הוא היה מתומחר ב 350 דולר, סמוך על זה שאף אחד לא היה אומר מילה לגבי זה שהוא מיושן.

לעזאזל, ב N8 עוד יש מעבד ARM11, אני לא מבין איך אנשים קנו אותו במחיר בו הוא נמכר, שילוב של חומרה חלשה ומערכת פחות או יותר מתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לומר שאני נהנה מכול רגע מה-N8 ואין לי איתו בעיה אחת.

בנתיים מי שחיים בסרט הם אלו שחשים שהמכשיר שלהם SUPERIOR ונתקעים עם שמחזיקה בקושי יום

פריזים,תקיעות,בריקים והרשימה עוד ארוכה.

כבר התנסיתי עם מספיק מכשירים ואף אחד נכון להרגע לא סיפק אותי כמו ה-N8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם אתה מכיר את שרשור הסלולרים שעברתי עד היום,אבל עברתי לא מעט והתנסיתי לפחות שבועיים עם מכשירים

שהם לא רכושי הפרטי עקב כך ידעתי מה אני רוצה במכשיר הבא שלי.

גם ה-G2X וגם ה-SGS2 לא הכי מלהיבים ולא הלהיבו אותי במיוחד,אינני צריך 1080P במצלמת וידאו

עשו מספיק ביקורות והתנסיתי מספיק במצלמות סלולריות בכדי לראות שההבדל בין 1080P לבין 720P היא כה נמוכה.

יש כבר HACK שמעלה את איכות השמע ל256kb\s בהסרטה ופוקוס אוטומטי בזמן הסרטת (30FPS)

אומנם לטעמכם החומרה חלשה,אבל חומרות חזקות יותר ללא GPU יעודי לא יכולים להריץ 720P כמו שצריך.

ה-N8 ותוכנותיו עברו אופטימיזציה מצוינת כך שאין תקיעות או בעיות בהפעלת תוכנות.

i rest my case.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את נוקיה

הם כאילו עושים הכל בשביל לא להצליח, הם פשוט לא מוכנים להכניס אנדרויד למכשירים שלהם.

שישימו אנדרויד ויגמרו עניין!

עזוב אנדרויד, גם את הוינדוס פון 7 הם לא הכניסו למכשיר הזה, זה בכלל טמטום להכניס מערכת שהולכים להפסיק לתוך מכשיר חדש...כאילו איפה ההגיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה N9 צפוי לעלות מעל 650 דולר. נראה לך שמכשיר עם חומרה בת כמעט שנתיים וחצי צריך לעלות כמו מכשיר עם החומרה העדכנית ביותר?

זה לא שאנחנו מפונקים, זה שהדבר הזה לא משתלם בעליל. אם הוא היה מתומחר ב 350 דולר, סמוך על זה שאף אחד לא היה אומר מילה לגבי זה שהוא מיושן.

צודק לגמרי.

אבל מאיפה אתה יודע את המחיר? הכריזו עליו כבר? לא מצאתי שום מידע על זה...

בכל אופן, תראה על מה הגבתי :

"וכמו שניתן לראות גם בכתבה, הממשק מלוטש ועובד נפלא גם על החומרה המיושנת, נראה מאד מעניין, חבל שכבר אבל ללא עתיד."

הוא לא דיבר על המחיר אלא על המערכת הפעלה בשילוב עם החומרה. כשHD2 יצא עם חומרה אפילו נחותה יותר (זיכרון נדמה לי יש לו פחות למשל) אף אחד לא אמר ש"אנדרויד הנפלאה רצה על חומרה נחותה".

לגבי המחיר אתה בהחלט צודק, לא רואה הצדקה לקנות את המכשיר הזה במחירים שלSGSII או סנסיישן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק מטומטם ,זה פשוט בושה לשחרר מכשיר High End (לטענתם) בשנת 2011 (לייתר דיוק במחצית השנייה שלה כשיש כבר מכשירים כפולי ליבה אם טאבים כמו הiPad 2 וסמרטפונים עם חומרה דומה ) עם חומרה של HD2 משנת 2009 (מבחינת ביצועים הQSD8250 והOMAP3630 דיי זהים ... ) ,איך הוא יודע את המחיר ?

לטענת זה מכשיר High End אז הוא יתומחר ככה = מעל 500$ ..

וGuardian Angel ,הN8 חוץ מהמצלמה באמת לא שווה כלום ,שיחקתי עם הC7 (שהוא בסך הכול N8 מסורס .. ) והמכשיר פשוט מקרטע , כול לחיצה נעשת בLAG מעצבן .. ואם להשוות אותו למהירות התגובה של מכשירים אחרים כמו האייפון ..אז הוא פשוט עגלה עם חמור .

לדעתי המכשיר הזה סוס מת והיה כזה גם אם היה יוצא בשנת 2009 ,כבר בשנת 2009 הפסיקו להשתמש בARM11 העתיק ועברו לCortex A8 ב0.6-1Ghz (אייפון 3GS ,Droid הHD2) היום המכשירים היחידים שמגיעים עם ARM11 הם האנדרואידים העתיקים שמגיעים עם הMSM7227 ודומים ,ולדעתי זה פשוט עצוב שיש מכשיר שמתומחר כHigh End עם תג מחיר שלא יבייש חדש למרות שהוא מגיע עם חומרה שאפשר למצוא במכשירי בפחות מ200 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...