"סמארטפון" חדש מבית נוקיה, עם מיגו ובלי כפתורים - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"סמארטפון" חדש מבית נוקיה, עם מיגו ובלי כפתורים

shay1098

Recommended Posts

הכל תלוי במחיר...

מה אכפת לי מה החומרה אם הכל רץ לי חלק על הטלפון? לשחק משחקים זה לא המטרה שלי בטלפון . לדעתי אין שום בעיה עם החומרה . אם אתה ילד קטן שכל מה שמעניין אותו משחקים אז באמת עדיף . לשימושים אחרים החומרה מעולה. לא צריך יותר. עדיף להשקיע במערכת הפעלה לדעתי שתרוץ בצורה חלקה לגמרי ושלא תיהיה "כבדה" על הסוללה.

כל עניין ה"מעבדים גרפיים" זה פשוט גימיקים שמטרתם לשאוב כסף מבן אדם שמתלהב מכל השטויות האלה. שומע BIGMAMA-990TI או ROBOTRIK-98000 ומתחיל להשתין מרוב שמחה.

סרטי 1080P גם ככה בן אדם שפוי לא יראה על מסך 4" . אלא אם כן זה איזה קליפ או משהו, אבל בטח שלא סרט ... וגם אז, לא מבין בשביל מה צריך רזולוציה כזאת גבוהה על מסך כזה...

720P לדעתי ירוצו בצורה טובה עם חומרה כזאת. למרות שגם 720P מוגזם על מסך כזה...

ולא הבנתי למה הכוונה שלך בפרסומת, חוץ מפרסומות יצאו גם כמה סרטונים אמיתיים..

ראית באיזה מהירות המצלמה מצלמת? אני גם די בטוח שהאיכות של המצלמה תיהיה טובה לא פחות מN8 (אני מקווה) ,ושם המצלמה היא מדהימה.

מבחינתי עניין החומרה כבר הגיע לאן שהוא צריך להגיע, ומה שצריך לעניין אותנו הצרכנים זה המערכת הפעלה. זאת שאחראית על כל חווית השימוש.

מה שכן, באמת יהיה לא הגיוני מצידם לדרוש עבור המכשיר הזה מחיר כמו של SGS II או SENSATION.

הכל מסתכם במחיר.

זה לא רק שמות יפים ,למעבד הגראפי יש חשיבות רבה יותר מרק משחקים ,המאיץ הגראפי משמש לעיבוד תכנים בHTML5 ,להאצה של הממשק באנדרואיד (כרגע חלקית אבל בקרוב בצורה מלאה..) ,גם למעבד יש חשיבות ,קודם כול המכשיר פשוט יקרטע בלי מעבד מספיק חזק (בדיוק כמו במקרה של סידרת הסימביאן V3 של נוקיה ) ,בלי מעבד מספיק חזק אי אפשר לצלם ב1080p ומי ירצה לקנות מכשיר שלא עושה את זה כשכולם עושים את זה וגם כמו שכבר אמרתי ,לטעון אתרי על חומרה חלשה זה בדיחה ..

חוץ מזה שבאמת כמו שאמרת העניין עם המחיר ,המכשירים האלו עולים כמו מכשירי Hih end עם חומרה פי 4 חזקה יותר ועם מסכים בעלי רזולוציה גבוהה יותר ,ומצלמות לא רעות בכלל .

^^

וואלה...

סטיבן אלופ :alcoholic:

בדיוק ,לא מבין בכלל את האידיוט שקיבל אותו לעבוד בתור מנכ"ל ...מי שמשחרר מכשיר מכשיר עם ARM11 וסימביאן שפשוט קרטעת על החומרה הזאת בשנת 2011 ומדרג אותו כHigh End עם תג מחיר של 500 יורו הוא פשוט אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם כל הכבוד למיקרוסופט ולWP7 שלהם

בין אנדרויד לWP7 בכלל אין תחרות

האנדרויד פשוט יותר טוב

אם זה בכמות האפליקציות ואם זה בכל עניין ההתאמה של המכשיר לאיך שהמשתמש רוצה שיהיה.

ה-WP7 נחשבת למערכת מצוינת שעדיין בחיתוליה, בדיוק כמו האנדרואיד לפני שנה וחצי-שנתיים.

לפי אנליסטים רבים דווקא זו המערכת של העתיד, לא אנדרואיד ולא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק שמות יפים ,למעבד הגראפי יש חשיבות רבה יותר מרק משחקים ,המאיץ הגראפי משמש לעיבוד תכנים בHTML5 ,להאצה של הממשק באנדרואיד (כרגע חלקית אבל בקרוב בצורה מלאה..) ,גם למעבד יש חשיבות ,קודם כול המכשיר פשוט יקרטע בלי מעבד מספיק חזק (בדיוק כמו במקרה של סידרת הסימביאן V3 של נוקיה ) ,בלי מעבד מספיק חזק אי אפשר לצלם ב1080p ומי ירצה לקנות מכשיר שלא עושה את זה כשכולם עושים את זה וגם כמו שכבר אמרתי ,לטעון אתרי אינטרנט על חומרה חלשה זה בדיחה ..

שמע אני לא מבין במאיצים האלה.. אתה חושב שעם החומרה שיש לN9 ,תיהיה לו בעיה לעבד תכנים בHTML5 ?

בסה"כ יש לו מעבד 1GHZ, כמו שיש לSGS ולשאר מכשירי HIGH END.

זה שיש שני מכשירים עם מעבדים דו ליבתיים וכנראה גם יצאו עוד כמה עד שהN9 יצא, לא הופך אותו לגרוטאה מבחינה זו. אני חושב (למרות שאני לא מומחה בדברים האלה) שלא תיהיה לו בעיה עם דפי אינטרנט, בדיוק כמו שלSGS אין... יכול להיות שאני טועה. אבל ראיתי סרטון שבו הודגם גם ביצועי הדפדפן , ואני חייב להגיד שלא נראה שהם נופלים מאלו של מכשירים אחרים.

וגם לא נראה שהמכשיר מקרטע, למעשה המצב ממש רחוק מזה...

ראית את החלק הזה שאתה רואה קטע וידאו במכשיר ואתה יכול להזיז אותו חלקית ולראות תפריטים אחרים ?

קצת קשה להסביר, הנה הסרטון :

http://www.viddler.com/explore/engadget/videos/2895/

הקטע הזה ב3:54 בערך..

לא שאני חושב שזה משהו שימושי ,אבל לא מאמין שאם החומרה הייתה כל כך חלשה, הדבר הזה היה עובד כל כך חלק ... למרות שכמו שאמרתי כבר, לא מומחה גדול בדברים האלה..

אם יתברר שאתה צודק לגבי המחיר,והמכשיר יעלה כמו SGS II או SENSATION, אז באמת לא רואה סיבה לקנות את המכשיר.. חוץ מאולי העובדה שהמערכת הפעלה נראית מאוד נחמדה. אגב, זה סופי שהם לא יוציאו יותר שום מכשיר עם MEEGO? לדעתי זאת טעות אדירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-WP7 נחשבת למערכת מצוינת שעדיין בחיתוליה, בדיוק כמו האנדרואיד לפני שנה וחצי-שנתיים.

לפי אנליסטים רבים דווקא זו המערכת של העתיד, לא אנדרואיד ולא .

אנליסטים יכולים לטעות, וגם טעו בעבר.

לגבי אני לא מדבר בכלל, יש לי 4 ואני אומר שIOS זו מערכת ממש גרוע.

WP7 לדעתי בחיים לא יעקוף את אנדרויד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

א. המעבד ישן יותר, מהדור שלפני זה

ב. ל-SGS יש בעיה. תיקח אותו מכשיר בדיוק, תחליף למעבד חזק יותר ותראה את הירידה המשמעותית בזמן טעינה. יש לי SGS ואני יכול להעיד שהטעינה איטית, ב-SGS2 היא מהירה יותר משמעותית. למה? רמז- מעבד חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן טעינה של דפי אתה מתכוון?

לא יודע.. למרות שיצא לי להשתמש בSGS, עוד לא יצא לי לגלוש בו כך שאני לא יכול להגיד שום דבר ... ובטח שלא להשוות לN9 שאפילו לא יצא...

בקיצור נראה כשהוא ייצא, בגרסה הסופית ,לא איזה פרוטוטייפ...

חוץ מזה, דברים כמו טעינת עמודי לא תלוי גם במערכת הפעלה והתוכנה עצמה של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שעם מערכת הפעלה שבנויה היטב , לא צריך QUAD CORE כדי שהכל ירוץ .

אבל כמו שאמרתי, נחכה לגרסה הסופית.

אם נוקיה אכן ינטשו את המערכת הפעלה לחלוטין אחרי שיוציאו את המכשיר הזה, לדעתי זה יוריד מהאטרקטיביות של המכשיר. חבל אבל, אני מקווה שנוקיה ישנו את דעתם.

סימביאן,מאמו,מיגו,וינדוס, הם ניסו/מנסים הכל רק לא אנדרויד.

אני מניח שאי אפשר לקרוא להם FANBOYS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לגמרי עם שיי, הדור האחרון של המכשירים חדי הליבה (MSM8255 , A4 וכו') פשוט לא מספיק חזק ..

לדוג' לפעמים אני נכנס מהאייפון 4 לאתרים כמו Hometheater וגם אחרי העידכון עם הNitro Javascript בהשוואה למחשב עם E8400 בFF 5 האתר נטען בשניה לעומת האייפון שלוקח לו כמה שניות לעבד את המידע ,ולפעמים זה פשוט משגע :bash:

דרך אגב, בקשר לOS ,אני לא רואה פה שום דמיום עם MEAGO המקורית ,ולדעתי חבל ... וכול מחוות המגע האלו ,איך לעזאזל מישהו עכשיו ישחק בAngry birds או פרוט נינג'ה עם כול הזזה של המסך לצד הוא מעביר אותך לנוטיפיקיישן / מולטיטאסקיג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כולם משחקים בטלפון שלהם. ומי שרוצה לשחק , יעדיף או אפילו מכשיר אנדרויד כלשהו, גם בגלל העובדה הפשוטה שיש להם מבחר הרבה יותר גדול. ואם אכן יפסיקו לתמוך במערכת ההפעלה אחרי יציאת המכשיר, אז בכלל אין מה לדבר על מבחר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר רק אמרתי שגם ככה מי שרוצה לשחק לא יבחר במכשיר הזה..

כנראה אבל במשחק אפשר יהיה איכשהו לבטל את המחוות מגע האלה. או אפילו לא רק במשחק ,אלא בהגדרות הכלליות תיהיה אפשרות לבטל את זה. כי זה באמת נשמע קצת מוזר עכשיו כשאני חושב על זה...

נחכה נראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנליסטים יכולים לטעות, וגם טעו בעבר.

לגבי אני לא מדבר בכלל, יש לי 4 ואני אומר שIOS זו מערכת ממש גרוע.

WP7 לדעתי בחיים לא יעקוף את אנדרויד.

אנליסטים טעו, טועים ויטעו - בגלל זה הם אנליסטים ולא "נביאי אמת" או משהו כזה, אך מרבית הביקורות די חיוביות (בהסתייגות כמובן עקב מחלות הילדות הרבות של המערכת, כצפוי) - גם של אנשים פרטיים שהתנסו בו וגם של אתרי שסקרו אותו, כך שאני אישית מאמין שבעוד שנה וחצי-שנתיים נראה הרבה מכשירי WP7 מסתובבים ברחובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוקיה נוקיה נוקיה...

הם עושים הכל כדי לירות לעצמם ברגל. הם מתנהלים בצורה יותר מטופשת מSONY ERICSSON שגם הם בדיחה לא קטנה.

איך לעזאזל הם מגיעים למצב שהם משיקים מכשיר שלא מציע שום דבר שמתעלה על המתחרים שלו וגרוע מזה, מציע ייחודית רק לו, שמן הסתם לא תחזיק ולא תהיה מגוונת ולא תציע אפילו לא 1\100 ממה שהאנדרואיד, איי או אס 4\5 ופון 7 מציעות. וגרוע מזה, מצהירים שאין למע' ההפעלה עתיד.

נראה כאילו הם לא יצאו מימי שאננות הסימביאן שלהם.

מע' הפעלה מימי האבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלאפון הזה מתברר יותר ויותר כתרגיל שיווקי נחמד שפשוט מחזיר את נוקיה לכותרות, זה לא משנה כרגע אם הכותרות טובות, חדשניות, או מענינות במיוחד, זה מראה לכולם שהיא עדיין חיה וקיימת, וחייבת כנראה למלא נפח זמן עד להשקות ה-WP7.

הפלאפון הזה בפיתוח לפני הדיבורים על נוקיה ועל WP7 ופיתוחו כמעט הושלם וכנראה לא הייתה סיבה לא להוציא אותו לאור, בנוסף מדברים עליו כפריט שיהיה לאספנים וכפלאפון מיוחד, והוא אכן הולך להיות כזה (טוב או לא זה כבר לא משנה, מיוחד הוא בטוח יהיה מכל אנרואיד או יבש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...