"סמארטפון" חדש מבית נוקיה, עם מיגו ובלי כפתורים - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"סמארטפון" חדש מבית נוקיה, עם מיגו ובלי כפתורים

shay1098

Recommended Posts

אני לא בקיא בפרטי החוזה (כמו כנראה כולנו) - האם החוזה מבטיח למייקרוסופט בלעדיות מוחלטת?

מעבר לכך סה"כ מדובר בחומרה שכבר הריצה מריצה ותריץ מערכות , זה רק עניין של זמן עד שייצא רום ל-N9, בין אם הוא רשמי או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה N8 תומך MKV? כי אם לא, כל מכשיר אנדרואיד הכי בסיסי מציג סרטים ב XVID/DIVX כמו שצריך. (ולפי מה שאני רואה, לא, הוא לא תומך MKV....)

ה BLADE שקניתי לאחותי ב 800 ש"ח (חדש, לא יד שניה) מציג DIVX ב 480P כמו שצריך. (עוד לא בדקתי 720, ואני בספק שיהיה לי צורך לבדוק) ומדובר במכשיר mid-low end.

בסביבות 1500 שקל יש לך את המוטורולה DEFY שמתהדר במעבד A8 1GHZ ו SGX530. ככה שלא רק שהוא ינגן DIVX/XVID ב 720P בקלות, הוא גם יתמודד יפה עם MKV ב 480P.

למיילסטון 2 אין תמיכה חומרתית, ודרך תוכנה זה רץ באיזה 6 FPS. 720P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוזה לא מבטיח למייקרוסופט בלעדיות.

אם כך אין שום סיבה שנוקיה לא תשחרר מכשירי , כמו גם להמשיך את קו הסימביאן והמיגו בנוסף ל-WP.

אני חושב שאם ה-N9 יצליח הם גם ימשיכו עם המיגו, סה"כ הרושם הראשוני שלי הוא שמדובר על מערכת מוצלחת ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמת התוכנה .. אסל הרמת החומרה מכשירים כמו האייפון 4 והSGS מסוגלים להריץ את רוב תכני הx.264 גם ב1080p..

למרות שגם את על זה אפשר להתגבר בעזרת מנים צד שלישי בשתי גם בios וגם באנדרואיד .,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשירים של תומכים ב-MKV? משום מה לא נראה לי.

MKV.

המכשירים של (עם הA4 והA5 ) מגיעים עם שבב יעודי לקידוד ,כזה שמריץ גם 1080P בביטרייט הגיוני (לא 40Mbps כמו בBD ) ) .

הבעיה באפל היא שאין לאפלקציות גישה לרכיב הזה בגלל חוקי אפסטור מוזרים , אז הדרך היחידה להשתמש בו היא דרך אפלקציות כמו הפורט של XBMC לiOS שמחייבת פריצה ,אפשרות שנייה היא נגנים שמסתמכים על המעבד כמו Avplayer שלדעתי לiOS הוא הנגן הטוב ביותר ובסך הכול על האיפד 2 לדוג' מריץ 720p בX.264 בלי בעייה בזכות השימוש בשתי הליבות ,ולפי מה שניסיתי על האייפון 4 קבצים של 3GB שמקודדים בXvid ב720p עובדים בצורה טובה על המעבד בעזרת הנגן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MKV.

נו, ברור. אלא אם יש קודק נורמלי מוטמע במערכת שמאפשר האצת חומרה (ואגב, למיילסטון יש האצת חומרה- פשוט אין אפשרות של גישה אליה במערכת) MKV יקרטע בלי סוף ב 720P. ב 480 הוא רץ לא רע על מכשירי 1GHZ למיניהם.

הנקודה הייתה:

מערכת מתה או לא עד כה רוב הסמרטפונים עד 1500שח (מעבד 600MHZ A8) גם בעלי חומרה חלשה ולא יכולים

אפילו להציג כמו שצריך,ה-N8 עולה 1500שח חדש מהחנות ונותן הכול בחבילה אחת.

באתי להראות שזה פשוט לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...