שינוי הלוגו של ה-BIOS - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי הלוגו של ה-BIOS

roeesnir

Recommended Posts

ברוב המקרים צריך לערוך את ה- ואז לצרוב אותו מחדש על השבב.

אם אתה ממש מתעקש אתה יכול לחפש מדריכים ברחבי הרשת (רק שים לב שאתה עובד לפי מדריך שרלוונטי לגרסת ה- שיש בלוח שלך מכיוון שבלוחות שונים, וב- של יצרנים שונים, התהליך שונה), אבל אני מאוד ממליץ לך לא להתעסק בזה, מכיוון שעריכת ה- כרוכה בסיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי כל מיני מדריכים אבל הם שונים אחד מהשני.

V

רק שים לב שאתה עובד לפי מדריך שרלוונטי לגרסת ה- שיש בלוח שלך מכיוון שבלוחות שונים, וב- של יצרנים שונים, התהליך שונה

ובאמת שאני נגד כל העניין הזה של להמליץ/לסייע לאנשים לעשות פעולות שמעמידות את תקינות המערכת שלהם בסיכון, אז תסלח לי אם אם אסיים בכך את הדיון מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה נקרא סיכון מבחינתך...

גם OC זה סיכון מסויים.

חוצמזה, יש לי עסק לתחנות עבודה לעריכת וידאו, וחשבתי שזה יהיה נחמד לשים לוגו על מערכות שאני מרכיב.

שוב, אם עושים את זה פעם אחת כמו שצריך, אני לא חושב שזה סיכון. זה כמו לצרוב , ועשיתי את זה מאות פעמים.

לצורך העניין, אני מוכן להקריב אחד לטובת העניין.

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכון מבחינתי זאת פעולה שאין בה שום תועלת או שהתועלת ממנה היא זניחה/שולית (ואם כי ניתן להתווכח שעבורך זה לא שולי, ואני מקבל את זה, עדיין שינוי גרפיקה שמוצגת במשך כמה שניות במהלך עליית המערכת נחשב מבחינתי כמשהו זניח; בייחוד כשאפשר לבטל בכלל את המסך הזה אם מה שמוצג בו מפריע), אך הסיכון שהיא טומנת בחובה גדול ועלול להוביל להשבתת המערכת.

לצרוב זה לצרוב מוכן מהיצרן. כאן אתה זה שמשנה ומתעסק עם ה-, ברוב המקרים בלי ממש לדעת מה אתה (וכשאני כותב אתה אני בעצם מתכוון למשתמש) ובעזרת כלים שאתה לא ממש יודע מה הם עושים. כל זה מוביל לסיכוי גבוה ליצירת נזק מובנה ל- שלאחר מכן אותו אתה צורב על השבב שבלוח. כך שלא פעולת הצריבה היא המסוכנת (מסוכנת בדיוק כמו כל פעולת צריבה אחרת של BIOS) אלא העובדה שאתה צורב תוכן שאינו מהימן בוודאות.

וכאמור, אם אתה ממש רוצה וזה חשוב לך ואף שווה את הסיכון. תחפש מדריך המתאים לסוג ה-BIOS שבלוח שבו אתה רוצה לעשות את הניסוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...