מבקש המלצה לטלויזיה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לטלויזיה

do_k

Recommended Posts

בוקר טוב

בשעה טובה, אני חושב להחליף את ה-CRT הישנה. כרטיס המסך שלי ( ATI 1950HD ) מוציא רק אות דיגיטלי ולכן אני צריך לשדרג...

אני חושב בכיוון של 42-46 אינטש ( זה בחדר שינה ואני מרוחק כ-3 מ' מהמסך ). המחשב גם נמצא באותו החדר ואני מתכוון לחבר אותו למסך עם כבל.

התקציב בסביבות ה- 5-6K, כמובן שפחות יתקבל בברכה...

אני רואה בעיקר וסדרות דרך המחשב ולכן אני חושב יותר על LCD או LED.

לסוני אין מסך 42 ולכן אני "חייב" לעלות ל-46 אבל יש לסוני תמונה לא רעה. ראיתי בחנות דגם LED בסביבות ה-6000 שקל, קצת יותר.

מצד שני, אני מבין שחברות אחרות מאפשרות להציג יותר פורמטים..

בקיצור, אשמח לקבל המלצות לדגם/דגמים כדי לצמצם אפשרויות.

גם המלצה לחנויות אקבל בברכה...

תודה מראש וחג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LED זה רק סוג של תאורה אחורית שהוא האלשטרנטיבה לתארות פלוריסנט במחינת צריכת חשמל.

אין שום הבדל של תצוגה בין שני סוגי התאורה במסכי LCD.

למה אתה נעול דווקא על סוני? לדעתי יש להם לרוב את המוצרים הכי פחות אופטימליים מנבחינת מחיר פר תפוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שב-LED יש יותר "שליטה" על כיבוי אזורים במסך וככה מקבלים שחור איכותי יותר. כמובן שעדיף לד בכל המסך ולא רק בצדדים.

ייתכן ואני טועה.

אני לא נעול על , לכן ביקשתי את עזרתכם... לסוני יש מגבלות אבל גם יתרונות.כמו איכות תמונה לא רעה בכלל ( שזה הפרמטר הכי חשוב בטלויזיה, לדעתי ) וגם אחריות ל-3 שנים שאפשר להרחיב ל-5 שנים.

בכל מקרה, כמו שאמרתי, אני לא נעול על וגם לא על LED ואשמח לקבל המלצות על דגמים נוספים וגם המלצות לחנויות ( ואולי עדיף שאחרי שאחליט, אקנה בחנות מורשית של אותה חברה שאבחר ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...אני רואה בעיקר סרטים וסדרות...

במקרה דנן ממליץ על פלאזמה - לי יש של סמסונג - כבר חצי שנה - תענוג גדול

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=757607

אני לא כל כך "מאמין" ב-FULL HD - אין לי מקורות (וגם להוריד קבצים כל כך גדולים גם כשיש לי חיבור 12 מגהביט ו-2 טרהבייט איכסון - לא נראה לי כזה תענוג גדול)

נכון - זה לא FULL HD - לי זה לא משנה (וגם לרוב האנשים שאני מכיר).

יש בה 3 דברים מציקים:

1. צריבת מסך - זה עדיין לא קרה אצלי - אני די שומר לא להתקע עם תמונה אחת יותר מ-10 דקות - יש גם "שטיפה לבנה" ותזוזת פיקסלים וכיבוי אוטומטי בהשהייה.

2. חום - היא פולטת לא מעט חום - ואם אין לך מזגן \ איוורור כדאי מאוד שתרד מזה.

3. משקל - כרגע היא תלויה (על גבס!) ואני די מפחד מהעניין (יש לי ילדים קטנים) אך עם התקנה טובה גם זה בסדר - רק שלהרים אותה לבד - זה די לא אופציה (ואני לא כזה חלושעס).

מה שאני אומר - אם איכות התמונה חשובה לך (עומק צבע\שחורים) פלאזמה בתקציב הזה נותנת הרבה יותר יחס עלות תועלת מאשר LCD למיניהו.

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה גבריאל, אני מכיר את "הבעיות" של פלזמה ולכן אני מעדיף LCD או LED. מה גם שאין לי בעיה להוריד קבצים גדולים, אחרי הכל אני לא יושב ליד המסך ומחכה שהם יירדו.

אני כנראה אלך היום להתרשם בחנויות עם תצוגה של הרבה מסכים, רק קיוויתי לקבל כיוון, או למשל, מאיזה דגמים להתרחק...

שוב תודה

דורון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...