שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.! - עמוד 11 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.!

Shtupel

Recommended Posts

רק תחכה, בעוד שנה הם יודיעו בהתלהבות שהם המציאו את הגלגל מחדש ויכניסו באופן חדשני ביותר את המהפכה הכי גדולה מאז הפעם האחרונה שסטיב ג'ובס התהפך במיטה והם ישלבו את הפייסבוק באייפון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למעשה לi9000 יש שלוש כפתורים ,אחד פיזי באמצע ושני כפתורי כפתורי :kopfpatsch:

מערכת ההפעלה של דורשת 4 כפתורים.

הגלקסי אס הוא היחיד שיצא עם 3.

אבלל ממש העפת לי את כל מה שטענתי, עם מה שאתה הראת עכשיו באמת אפשר לחשוב איך לעשות מסך מגע שלא יהיה דומה לאייפון.

גאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אני אקצר, כי אני מבין שאתם לא קוראים הודעות שלמות.

אבלל ממש העפת לי את כל מה שטענתי, עם מה שאתה הראת עכשיו באמת אפשר לחשוב איך לעשות מסך מגע שלא יהיה דומה לאייפון.

גאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא לוקח מאפל את האייפד הראשון, או את האייפון הראשון או שאר מכשירים משני שוק, הוא באמת היו מהפכנים, יצרו מהפיכה ושינוי אמיתי והיו בעלי זכות לכל סופרלטיב שקיבלו מהסרטוני הפירסום של , אבל אין מנוס מהעבודה כי אחרי 4 דורות של אייפונים וכדומה בשוק האייפון הם כבר לא ממציאים את הגלגל ולכן על סמך זה הלהטוטי פירסום של ניראים לפעמים אפילו ממש מגוכחים.

ואין מה להתווכח שמבחינת חומרה, כרגע לפחות, בשוק הסלולאר נמצאית מאחור, שיחרור מכשיר פעם בשנה וחצי פשוט לא יוכל לעמוד בקצב של השוק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה רק מאפל מצפים להמציא את הגלגל מחדש כל פעם?

הוסיפו פיצ'רים שרבים התלוננו שחסרים, אבל זה לא מספיק טוב

כנראה ציפו שהם יפתחו NOTIFICATION BAR ששולח את המסרים ישירות למוח בטלפתיה...

המכשיר שלהם החזיק שנה בשוק מאוד תובעני במקומות הראשונים, עוד חודשיים-שלושה שוב יהיה להם מכשיר שיהיה בראש ביחד עם ההיי אנד של .

פרט שולי - המכשיר שלהם עם החומרה המיושנת רץ לא פחות טוב מהחומרה העדכנית ביותר שיש לסמסונג ולHTC להציע (כי 2.3 שקיימת כרגע בכלל לא תומכת בריבוי ליבות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפון מחזיק כי הוא מכשיר אופנתי, סמל סטטוס. אין בו יתרון חומרתי או תוכנתי על כמעט כל טלפון חכם אחר (אני אסייג, מכשיר היי אנד כמו שהאייפון מתיימר להיות), אבל זה בדיוק כמו שתקנה ג'ינס של דיזל ב-1000 שקל כשאפשר לקנות ג'ינסים לפחות באותה רמה ובאותו עיצוב ב300 שקל.

מערכת ההפעלה של גוגל דורשת 4 כפתורים.

הגלקסי אס הוא היחיד שיצא עם 3.

אני לא בטוח שאתה צודק - הכפתור הרביעי הוא בסה"כ כפתור חיפוש (אני אציין שאין לי מכשיר אך שיחקתי עם לא מעט כאלה ומעולם לא היה בו שימוש בשבילי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים, יש לו יתרון תוכנתי (שגורמת לו גם לחיסרון)

התוכנה מותאמת בצורה מדהימה לחומרה, מה שיוצר חווית שימוש שלא נופלת מהמכשירים החדשים ביותר של 2011

אולי בגירסה הבאה של שהממשק יהיה HARDWARE ACCELERATED הוא יאבד את היתרון הגדול ביותר שלו כיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, התוכנה שלו כתובה בצורה מושלמת עבורו (ועבור משתמש הקצה היא פשוטה ביותר), אבל רוב רובם של המשתמשים רוצים לדבר, לשלוח SMS, קצת ואפליקציות. בשלושת הדברים הראשונים מכשירי אינם נופלים (ואף עולים) על האייפון ורק נושא האפליקציות הוא אולי יתרון של , אבל זה לא משהו שאינו בר שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דברים שהוא עושה טוב יותר מאנדרואיד ויש דברים שהוא עושה פחות טוב

זה לא בדיוק ההשוואה שעשית מקודם עם ג'ינס של דיזל ב1,000 ש"ח כי לא חסרים דברים שהוא עושה טוב

השימושים שציינת אלו לא בדיוק השימושים של , מי שרוצה לדבר ולשלוח SMS לא צריך סמארטפון

באפליקציות יש לו עדיין יתרון גדול (למרות המספרים שמתפרסמים, הם עדיין לא משקפים את המצב בשטח)

באינטרנט יש לו חיסרון בצורת .

אבל בשימוש יומיומי יש לו גם הרבה יתרונות אחרים (לפעמים דברים שקיימים גם באנדרואיד אבל פשוט עובדים פחות טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שהאייפון מכשיר מצויין.

כמו שאמרו לפני, היתרון שלו הוא החיסרון שלו (and vice versa). מערכת ההפעלה סגורה וצריך אישור של אפל לכל אפליקציה,

מצד שני זה מהווה סינון איכותי (ולפעמים סינון שנוגד אינטרסים של אפל).

מכשירים מבוססי אנדרויד רק ילכו וישתפרו. קלות הפיתוח וההפצה, מגוון חברות שמייצרים מכשירים והמשך פיתוח אפליקציות מצביעות על

עתיד ורוד.

אנדרויד עדיין איננה מושלמת אבל כך גם בתחילת דרכו. ברגע שמערכת ההפעלה תתמוך בהאצת חומרה, ריבוי ליבות ושאר הפיצ'רים

ומנגד ייצרו מכשירים שמפיקים את המירב ממערכת ההפעלה, הפוטנציאל העצום יתממש ואפל יצטרכו לשבור את הראש ולעבוד קשה.

אין ספק שאנחנו נרוויח מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא לוקח מאפל את האייפד הראשון, או את האייפון הראשון או שאר מכשירים משני שוק, הוא באמת היו מהפכנים, יצרו מהפיכה ושינוי אמיתי והיו בעלי זכות לכל סופרלטיב שקיבלו מהסרטוני הפירסום של , אבל אין מנוס מהעבודה כי אחרי 4 דורות של אייפונים וכדומה בשוק האייפון הם כבר לא ממציאים את הגלגל ולכן על סמך זה הלהטוטי פירסום של ניראים לפעמים אפילו ממש מגוכחים.

ואין מה להתווכח שמבחינת חומרה, כרגע לפחות, בשוק הסלולאר נמצאית מאחור, שיחרור מכשיר פעם בשנה וחצי פשוט לא יוכל לעמוד בקצב של השוק הזה.

אני חושב שאתה צודק בעניין הזה....

אבל למה רק מאפל מצפים להמציא את הגלגל מחדש כל פעם?

הוסיפו פיצ'רים שרבים התלוננו שחסרים, אבל זה לא מספיק טוב

כנראה ציפו שהם יפתחו NOTIFICATION BAR ששולח את המסרים ישירות למוח בטלפתיה...

המכשיר שלהם החזיק שנה בשוק מאוד תובעני במקומות הראשונים, עוד חודשיים-שלושה שוב יהיה להם מכשיר שיהיה בראש ביחד עם ההיי אנד של .

פרט שולי - המכשיר שלהם עם החומרה המיושנת רץ לא פחות טוב מהחומרה העדכנית ביותר שיש לסמסונג ולHTC להציע (כי 2.3 שקיימת כרגע בכלל לא תומכת בריבוי ליבות).

זה גם מה שאני אומר....למה מסמסונג לא מצפים למכשיר שישבור שוק?!

בכל שנה שאפל לא מוציאה איזה מכשיר פורץ דרך זאת נפילה.......חחחחח זה מגוחך!

האייפון מחזיק כי הוא מכשיר אופנתי, סמל סטטוס. אין בו יתרון חומרתי או תוכנתי על כמעט כל טלפון חכם אחר (אני אסייג, מכשיר היי אנד כמו שהאייפון מתיימר להיות), אבל זה בדיוק כמו שתקנה ג'ינס של דיזל ב-1000 שקל כשאפשר לקנות ג'ינסים לפחות באותה רמה ובאותו עיצוב ב300 שקל.

אני חושב שזאת שטות.

היתרון שלו הוא בתוכנה....הרי בעיקרון כל מכשירי החד ליבתיים הם זהים כמעט לחלוטין בחומרה שלהם.

מה מבדיל זאת בעצם התוכנה והתאימות שלה לחומרה, כך שהמכשיר פשוט"יזרום" כאילו יש שם מעבד של 18 ליבות, וכאן לאפל יש יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל והמערכת הסגורה שלהם (וכרגע אני מדבר על אייפון ללא פריצה) שווה לתחת.

אייפון שהוא לא פרוץ, לא שווה הרבה.

בהשוואה למכשירים אחרים,

out of the box כמו שנקרא

אייפון יתפקד מעולה. כנראה הכי טוב היום בשוק.

אבל אין לאפל לאן להתקדם, אייפון בלי אפליקציות לא שווה הרבה ושוק האפלקציות שלו עומד על כמעט 80% אפליקציות שעולות כסף והשאר בחינם. ואני לא מכיר הרבה אנשים שיכולים להרשות לעצמם להוריד ולנסות כל אפליקציה שנראת להם טוב.

להבדיל משוק האנדרויד שזה ההפך מהאפסטור, שזה בערך 80% אפליקציות שהם בחינם, עדין עם המון המון זבל לעומת האפסטור.

ניתן לעשות הרבה יותר עם מכשיר אנדרויד.

שלא נדבר על שינוי ממשק שונה לגמרי ב180 מעלות.

זה רק עיניין של זמן עד שתוכנת האנדרויד תמצא התאמה ותעבוד בצורה כמעט מושלמת עם החומרה שבמכשירים.

ויש כבר מכשירים עם מצלמות 3D, ומסכי 3D.

מכשירים עם שלט משחק.

ויהיה קשה לאפל לחזור כל שנה עם מכשיר שנראה אותו דבר, רק שינוי במערכת הפעלה וחידושים לדברים שכבר קיימים בשוק.

גם המסך העלוב של אפל שעומד היום נגד המסכים של סמסונג וה Super PLUS שאין פה בכלל רף של השוואה.

אז מה שיש לאפל רזולוציה גבוהה יותר על מכשיר קטן יותר, מדובר פה אולי בהבדל של 5% בלחץ.

הרי אף אחד לא גולש במכשיר שלו ברזולוציות של אות על גבי מסך.

קחו תמונה שצולמה במצלמה איכותית (לא של פלאפונים) ושימו אותם במכשיר של מול האייפון - אין בכלל מה לדבר.

*למרות ששמעתי שאפל כנראה חותמים חוזה עם , אבל נראה מה יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...