שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.! - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.!

Shtupel

Recommended Posts

גם אני חושב שהאייפון הוא מכשיר נהדר לאנשים שרוצים "סארטפון" שלא צריך להתעסק איתו שרגע הרכישה ועד רגע החלפתו, אבל עוד פעם, אני לא מסכים עם הקביעה שהוא המכשיר הכי טוב שיש באופן - כן או לא באופן אבסולוטי (כי אין מכשיר הכי טוב שיש) ולכן גם אובייקטיביות היא לא רלוונטית בכלל - לכל אחד יהיה את הטלפון/מערכת הפעלה/יצרן המועדף עליו וזה בסדר גמור.

מה הבעיה אבל להיות אובייקטיבי אחרי הקנייה?!..אם ישאל אותי בנאדם מה עדיף והוא יגיד לי שהוא רוצה סמארטפון פשוט שאפר לסנכרן אותו סקלות עם כל הדברים שיש לו במחשב אני יצע לו או WP7!

אובייקטיבי זה לדעת לשפוט נכון ללא דעה אישית.

אפל לא מושלמת, יש לה מוצרים טובים - אין ספק, מה שכן, יש לאפל קהל יעד עצום. רוב בעלי האייפונים יגידו ש"אייפון הוא הכי טוב, ואין מכשיר טוב ממנו" וכדומה, בלי בכלל לדעת שלסמסונג לדוגמא יש את2 s או שלמוטורלה יש את הAtrix, ושלLG יש את האופטימוס בתלת מימד ולHTC יש מגוון עצום של מכשירים בכל הצורות והגדלים ועוד רבים אחרים בעלי אנדרואיד, שלא יביישו שום , ולהיפך, במצב של היום יתעלו עליהם באם המשתמש מבין ויודע להשתמש במכשירו.

נכון, לא המציאה את הגלגל, ונכון, כמעט כל הדברים החדשים במערכת אינם פרי חשיבתם העצמאית של מפתחי , אבל עם קהל יעד כמו של הם חייבים להציג את החידושים האלה גם אם הם "סתם מעתיקנים". גם אותי זה מאוד מבאס שהם לוקחים הרבה דברים מהאנדרואיד ושמים אותם במערכת שלהם אבל אני לא יכול להגיד שום דבר חוץ מלהוריד את הכובע ולהגיד כל הכבוד.

אני חייב להודות, 5 נראית מאוד מרשימה, ואני מדבר בתור מעריץ ופאנבוי של , שחי ונושם .

כן, חארות והם מוכרים מוצרים במחירים מופקעים, והם העתיקו כמעט הכל, אבל הם עשו את זה טוב, הם ימכרו וישווקו את זה טוב וכל הלקוחות שלהם יהיו מרוצים.

נשאר רק לחכות לIce cream של , אני מאוד מאוד מאוד מקווה שהיא תציג מערכת מתוקנת, נקייה וחדשנית יותר מהios 5. :yelclap:

זאת אוביקטיביות =]

אבל למען הסר ספק, בכל מה שקשור לסמארטפון.....אפל כן המציאו את הגלגל. (עם האייפון הראשון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברור, אבל באופן די חד פעמי

לאחר מכן מסמכים/הגדרות/אפליקציות/מדיה יסתנכרנו מול הICLOUD (שם מטופש)

מתי יהיה סנכרון מלא לאנדרואיד...

אז רגע,.....בIOS5 כל סינכרון יתבצע אלחוטית באופן מלא?.....(ככה אני הבנתי.)

למה לחבר אותו למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התלות פה?

אתה יכול לסנכרן את כל הIDEVICES שלך בלי תלות בשום מחשב

זה בטח יותר טוב מהאלטרנטיבה, תזכור שהאלטרנטיבה של היא שאין אפשרות סנכרון

אם אני אוכל לעשות את זה כתיקייה במחשב ולא מתוכנה יעודית של וההגבלה על הפעלה על 5 מחשבים שונים או משו כזה (ומחשב חדש לצורך העניין הוא גם כזה שעבר פרמוט) אז זה לא תלות מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לסנכרנן כמה מכשירים שאתה רוצה.

הדבר היחיד שמוגבל הוא כמות המכשירים שניתן לסנכרן אליהם דברים שקנית (אפליקציות, שירים, ספרים וכו'). שם זה מוגבל ל-10 מכשירים כאשר מספר המחשבים המקסימלי מתוך אותם מכשירים הוא 5.

אם אתה יודע שאתה הולך לבצע פרמוט למחשב תוציא אותו מתוך רשימת המכשירים המאושרים, ככה תוכל לאשר אותו מחדש אחרי הפרמוט בלי שזה יחשב לך כמחשב נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין, זה הרבה יותר טוב מהאלטרנטיבה.

אפילו בתחליף iTunes נורמלי הייתי מסתפק בgs2 שלי

בהחלט, כל הניסיונות של סאמסונג עם ה-KIES, זה עדיין לא זה, ובכלל אני מניח שרוב המשתמשים היו מעדיפים משהו מגוגל עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק , זה כולן

אתה עובר ממכשיר X למכשיר Y

או מרום X לרום Y על אותו מכשיר

אתה צריך להגדיר (כמעט) הכל מחדש

את כל החשבונות שלך, את כל התוכנות

כל ההיסטוריה נעלמת (יומן שיחות, SMS, השיא בFN :pissed: )

נקודתית, אפשר לגבות כמעט הכל (לחלק מהדברים צריך רוט)

אבל זה לא מובנה ובטח לא נוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...