שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.! - עמוד 14 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.!

Shtupel

Recommended Posts

אמממ... בוא נראה:

הNotification center - הם אשכרה לקחו את המפתח של האפליקציה מסידיה

Air sync - עכשיו ניתן לסנכרן את המכשיר עם האייטונס מבלי לחבר אותו. אז נחש מה? האפליקציה קיימת בסידיה, וגרוע מזה, אפל העתיקו 1 ל-1 את האייקון שלה, שזה הכי מגוכח בעולם.

אפשרות בזמן הצילום להחליק אצבע על המסך וזה יעבור לאלבום התמונות. מיקרוסופט עכשיו מתכוונת לתבוע את אפל [או לפחות התחילה לעשות רעש על העניין] כי מדובר בתכונה שיושמה במכשירי הPHONE7 שלהם וגם נרשם על העניין פטנט ע"ש מיקרוסופט.

יש עוד מספיק דברים. אז אומנם זה תכונות הכרחיות למכשיר, ואני ממש אוהב , אבל בוא נודה, מקוריות לא היתה פה. גניבה? בחלק מהמקרים ממש כן. אבל ככה זה כשחברה כמו מוציאה מערכת הפעלה עם המס' הזוהר "5", הם חייבים לדחוף כמה שיותר שינויים כדי לתת הצדקה לעידכון ההו-כה מטורף שלהם.

בנוסף לפני כמה חודשים דחתה גרסא חדשה של אחת מתוכנות הצילום באפ סטור (אחת הפופולריות, לא זוכר את השם)

למה הם דחו? כי התוכנה אפשרה לצלם את הכפתור של הווליום... בדיוק האופציה שהוסיפו עכשיו בעדכון

העיקר אני צריך לשמוע מהמנהל פיתוח של שהמהנדסים שקדו ופיתחו את האפשרות לצלם עם הווליום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העיקר אני צריך לשמוע מהמנהל פיתוח של שהמהנדסים שקדו ופיתחו את האפשרות לצלם עם הווליום

אני חושב שזה עיקר ה"עצבים" שיש למשתמשים שונים בזמן האחרון שמופנים בעיקר אל מול הסרטונים וההצגות המגוכחות כמעט של הפיצ'רים הקסומים שהוכנסו למערכת ההפעלה, זה עבד אולי בהתחלה כשבאמת הומצאה קטגוריה, עכשיו זה בעיקר מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לפני כמה חודשים דחתה גרסא חדשה של אחת מתוכנות הצילום באפ סטור (אחת הפופולריות, לא זוכר את השם)

למה הם דחו? כי התוכנה אפשרה לצלם את הכפתור של הווליום... בדיוק האופציה שהוסיפו עכשיו בעדכון

אז מה רע בזה?! מה הבעיה כאן.

קח משתמש שרוצה שכל שידרוג תוכנה שלו יהיה משמעותי ומקבל את זה.....אכפת לו גנוב לא גנוב?! כבר אמרנו שבסופו של דבר כולם גנבו מאפל ועכשיו לומדת מאחרים.

אז בטוח שאפל לא שיחקו אותה ולא בטיח.

מ.ש.צ.ל.

כל מה שהיה חסר, עכשיו כבר יש!

גנבו או לא זה לא משנה.....מערכת הפעלה מעולה, את זה כבר הרבה אמרו כאן.

יש לה סגנון מעט שמרני אומנם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה רע בזה?! מה הבעיה כאן.

קח משתמש שרוצה שכל שידרוג תוכנה שלו יהיה משמעותי ומקבל את זה.....אכפת לו גנוב לא גנוב?! כבר אמרנו שבסופו של דבר כולם גנבו מאפל ועכשיו לומדת מאחרים.

מה רע בזה? אתה רציני? איך אתה לא רואה את הבעייתיות בזה שאפל מונעת פיצ'ר בAPP מסויים שהסיבה היחידה היא כדי שהם יוכלו להציג את זה כעבודה שלהם כמעט שנה אחרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בזה? אתה רציני? איך אתה לא רואה את הבעייתיות בזה שאפל מונעת פיצ'ר בAPP מסויים שהסיבה היחידה היא כדי שהם יוכלו להציג את זה כעבודה שלהם כמעט שנה אחרי

זאת החנות שלהם והם עושים מה שבא להם...שים את עצמך בנעליים שלהם.

גוגל עושה את זה, מייקרוסופט עושה את זה, עושה את זה......כולם עושים.

וחוץ מזה תפסיקו להאמין לכתבות מפגרות.

אולי ראשונה שהתחילה לעבוד על זה בכלל...?! ואולי הבחורצ'יק הוא זה שפרץ וגנב?!..יאאללה דיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, לא שמעתי על אפליקציות שגוגל דחתה (ויתכן שיש כאלה, לא מכיר את מנגנון הבקרה שלהם, אבל אם זה היה בהיקף שאפל עושה את זה הייתי שומע על זה), ולHTC אין בכלל חנות אפליקציות.

אולי הבחורצ'יק גנב? תעשה לי טובה, מילא אם היה מדובר במקרה אחד אבל סיפורים כאלה זכורים לי לפחות מגרסה 3 של המערכת שלהם ובמקרה זה מדובר על פיצ'רים שקיימים הרבה מאוד זמן בסידיה. לראייה נטען שהדחייה הייתה לפני כשנה. אם הוא גנב את הרעיון זה אומר שהוא התחיל לעבוד ע זה כמה חודשים לפני. כמו כן לפנ כשנה הושקה iOS4. אם באמת חשבו על הרעיון הזה קודם, מדוע לקח להם הרבה יותר זמן לפתח את זה ממנו, בטח ובטח אם הוא גנב את הרעיון מה שאומר שהרעיון כבר היה בשלב ביצועי כזה או אחר?

קח משתמש שרוצה שכל שידרוג תוכנה שלו יהיה משמעותי ומקבל את זה.....אכפת לו גנוב לא גנוב?! כבר אמרנו שבסופו של דבר כולם גנבו מאפל ועכשיו לומדתכגונבת מאחרים.

לפחות אל תהיה כל כך צבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת החנות שלהם והם עושים מה שבא להם...שים את עצמך בנעליים שלהם.

גוגל עושה את זה, מייקרוסופט עושה את זה, עושה את זה......כולם עושים.

וחוץ מזה תפסיקו להאמין לכתבות מפגרות.

אולי ראשונה שהתחילה לעבוד על זה בכלל...?! ואולי הבחורצ'יק הוא זה שפרץ וגנב?!..יאאללה דיי

תפסיק להיות כזה פאן בוי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה צפוי...כשאין דברים חכמים להגיד צף הקטע של הפאנבוי.

נכון.

גוגל לא גנבים הם צדקים.

ןמיקרוסופט גם צדיקים והם בחיים לא עשו שום דבר רע.

וגם אף פעם לא גנבה איזה פיצ'ר לסינס שלהם או לחומרה בטלפון שלהם.

כולם צדיקים.

אפל גונבת לא מחדשת כלום בעולם כבר כמעט שנה(אויי אויי אוייי)...מערכת הפעלה סגורה שאף אחד לא אוהב.

פשוט גועל נפש.

תעברו לגוגל, הכי טוב :)

מערכת הפעלה חצי גמורה עם חנות חצי טובה וטלפון שעובד חצי חלק :)... :jump:

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה צפוי...כשאין דברים חכמים להגיד צף הקטע של הפאנבוי.

נכון.

גוגל לא גנבים הם צדקים.

ןמיקרוסופט גם צדיקים והם בחיים לא עשו שום דבר רע.

וגם אף פעם לא גנבה איזה פיצ'ר לסינס שלהם או לחומרה בטלפון שלהם.

כולם צדיקים.

אפל גונבת לא מחדשת כלום בעולם כבר כמעט שנה(אויי אויי אוייי)...מערכת הפעלה סגורה שאף אחד לא אוהב.

פשוט גועל נפש.

תעברו לגוגל, הכי טוב :)

מערכת הפעלה חצי גמורה עם חנות חצי טובה וטלפון שעובד חצי חלק :)... :jump:

לילה טוב.

אף אחד פה לא דיבר עכשיו על גוגל או , מדובר עכשיו בצורת ההתבטאות שלך, כמו של פאנבוי נטו... :bash::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HTC לא טוענים לחדשנות מופלאה ולא מנסים להוציא פטנט על כל שטות קטנה, כן עושים זאת.

זאת הדרך של אפל למכור דברים.....והולך לה, אז אולי צריכה לאמץ את זה.

והאמת, אם הייתה רואה את הפרזנטציה של הסנסיישן אז הייתה רואה שזה חיקוי של הפרזנטציות של ג'ובס. זה היה אפילו קצת מצחיק לראות אותם מנסים לעשות את אותו הדבר. (מישהוא אמר גנבו רעיון?)

אף אחד פה לא דיבר עכשיו על גוגל או , מדובר עכשיו בצורת ההתבטאות שלך, כמו של פאנבוי נטו... :bash::s07:

אה נכון...כי אתה ממש לא מדבר כמו אנדרופאן (עכשיו המצאתי :yelclap: ) שסוגד לרובוט הירוק שלו.... :kopfpatsch: . פתטי אתה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...