שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.! - עמוד 16 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.!

Shtupel

Recommended Posts

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אם לא ננעל עכשיו, בעוד כמה עמודים של ספאם זה ינעל..

מיצינו את ה 5 שלהם.

עכשו אפשר לברך כמו בכל שנה את שהצטרפו לקדמה הטכנולוגית בעידן הסלולר.

זאת הודעה שהייתה יכול לשמור בבטן.

איפה ראית אותי מתבטא לטובת אנדוראיד? :nixweiss:

מספיק שאתה מדבר על כאילו רק היא גונבת מכולם.

כולם עובדים ככה, זאת לא גנבה זאת העתקה. וזה דבר טוב ללמוד מטעויות.

נכון שזה קצת מצחיק להראות את זה כאילו זה הדבר הגדול הבא, אבל ככה הם עובדים ושוב, זה הולך להם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הודעה שהייתה יכול לשמור בבטן.

מספיק שאתה מדבר על כאילו רק היא גונבת מכולם.

כולם עובדים ככה, זאת לא גנבה זאת העתקה. וזה דבר טוב ללמוד מטעויות.

נכון שזה קצת מצחיק להראות את זה כאילו זה הדבר הגדול הבא, אבל ככה הם עובדים ושוב, זה הולך להם!

מה הקשר בין זה שהולך להם לזה שזה לגיטימי? קהל הצרכנים הוא עדר טיפש והשיווק של משחק על זה אבל בשום אופן לא הופך את זה ללגיטימי/חיובי/רצוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

אהבתי את הטענה שכל הקהל של אפל הוא עדר טיפש (מדובר פה קרוב לו 200 מליון אנשים .. ) ,אבל מי שקונה S ואומר שיש לו וכששואלים אותו מזה הוא אומר "לא יודע" הוא גאון שאם הוא עכשיו יעשה פסיכומטרי הוא יקבל מעל 700 ? נכון ?

אז מצטער להודיע לך ,אם "העדר" של הוא טיפש אז אתה לא יותר טוב ממנו ,ואם עדיין לא הבנת .. בקיצור כשאין לך מה להגיד עדיף שפשוט תשתוק מאשר לצאת אידיוט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית קהל של אפל?

בוא נצטט כדי שלא תצטרך לגלול למעלה

מה הקשר בין זה שהולך להם לזה שזה לגיטימי? קהל הצרכנים הוא עדר טיפש והשיווק של משחק על זה אבל בשום אופן לא הופך את זה ללגיטימי/חיובי/רצוי

כל הצרכנים של כל דבר בכל מקום הם טיפשים(רובם.כמעט תמיד)

ואמריקאים מנצחים כמעט את כל שאר המדינות ב"עדריות" שלהם. אין לי אפילו סיבה להסביר את עצמי עוד יותר רק מהעובדה שראית "קהל צרכנים" וישר היית בטוח שהתכוונתי "של ...." כבר מראה שחיפשתי אותי מההתחלה בלי לקרוא את ההודעה באובייקטיביות ומהניסיון שלי למדתי שלהתווכח עם אדם לא אובייקטיבי זה חסר טעם (ראה דיון דת ואמונה ודיון מערכות הפעלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה הוויכוח ,שהם מושכים לקוחות בעזרת צורך ההגשה שלהם ? מה ההיתם עושים במקומם עם היה לכם חברה ששווה 300 מיליארד דולר ואתם רוצים לשמור עליה כך ?

אולי ההיתם אומרים "העתקנו את מגירת ההודועות מאנדרואיד והפכנו אותה לטובה יותר" ? לא ניראה לי חכם כשאתם רוצים לשווק משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...