NFS: The Run יותר ממשחק מרוצים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NFS: The Run יותר ממשחק מרוצים

HuGeMouTh

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הקשר למשחק עמוק? משחק מירוצים,זאת סדרת משחקי מירוצים...קצת ארקיידי אבל עדיין.מה קשור להתחיל לקפץ בין גגות?מה זה הנסיך הפרסי הראשון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני רואה עכשיו את EA באור מאוד חיובי !

להאשים אותם בכך שהם חולבים את פרת הכסף? לא ממש נכון כי א.כולם עושים את זה ו-ב.הם כבר איבדו את ההייפ סביב הכותר (בהשוואה למה שהוא היה פעם)

איזה עוד מניעים יש להם להמשיך להוציא משחקים בסדרה? רצון טהור להוציא משחק מהנה ...

בכל כותר שלהם הם נאלצים להתמודד עם שחקני "OLD SCHOOL" שנעולים על UNDERGROUND או במקרה הטוב CARBON, ולא מוכנים לקבל שום דבר חדש, וגם לא מסוגלים להבין שהכותרים האלה היו טובים בזמן אבל הם מוצו, גם ככה הם היו חוזרים על עצמם לאורך כל המשחק אז למה להוציא עוד כאלה במקום להוציא משהו חדש ומרענן ?

מצד שני יש נגדם טענות מבוססות יותר כמו מנוע לא יעיל, שליטה לא נוחה, באגים וכדומה...

כל הכבוד להם על כך שמשיקיעם עדיין בסדרה !

EA FTW !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל כותר שלהם הם נאלצים להתמודד עם שחקני "OLD SCHOOL" שנעולים על UNDERGROUND או במקרה הטוב CARBON,

לך עוד אחורה. יותר בכיוון של Hot Pursuit 1/High Stakes ו Porsche Unleashed שפשוט הקדים את זמנו.

Underground הראשון היה לא רע בכלל, מאז הם רק התדרדרו ובראבאק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך עוד אחורה. יותר בכיוון של Hot Pursuit 1/High Stakes ו Porsche Unleashed שפשוט הקדים את זמנו.

Underground הראשון היה לא רע בכלל, מאז הם רק התדרדרו ובראבאק.

+100

ואני עוד הייתי מכור קשות ל- High Stakes בגירסת ה-PS ...

המשחק הזה פשוט היה וואו , גם קצת שיפורים גם רכבים מיוחדים וגם המון מרדפים טובים וסאונד טראק הכי מדהים שיש !

אין אין על התקופה היפה הזאת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להאשים אותם בכך שהם חולבים את פרת הכסף? לא ממש נכון כי א.כולם עושים את זה ו-ב.הם כבר איבדו את ההייפ סביב הכותר (בהשוואה למה שהוא היה פעם)

איזה עוד מניעים יש להם להמשיך להוציא משחקים בסדרה? רצון טהור להוציא משחק מהנה ...

בכל כותר שלהם הם נאלצים להתמודד עם שחקני "OLD SCHOOL" שנעולים על UNDERGROUND או במקרה הטוב CARBON, ולא מוכנים לקבל שום דבר חדש, וגם לא מסוגלים להבין שהכותרים האלה היו טובים בזמן אבל הם מוצו, גם ככה הם היו חוזרים על עצמם לאורך כל המשחק אז למה להוציא עוד כאלה במקום להוציא משהו חדש ומרענן ?

מצד שני יש נגדם טענות מבוססות יותר כמו מנוע לא יעיל, שליטה לא נוחה, באגים וכדומה...

EA FTW !

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA FTW !

אני שנאתי את Carbon, טיפשי ומיותר... אהבתי את שני ה-Undergroundים, ואת MW. כי הוא היה מאוזן - לא קשה מדי ולא קל מדי. הבנתי שאף כותר מאז MW לא היה שווה, אז לא טרחתי לשחק בהם.

אני שוב אופטימי, אבל אחרי הרבה כוויות שחטפתי בעקבות הגישה הזאת לאחרונה, פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל כותר שלהם הם נאלצים להתמודד עם שחקני "OLD SCHOOL" שנעולים על UNDERGROUND או במקרה הטוב CARBON, ולא מוכנים לקבל שום דבר חדש, וגם לא מסוגלים להבין שהכותרים האלה היו טובים בזמן אבל הם מוצו, גם ככה הם היו חוזרים על עצמם לאורך כל המשחק אז

תיקון קטן. שחקני הold school מחכים למשחק כמו Porsche Unleashed ובטח לא carbon וכו'!!

המשחק הכי טוב בסידרה ללא כל ספק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...