NFS: The Run יותר ממשחק מרוצים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NFS: The Run יותר ממשחק מרוצים

HuGeMouTh

Recommended Posts

EA מעלה הילוך עם המשחק החדש בסדרת המרוצים, בפעם הראשונה אשחקן יזכה ליראות את הנהג והמשחק יכלול גם קטעי משחק מחוץ לרכב. מהיום השוטרים ירדפו אחרי השחקן גם ברכב וגם ברגל.

גם בגרפיקה EA דוחפת קדימה כשבפעם הראשונה המנוע של DICE יגיע גם לפתחת אחרת של EA, ב (לפני כמה דקות) המפתחת BLACK BOX הודיעה שהמשחק ישתמש במנוע המדהים של BF3 ובמערכת AUTOLOG משודרגת שפותחה בשיתוף עם DICE.

GAMEPLAY בקרוב, זה משודר כרגע אז אולי עוד שעה עד שיעלו הכל. בכל מקרה ניראה מדהים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פשש מהירים...

יש דגש דיי רציני ל PC מצד EA, דואגים כל כמה דקות להזכיר את ORIGIN, החנות החדשה. יש להם הדגמות שמתבצעות על המחשב, כל המשחקים שלהם יוצאים למחשב. אוהב את המהלך הזה, מעניין כמה ה של עמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA חברה דיי טובה של סוני ו MS וגם יותר נוח להדגים את המשחקים עם קונטרולר ולא עם מקלדת ועכבר, במיוחד שזה משחקי ספורט או מרוצים. BF ידוע ששוב יוצג על המחשב למרות שהייתי מעדיף שהם יעלו שוב הרבה אנשים לבמה עם קונטרולרים, ניראה יותר מרשים.

ORIGIN דומה מאוד ל , גם בעיצוב וגם בתוכן. ברור שיהיה DLC בתשלום אבל לפחות הם בכיוון הנכון בניגוד ל GFWL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מעולה !

הקטע מחוץ לרכב נראה טוב בגלל שאין שליטה באמת בשחקן, זה באמת סתם קטע מתוסרט מראש עם QUICK TIME EVETS, מגניב.

רק מפריע הקטע של המחסומים הזוהרים האלה, יותר מידי פרמיטיבי, כמו שאין קירות בלתי נראים כבר הייתי מצפא שיעלימו את הדבר הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו משחק מטומטם כזה הרבה זמן לא ראיתי ..

מה ניהיה , כבר לא יודעים לאן לקחת את המשחק מרוב שטויות ..

בהתחלה זה נראה כמו הימים הטובים של UNDERGROUND ..אחכ זה נהרס עוד ועוד עם כל הקשקושים שהחברה הזאתי עושה כל פעם מחדש .. :kopfpatsch:

לא אהבתי את הקטע עם הקפיצות וכל ההגזמות האלה והקטע של השוטרים וכל המכות .. בקיצור ולעניין NFS זה לא יהיה יותר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו זה נראה פשוט גרוע..

כל כך מסובך.. מה קרה למשחקי המרוצים הישנים והטובים? אתה עושה מרוץ, מרוויח כסף, משפר ת'אוטו.

שום משטרה שום בריחה ברגל שום נעליים

מזכיר יותר ויותר את (שאישית אני לא אוהב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סתם קטע QUICK TIME מתוסרט מראש, זה לא שכל פעם שתעצור אותך משטרה אתהה תתחיל לברוח ברגל, מה שהציגו זה כאילו חלק מהעלילה.

אני לא אהיה מופתע אם זה יהיה החלק היחידי ברגל במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו זה נראה פשוט גרוע..

כל כך מסובך.. מה קרה למשחקי המרוצים הישנים והטובים? אתה עושה מרוץ, מרוויח כסף, משפר ת'אוטו.

שום משטרה שום בריחה ברגל שום נעליים

מזכיר יותר ויותר את (שאישית אני לא אוהב)

בקיצור אתה לא אוהב משחקים שקצת יותר עמוקים מכפית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, אתה טוב...

ומה הקשר אם אפשר לשאול?

במשחקי מרוצים, כן, אני לא אוהב שטויות מסביב.

ומה אני אגיד לך, , מאוד עמוק.

אני אוהב משחקים כמו BRAID ומשינריום. אלה משחקים ברמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...