DIRT 3 - הדיון הראשי. - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DIRT 3 - הדיון הראשי.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פתאום המשחק לא עובד על מסך מלא....יש כאילו את ההתחל של למטה ולמעלה...איך מסדרים?ניסיתי במשחק לא עוזר שום דבר...יש למישהו מושג?

תלחץ ALT וENTER גם לי הייתה את הבעיה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה פתרתי את בעיית המסך המלא..ץאבל קרה משהו מוזר שהמשחק על מסך מלא...אז שיש שמש כאילו אז יש כזה מריחת צבע......מישהו יודע על מה אני מדבר? מהכיוון של השמש כאילו...זה קורה רקבמשחק הזה ורק שזה על מסך מלא..יש דרך לסדא את זה? כל פעם שיש שמש גםפ במסך הראשי יש כזה מריחה רואיןם כזה נגיד צבע ורוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מרוץ אני אצתרך לשנות באופן ידני ? .דבילי ביותר..גז ימין שמאל - עידן האוטיזם!

לא.

אחרי פעם אחת זה נשמר בכל שאר המשחק, למה חשבת שצריך לשנות כל פעם מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גראפיקה מדהימה, אחלה מכוניות, עיצוב שלבים מצויין!!! חבל שזה לא שווה כלום עם שליטה הזויה לגמרי.

כן, זה מתבסס על עקרונות ריאליסטיים, אבל ללחוץ על הגז כל הזמן וקצת לעזוב לפני סיבוב (כמעט אפעם לא משתמש בברקס) זה לא ריאליסטי בעליל.

זה פשוט קל מדי, לסובב את ההגה בכיוון של הסיבוב חזק להתחיל החלקה ולסובב לצד שני, אני מחזיק החלקה רצופה אחת מהסיבוב הראשון עד סוף המסלול עם הקלות שבה זה נעשה במשחק הזה.

קיצר עוד משחק ארקייד אבל לא צפיתי ליותר, ידעתי מראש שזה יהיה ככה.

אבל אני מתבאס שהסימולטורים הכי טובים לא מקבלים גראפיקה כמו של דירט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מבין על מה אתד מדבר חברינו היקר

שים על רמת ריאליסטיות הכי גבוהה ותראה שבלי בלמים חזקים אתה תריץ ריפלייז כל המירוץ...

משחק מדהים בעיניי כמו הקודם,בתור אחד שמת על מכוניות אני יכול פשוט לשבת עליו ימים שלמים,מרגיש לי דיי מציאותי ותוך כדי גם כיפי מאוד

ככה שעשו פה משחק אחד החזקים בתחום,חב לשאין לי הגה,אבל עדיין נהנה מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקראת הסוף של הרבע הראשון, משחק טוב.

השליטה נוחה אחרי שמתרגלים, אמנם לא ריאלסטי בעליל, אבל לא זוכר מתי ראיתי ראלי ריאלסטי בכמה שנים האחרונות.

הרמת קושי קלה אבל זה בטח רק כי אני בהתחלה, אני משחק בלי עזרים בכלל חוץ מגיר אוטומטי עם הרמת קושי הכי קשה (6),

יוצא לי לפשל מדי פעם ואז להשתמש בריפליי, אפשרות ממש טובה שחסרה לי בקודם, ממש רואים בקלות איפה הטעות בנהיגה.

הדריפטים לא משהו, הם הופשטו מידי, אין בונוס על דריפטים מתמשכים ואפשר להגיע לתוצאות ממש גבוהות בקלות ע"י החלקה בכל כביש ישר.

מה שיפה שלא חייבים להתחרות בכל סוגי המרוצים, אז אני חושב שאני פשוט אוותר על הדריפטים.

לגבי המנוע - המשחק נראה ורץ מעולה.

עוד דבר שקצת מפריע לי שהמירוצים קצרים מדי והזמני טעינה טיפה ארוכים אבל זה נסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, אלא שמשחקים ואומרים שקל מדי, אתם משחקים עם מקלדת? אם כןwell there's your problem.

הגה או גיימפאד.

סך הכל משחק מהנה מאוד, אבל אני כ"כ שונא את הג'ימקאנה הזה... הדבר הכי מיותר בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, אלא שמשחקים ואומרים שקל מדי, אתם משחקים עם מקלדת? אם כןwell there's your problem.

הגה או גיימפאד.

אני עם בקר של 360.

ג'ימקאנה

מה זה ?

לכל הספקנים שיחקתי על רמת קושי הכי גבוהה ללא עזרים, עם הגה.

נסו richard burns rally ואז תדברו.

את האמת נראה לי מירוצי ראלי ריאלסטי זה מזוכיסטי מידי בשבילי, באנו להנות..

המשכתי קצת היום, אבל הקטע עם הזמני טעינה כבר ממש מעצבן ! אני 40% מהזמן מבלה בתפריטים\זמני טעינה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם מקלדת,ולאמר את האמת נהנה מכל רגע.

אז כן השליטה ששמתי לעצמי לא על הרמה הכי קשה (אך גם לא על הכי קלה)

מצאתי לעצמי שילוב מושלם בין שליטה מהתגרת במיוחד ברכב לבין מתחרים קשים מספיק כדי להנות ולשחק על מאיות השניה כדי לנצח,כיף!

ג'ימקאהנה אחד הדברים היותר כיפיים שיש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...