DIRT 3 - הדיון הראשי. - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DIRT 3 - הדיון הראשי.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש מצטער עבור אלו שלא מוצאים אתגר במשחק היחיד. את האמת, בקושי נגעתי בו. הוא מאוד משעמם.

אבל אני לרגע לא מצטער שקניתי את המשחק ואני נהנה כבר יותר מעשר שעות במולטי! הוא מאתגר, כיף לשחק בו, וממש חבל שרוב האנשים פה מפספסים את כל הגאוניות של המשחק הזה שלא תמצאו בSP! (הקהילה שלו די קטנה ואף פעם לא פגשתי בישראלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא כיף, אני רוצה להתחרות, לא לעשות חראקות באיזה מגרש חנייה..

זה בדיוק האומנות, להכנס להחלקות ולצאת מהן בצורה כמה שיותר מדוייקת, לשלוט ברכב בצורה מקצועית, והדבר הזה גם ישפר את ביצועיך על המסלול, המשחק הזה הוא לא NFS ולא כל המטרה שלו היא לנסוע הכי מהר שאפשר אלה לעבור מקטעים בצורה הטובה ביותר בדרכי עפר ואבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק האומנות, להכנס להחלקות ולצאת מהן בצורה כמה שיותר מדוייקת, לשלוט ברכב בצורה מקצועית, והדבר הזה גם ישפר את ביצועיך על המסלול, המשחק הזה הוא לא NFS ולא כל המטרה שלו היא לנסוע הכי מהר שאפשר אלה לעבור מקטעים בצורה הטובה ביותר בדרכי עפר ואבנים.

אומנות או לא אומנות - יש שחקנים שרוצים נטו Rally בלי כל השטויות שמסביב. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק עם FORMULA VIBRATION (לוגיטק) לא ההגה הכי טוב בעולם אבל עושה את העבודה ופשוט כיף.

משחק כזה חייב הגה. אולי באמת עם מקלדת הוא יותר קל אני לא יודע, לא ניסיתי.. עם הגה הוא לא הכי קל אבל כיף בצורה אדירה.

כשיהיה כסף אולי נקנה משהו יותר ברמה בנתיים הוא סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם. רק עכשיו התחלתי לשחק במשחק הזה, וניסיתי לשחק בלי העזרים הדפוקים האלו (כל הכיוון אוטומתי והעצירות), אבל האוטו פשוט מחליק לי יותר מדי..

איך בדיוק נוהגים בצורה יותר נורמלית ואיך עושים דריפט טוב? יש איזה טיפים לסיבובים אמיתיים יותר?

משחק בגיימפאד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...