מסך לטלויזיה ומחשב 37 אינצ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לטלויזיה ומחשב 37 אינצ

mj23

Recommended Posts

היי

אני רוצה לקנות מסך בגודל 37 אינצ לצורך צפייה באיכות גבוהה בטלויזיה וכמו מסך שאני יוכל לחבר בקלות למחשב ולשחק משחקים (יש לי מחשב גיימינג ב 20 אלף שקל)

הדגש שלי הוא על איכות של התמונה מאוד גבוהה חדות של התמונה ....אני לא מבין בזה ככה שרציתי להתייעץ פה התקציב הוא עד 4 אלף שקל אמרו לי שזה תקציב מספיק בשביל לקנות ברמה גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה המרחק יהיה בערך 3 מטר אני לא דואג לגודל שוב אני סגור על 37 אני מדבר פה על איכות של תמונה שאני ירגיש אותה גם במשחקים וגם כמובן בסרטים בשידורי HD במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחקים וסרטים אני ממליץ על LG460 עם פנל IPS. חשוב לודא זאת.

מהמרחק המדובר ממליץ על 42" לפחות שנכנסת לתקציב שלך.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=500305.msg4283555#msg4283555

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=497788.msg4278317#msg4278317

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי בשקם אלקטריק:

א. כי נתנו לי את האופציה לחבר מחשב ו PS3 כדי לבדוק לאגים ולהתרשם מהאיכות. ממליץ גם לך לעשות זאת. אתה תחיה עם הטלוויזיה ומה שחשוב זה מה שאתה רואה ולא מה שאני ראיתי.

ב. כי אין בעיה לראות שם את הקופסאות ובהתאם את סוג הפאנל על המדבקה.

ג. כי קיבלתי הנחה מספקת על מנת שיהיה כדאי לקנות מיבוא רשמי של ח.י. עם אחריות VIP ולא מיבוא מקבילי עם אחריות לא משהו ובעיות תמיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד משהו שאתה יכול להמליץ לי בגודל של 37-40-42 אם יש מסך יותר טוב מבחינת איכות של התמונה בסרטים או משחקים אני מעדיך לשלם עוד 500-1000 שקל מאשר לבכו תאחרי זה כי המסך שהמלצת עולה 2400 מעלה קצת ספקות חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היבוא הרשמי לא עולה 2400. לא ה 37 ובטח שלא ה 42.

כשקונים מסך למשחקים הדאגה הראשונה צריכה להיות ה INPUT LAG.

כל מנגנוני שיפור התמונה יכולים להפוך את הטלוויזיה לבלתי נסבלת למשחקים.

לדוגמא, ה LG550 שבאה עם מנגנון 100+ הרץ סובלת מלאגים, הסוני שבאות עם מנוע הבראביה 3 סובלות הרבה יותר מאשר אלו שבאות עם בראביה 2.

דוגמא קונקרטית, ספינת הדגל החדשה של סמסונג, מבחינת איכות התמונה, אני בטוח שתהיה מאושר, אבל לשחק עליה יהיה מרגיז:

http://www.avforums.com/review/Samsung-D8000-UE-40D8000-46D8000-55D8000-3D-LED-LCD-TV.html

Gaming Performance

Aside from the pleasure gleaned from the great depth lent to 3D, the Samsung UE-40D8000 was no great shakes for and response to controller input was a disappointment. For those that prefer the single player experience, the bizzarely hidden Game mode's lag of between 3 and 4 frames (48-64 milliseconds) may not prove an unsurmountable obstacle but we doubt the competitive gamer would be putting the D8000 top of their list. Input lag in other than Game mode was even worse and practicably unplayable even for those with the less than cat-like reflexes

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני קונה 360 החדש ואנ ילא מזלזל במסך שנתת פשוט מהניסיון שיש לי עם מסכים זולים זה לא נגמר בטוב המליצו לי הרבה על פילפס או שארפ אבל שארפ ממש יקרים (יש לי אחת בסלון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה LG הזה אחלה מסך, בא עם פאנל (אם אתה בוחר נכון), רואים עליו משחקים ו HD נהדר לטעמי (קצת משחק עם ההגדרות).

מציע שתלך להתרשם לפני שאתה קובע עובדות.

וזה שטלוויזיה יקרה לא אומר שאין לה לאג. כמו שהסברתי קודם, זה בד"כ יהיה להפך מבחינת משחקים. ראה דוגמא מההודעה הקודמת שלי. ה D8000 מאוד יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2400 זה לא זול למסך 32 למשל (לא יודע מאיפה הבאת שזה המחיר של 37 של LG), כאשר יש לך מסכים בגודל הזה שעולים 1500 שקל ופחות שאותם אפשר להגדיר מסכים זולים. ה37 עולה באזור ה3000 ש"ח בחנויות מכובדות עם אחריות יבואן רשמי 3 שנים בבית הלקוח. אולי זה זול למישהו עם מחשב ב20 אלף שקל :nixweiss: אבל "לפשוטי העם" זה מחיר סביר ביותר ולא מדאיג לקבלת איכותית. בכל מקרה תקשיב להמלצות של INTEGRAL לך לחנות תראה מה קורץ לך תעשה תהשוואות ויאללה לקנות...

בהצלחה!

שבת שלום,

זאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי אני לא מזלזל במחיר אבל כמו שכבר אמרתי אני מעדיף להוסיף עוד 500 שקל ולקנות משהו איכותי אם זה ההבדל

אני יבדוק תמסך הזה בחנות פשוט יש עליו מבצע כרגע 2400 שקל נשארו ניראה לי 3 יחידות על ה אנ ישוקל לקנות 42 אינצ כי המרחק שאני ישחק או יסתכל יהיה בערך 2-2.5 מטר בדקתי לא מזמן אז לא יודע אם 37 יספיק לצפייה או משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...