Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 53 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא עובד במכה, זה תהליך של חודשים רבים שבהם אתה מעלה לאט לאט את הרגישות

בתוך כמה חודשים יחד עם אימונים רבים אתה תמצא רמת יכולת שלא האמנת שיש לך, אתה לאט לאט תתחיל להבין שכדיי להצליח בגדול אתה תצטרך לירות במטרה אחת תוך כדיי שהמח שלך כבר מוכן להזיז את הכוונת ולירות בראש של מטרה שניה שכבר נעה ברקע רק בשניה שהניקוד של ההריגה יעלה על המסך.

כשהרגישות גבוהה מאוד אתה תוכל לעשות זאת יותר ויותר מהר. אני עד היום ממשיך בהדרגה להעלות רגישות, רק שהפעם זה קצת קשה כשבתזוזה מינימאלית ומוכרת העכבר יכול לחצות 3-4 מסכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל השחקנים הטובים ביותר בעולם משחקים על רגישות נורא נמוכה, ואין ממש צורך ברגישות גבוהה מדי, הדיוק חשוב פי כמה.

ולשחק עם פאד זה ממש ממש לא מזוכיזם, לא לוקח יותר מדי זמן ללמוד ולהתרגל אם אתה לא דיסלקט וזה בהחלט הרבה יותר נוח פיזית מעכבר ומקלדת, אולי זה לא אותו דבר מבחינת דיוק ומהירות תנועה אבל זה לא נחוץ כשאתה משחק נגד משתמשי גיימפאד כמוך.

למזג את שחקני הPC עם עכבר ושחקני ה360 עם גיימפאד זה הרעיון הכי אידיוטי שאפשר להמציא, הרי זה כמו תחרות בין פרארי אנזו ליונדאי גטז...

עם זאת, בהתחשב ברמת השחקנים הממוצעת במשחקים, שחקן כמוני ב360 היה יכול להגיע גבוה בLEADERBOARD ברוב המשחקים בPC, אך ברגע שתכניס שחקנים ברמה חופפת עם עכבר הדברים משתנים... ::)

בקיצור ויכוח מאוס.

כשMW3 יצא אני אכנס הביתה, אכניס את הדיסק ל360 שלי ואתחיל לשחק בפנאן, ומניסיון בעבר - לכו תדעו מה יהיה בPC... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש צורך ברגישות, לעשות תנועות מהירות במיוחד. אפשר לשמור על דיון מצויין גם עם רגישות גבוהה ברגע שלומדים להשתמש בזה.

לשחק עם פאד זה כן סוג של מזוכיזם כי בחיים אתה לא תגיע לדיוק שיש בעכבר ומקלדת, לא משנה כזה זמן תשחק. אולי אתה תגיע למצב שאתה יכול לשחק עם הפאד אבל לא יותר מזה.

מה הקשר דיסלקט? הפוך, דיסלקטים אמורים להתקשות עם עכבר ומקדלת בגלל סידור הכפתורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנסיון המועט שלי רגישות גבוהה לא בהכרח קשורה ליכולת גבוהה.

רמת הרגישות קשורה יותר להרגל של כל שחקן ולנוחות.

ובכלל כל ההסתערות קדימה של יצרניות העכברים לעבר ה DPI הגבוה ביותר היא די מטופשת.

מי כאן באמת משחק ב 5700 DPI UG ומעלה?

מטעמי נוחות אני משתמש בעכבר של לוגיטק G500 (מתאים לי בדיוק למבנה כף היד כמו הקודם MX518)

וה DPI שאני משתמש בו הוא נמוך (איזור ה 1600 לדעתי) וללא הדרייבר הרישמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסוגל לשחק עם רגישות/DPI גבוהים, זה ממש לא נוח לי, לדעתי בעכבר שלי(Razer DeathAdder) אני על 900 DPI, אני שונא שהעכבר עף לי, וחוץ מזה, בשביל מה יש לי פד גדול? :P

אגב, זה רק אני או שכמה מהמפות האחרונות נראות לא קטנות בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנסיון המועט שלי רגישות גבוהה לא בהכרח קשורה ליכולת גבוהה.

רמת הרגישות קשורה יותר להרגל של כל שחקן ולנוחות.

ובכלל כל ההסתערות קדימה של יצרניות העכברים לעבר ה DPI הגבוה ביותר היא די מטופשת.

מי כאן באמת משחק ב 5700 DPI UG ומעלה?

מטעמי נוחות אני משתמש בעבר של לוגיטק G500 (מתאים לי בדיוק למבנה כף היד כמו הקודם MX518)

וה DPI שאני משתמש בו הוא נמוך (איזור ה 1600 לדעתי) וללא הדרייבר הרישמי

:xyxthumbs:

מסכים בהחלט, הכל עניין של הרגל, 360 אי אפשר לעשות עם רגישות נמוכה מאוד, ממש קשה בכל אופן,

אני רגיל לרגישות בינונית-גבוהה, עדיין בגבול המדוייק לדעתי, הכל זה טעם אישי ועניין של הרגל/תרגול :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק ברגישות מאוד נמוכה ובחיים לא מסוגל בלי זה, אני בספק מאוד שאנשים אשר משתמשים ברגישות גבוהה מסוגלים לפגוע במטרות מאוד רחוקות עם דיוק ונשק כמו UMP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ישוחרר שבוע הבא והנה אנחנו מדברים על רמת רגישות לעכברים ;D

לא רומז על כלום אבל להבדיל ממודרן ווארפר הקודם השנה הדיון המקדים רדום..

בכל מקרה ובאותו ענין, הורדתי את הדרייבר של לוגיטק כדי לראות בכמה DPI בדיוק אני משתמש

והתוצאות לא מפתיעות אותי (800/1200/1600) וגם אני כמו טראנדקיל אוהב/רגיל לרגישות נמוכה.

דבר אחר והרבה יותר חשוב- היום/מחר נקבל תשובה סופית בהחלט לגבי המחיר של ההזמנה הקבוצתית.

Stay Tuned :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עם DeathAdder ואני משחק על 1600 וזה אפילו קצת יותר מידי.

ד"א הדיון ממש לא רדום , הוא פשוט התחיל מוקדם מאוד ובגלל שלא משחררים נתונים חדשים , גם טחנו את כל הנושאים.

סתם לדבר בשביל לקיים דיון? מה אנחנו אנשי BF או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...