Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 48 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

אני מאוד אוהב את הגישה שלך, למרות שאני מאוד אוהב את סדרת קוד, אתה מציג את המגרעות בדיוק בפרופורציה הנכונה, ממש כמו חרדי שלא מנסה להסית אותך להאמין באלוהים ... בכל אופן, אני גם מאמין שאתה תיכנע, כי בוא נודה באמת, (אני מדבר רק על אוהבי קוד למיניהם), אין משחק שיתן לך תחושה פיזית בעכבר כשאתה יורה בנשק כמו בקוד, וזהו עובדה, יש מגרעות לא קטנות, אבל חפיף, אם נבכה ככה לא נשחק בכלום בסוף...

יאללה שיגיע כבר :xyxthumbs:

אני מבין שאתה כבר לא יכול לחכות להראות סרטון עם החברה שלך משחקת MW3 ? :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכמות שנאה שהמשחק הזה מקבל פשוט לא נורמאלית.

זה מעולם לא קרה למשחק COD.

כל טריילר שיוצא למשחק זוכה לאותן תגובות שנאה.

תראו בטריילר החדש, יותר מ-5000 Dislikes +תגובה שזכתה ב 1831 Thumbs up שאומרת:

Most anticipated my ass

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשנא את COD ותתפלא ששונאים אותו, שונאים אותו בעיקר אנשים כמוך שחושבים שמדובר במשהו לא מהנה.

מצחיק אותי שקהילת COD נהייתה כל כך מפונקת, יותר מאשר קהילה של כל משחק אחר שמוכנה להסתכן ולקבל גם משחק ביינוני

כאילו חייבים לכם משהו וכאילו אתם מחזיקים את אקטיביז'ן בבייצים, משפטים כמו "שלא ישכחו בזכות מה הם קיימים" ואז להטיח האשמות כאילו הם הבטיחו לכם משהו מיוחד רק בשבילכם ולא קיימו אותו. זאת חברה שעושה משחק מאוד מהנה שעולה כמו משחקים רבים שאינם מהנים כמוהו, ועוד באים בתלונות? אל תקנו. אל תקנו וסתמו פיות כי אף אחד לא חייבים לכם דבר וחצי דבר. זה מוצר וכמו כל מוצר אפשר לקנות ואפשר לא, לא מכוונים לאף אחד אקדח לרכה ומשכנעים אותו לקנות בכח. מדובר ב-50 עד 60 דולר, לא ב5000.

בזמן שאתה חושב על תשובה, אשאל גם איזה משחק נותן לך היום גם סינגל של 5-6 שעות שהוא סינמטי ברמה מדהימה + ספיישל אופס עם המון המון משימות קו-אופרטיביות + מולטיפלייר שכולל מערכת דרגות, המון נשקים, המון שדרוגים, מפות + מערכת שרתים UNRANKED שמפולחת במיוחד על פי סוגי משחק ומפות. כל זה בנוסף למערכת ה-COD ELITE שתאפשר לך לשתף ולצפות בנתונים, לארגן קלאנים, לקבל עדכונים ועוד, בקיצור הפייסבוק של COD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מענין שלהבדיל מבעבר הקהילה של COD מתנהגת בצורה אינטילגנטית ולא יורדת לפסים נמוכים מדי.

הסיבה כנראה נעוצה שקהל ילדים רב עבר לצד השני (BF3) ובכל הזדמנות מכפיש את MW3

זה מה יש ואותי זה לא כזה מענין כי אני יודע בדיוק מה אני הולך לקבל:

מוצר שאני אוהב ומכיר ושיעבוד בצורה מושלמת ב day one

בכל מקרה אתיופי,

יש דיון מיוחד לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא חייב לאף אחד כלום

אבל מה שקורה כאן עם IW זה שהם רוכבים על גל הצלחה שמשחקים קודמים הביאו להם. בפועל מסתבר שאנחנו די צועדים לאחור מבחינת איכות.

איך ייתכן שמשרתים ייעודיים הכ"כ אהובים והוותיקים ירדנו מדרגה לP2P מה שנקרא dumb down - רפש .

נתעלם מכל נושא המנוע הגראפי ואיפה MW לעומת משחקים מודרניים היום - אישית לי לא מפריע בכלל כל עוד המשחק מהנה.

הדבר היחיד שמחזיק עדיין זו האווריריות הנהדרת שמרגישים בזמן המשחק והתנועות המהירות והחינניות של צליפה וירי חופשי - את זה אף אחד לא יקח לCOD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשנא את COD ותתפלא ששונאים אותו, שונאים אותו בעיקר אנשים כמוך שחושבים שמדובר במשהו לא מהנה.

מצחיק אותי שקהילת COD נהייתה כל כך מפונקת, יותר מאשר קהילה של כל משחק אחר שמוכנה להסתכן ולקבל גם משחק ביינוני

כאילו חייבים לכם משהו וכאילו אתם מחזיקים את אקטיביז'ן בבייצים, משפטים כמו "שלא ישכחו בזכות מה הם קיימים" ואז להטיח האשמות כאילו הם הבטיחו לכם משהו מיוחד רק בשבילכם ולא קיימו אותו. זאת חברה שעושה משחק מאוד מהנה שעולה כמו משחקים רבים שאינם מהנים כמוהו, ועוד באים בתלונות? אל תקנו. אל תקנו וסתמו פיות כי אף אחד לא חייבים לכם דבר וחצי דבר. זה מוצר וכמו כל מוצר אפשר לקנות ואפשר לא, לא מכוונים לאף אחד אקדח לרכה ומשכנעים אותו לקנות בכח. מדובר ב-50 עד 60 דולר, לא ב5000.

בזמן שאתה חושב על תשובה, אשאל גם איזה משחק נותן לך היום גם סינגל של 5-6 שעות שהוא סינמטי ברמה מדהימה + ספיישל אופס עם המון המון משימות קו-אופרטיביות + מולטיפלייר שכולל מערכת דרגות, המון נשקים, המון שדרוגים, מפות + מערכת שרתים UNRANKED שמפולחת במיוחד על פי סוגי משחק ומפות. כל זה בנוסף למערכת ה-COD ELITE שתאפשר לך לשתף ולצפות בנתונים, לארגן קלאנים, לקבל עדכונים ועוד, בקיצור הפייסבוק של COD.

1.אני ממש לא שונא COD,אני שחקן COD הרבה לפני שאני שחקן BF.

2.COD ELITE מערכת בתשלום וזה פשוט ביזיון,לא מספיק אני משלם 60 דולר על משחק ממוחזר הם גם מוסיפים לי עוד מערכת בתשלום.

בדיוק כמו ש Battlelog בחינם,כך צריך להיות גם עם ELITE.

3.העידן הזה של הסינגל פלייר הגרוע ב-BF נעצר עכשיו עם היציאה של BF3.אנשים ששיחקו באקסבוקס ובפלייסטישן מספרים שזה אחר המשחקים הטובים ששיחקו.

סינגל של 7 שעות ומושקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתיופי? עזוב את השטויות האלה, מה נהיה ממך?

מזה חשוב מה יותר טוב? רוצה BF3? תקנה, תיהנה... אף אחד לא הכריח אותך לשחק MW3..

אני מבטיח לך שכל מה שאתה אומר עכשיו לא יבוא לידי ביטוי כשתראה את כולנו משחקים יחד בזמן שאתה נכנס לבדך :xyxthumbs:

מקווה בשבילך שתעשה את ההחלטה הנכונה ושלא תצטער :P

אחרי הכל ומעבר לכל הפרטים הטכניים והיבשים של כל משחק, 99% מההנאה תלויה באנשים שאתה משחק איתם/מולם, אני בטוח שחברים כמונו לא תמצא שם :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...