Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 33 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

אני במקומך הייתי מזמין משחק מועדף,ואת המשחק השני מזמין אחרי תקופה אם מתחיל להמאס לך.

כשקניתי את ה COD BO,התבאסתי בגלל שלא חשבתי לפני הקניה.כגודל הצפיה כגודל האכזבה..ולא קשור לכסף.

MW3 זו קניה בטוחה כי מקבלים את MW1 ! :P

אני שיחקתי הרבה מאוד, וישחק בבטא של BF3

את BF3 הזמנתי מחו"ל בדיסק פיזי ככה שעד שהוא יגיע זה יהיה בסביבות היציאה של MW3, ואז אני כבר יתרכז בMW3, כשהוא ימעס עלי, אחזור לBF3, זו לפחות התוכנית שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני הזמנתי את המשחק דרך , רק שתדעו יש הרבה מאוד אנשים ששיחקו בBF3 וחזרו לשחק בMW2 בגלל שזה משחק טוב יותר, טוב יותר בעיקר בגלל שהוא עובד טוב יותר וכיף יותר מי כל הבחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מה אתה אומר.

...........

Vi

כמה זמן לוקח לך להימאס ממשחק ...

אפשר להיות טובים באותה רמה בשני המשחקים או שזה מבלבל :s05: .

גם עכשיו אחרי שלא שיחקתי חצי שנה בCS והיו לא הפסקות יותר ארוכות, אני משחק רק 5 על 5 מסודר ואין ירידה משמעותית באיכות משחק שלי לטענת חברי הקבוצה.

לוקח לי ולכל אחד אחר שמשחק FPS מגיל 8 להתרגל לסגנון מקסימום חצי שעה, כשאני בBF3 אני יותר מתון ומחכה להזדמנויות, בCOD כמו שרק בCOD אני רץ בלי לחשוב וסומך על התגובה המהירה..

אני אוהב לגוון, ולא יכול לסבול לשחק אותו משחק יותר משעתיים - שלוש, זה פשוט מתחיל להמאס עלי, מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזה חנות אוכל לרכוש את המשחק בזול בלי COD4(יש לי) ?

לא נתקלתי עדין באתר רציני שמוכר בפחות מ60, יש כל מיני אתרי סידיקי מפוקפקים למראה אבל אמינים מניסיון שאפשר שם להשיג ב45 דולר כמו זה לדוגמא:

http://cdkeysdiscount.com/119-call-of-duty-modern-warfare-3.html

חבר שלי רכש משם שני מפתחות לDUKE NUKEM וקיבל אותם בלי בעיות.

אני עשיתי PRE ORDER לBF3 שם ובסוף החלטתי שאני קונה דיסק וLE אז הם ביטלו לי והחזירו את הכסף מיד.

כמו כן, אתה יכול לרכוש בסטים, ואת העותק של MW1 למכור בEBAY במכירה פומבית או ב15 דולר, ככה שיוצא שקנית בסטים ב45.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתקלתי עדין באתר רציני שמוכר בפחות מ60, יש כל מיני אתרי סידיקי מפוקפקים למראה אבל אמינים מניסיון שאפשר שם להשיג ב45 דולר כמו זה לדוגמא:

http://cdkeysdiscount.com/119-call-of-duty-modern-warfare-3.html

חבר שלי רכש משם שני מפתחות לDUKE NUKEM וקיבל אותם בלי בעיות.

אני עשיתי PRE ORDER לBF3 שם ובסוף החלטתי שאני קונה דיסק וLE אז הם ביטלו לי והחזירו את הכסף מיד.

כמו כן, אתה יכול לרכוש בסטים, ואת העותק של MW1 למכור בEBAY במכירה פומבית או ב15 דולר, ככה שיוצא שקנית בסטים ב45.

מעטים הפראיירים שיקנו CDK של COD4.עדיף להם לקנות את הMW3 ולקבל עותק.

החנות שהבאת לי מוכרת רק את הCDK ? אם כן איך זה מגיע ואיך אני מקבל גישה להורדת המשחק מהסטים עם הCDK? חתיכת חפירה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעטים הפראיירים שיקנו CDK של COD4.עדיף להם לקנות את הMW3 ולקבל עותק.

החנות שהבאת לי מוכרת רק את הCDK ? אם כן איך זה מגיע ואיך אני מקבל גישה להורדת המשחק מהסטים עם הCDK? חתיכת חפירה:)

מגיע באימייל ואתה יכול לראות בקישור שזה לסטים, אז אתה מכניס את הקוד לסטים וזהו...

ואתה תופתע לגלות שהפראיירים בEBAY לא מעטים בכלל!

יש אנשים, שבשביל הפרנציפ, נניח יציעו 10 דולר, ומישהו לפני זה יציע 5, הוא יחליט שהוא שם 15 ואם תיפול על שני לוחמים כאלו, אפשר אפילו לגרד 20 דולר +

חבר שלי רכש כמו שאמרתי שני סידיקיס של DUKE NUKEM, כשאמרתי לו שאני לא רוצה את השני הוא מכר אותו בEBAY ב40 דולר, הוא רכש ב28 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אומרים...פראיירים לא מתים,הם רק מתחלפים. מישהו מעוניין לרכוש CDK COD4 בחמישים ש"ח ? ;D

נראה לי שאקנה מהאתר הזה..45 דולר זה מכובד למשחק שאני יכול למכור אותו אם לא מוצא חן בעיני.

תודה אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזה חנות אוכל לרכוש את המשחק בזול בלי COD4(יש לי) ?

אני הזמנתי את המשחקים (כמו משחקים רבים אחרים) דרך ShopTo.Net , הם מאוד אמינים , אני חושב שהזמנתי משם כבר איזה עשרה משחקים למחשב / לקונסולה.

כרגע המחיר שם עומד על 226 כולל משלוח.

שקניתי את זה לפני חודש עלה לי 198 כולל משלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...