Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

כל אלה שמדברים על BF3 כניראה לא שיחקו במשחק. זה משחק טוב אבל לא משהו שיכול להפריע כל כך ל COD.

בקשר ללשבור שיאים, BLACK OPS עבר את MW2 בקלות, אות ודבר יקרה עם MW3.

גם EA וגם חולבים את המשתמשים, אף אחד לא אמר לך שאתה חייב לשלם על ELITE ובשאר הם בערך אותו דבר. ל BF3 אפילו יש DAY 1 DLC ו EA דופקים לו מחירים הזויים בחצי מהעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מדבר על זה,ברור שיש כמה מליוני פאנדבויים שיקנו אותו בלי לעשות שום שיקול כלשהו,אבל מספר המיליונים האלה מצטמצם בערך ל5-6 מליון.

כאשר הציפיות הם של 11-154 מיליון עותקים....

תחשבו על זה-אתם מוכרים מוצר כלשהו שיוצא הצלחה . אתם עושים את אותו דבר +- ומצפים להצלחה יותר גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הגיוני מאוד להוציא את אותו מוצר שוב ולצפות שהוא יצליח יותר.

משפרים כמה דברים ואנשים קופצים על זה, אחד עובר וכולם אחריו כי אין בררה והמשחק של שנה שעברה מת. חוץ מזה בארה"ב קשה מאוד ללכת ברחוב בלי לראות פרסומת של COD ואת האמת מספר האנשים שקונים בלי לחשוב יותר קרוב ל 8-9 מיליון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,אבל פה זה כבר מחזור שלישי (או רביעי אם אתה סופר את black ops) זה כבר ממש מוגזם.

אתה כבר שואל את עצמך:"למה בעצם לקנות את המשחק הזה? מה כבר יהיה בו שלא היה בMW2?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלנו הרב, הסידרה הוכיחה שפרט למשחקיות מאוד כיפית יש לה עלילה שאולי היא לא הכי אמינה והגיונית אבל בהחלט מכניסה אותך למשחק ברמה שקשה לצאת, וזה מה שמספיק כדי לקנות שוב ושוב כל משחק שהם מוציאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Call of Duty: Modern Warfare 3 Spec Ops Survival Trailer

הופה חבילת הרחבה חדשה ל MW2?

יאלה הסידרה הזאת כבר מתה,נגמרו להם הרעיונות....

אז אם אילתרו דברים קטנים כמו מוקש קופץ והעתיקו את ה- Attack dogs של Treyarch.

BF3 הולך לרסק את MW3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מרמור

אני שיחקתי גם MW2 גם BC2 וגם COD : BO

אבל להגיד את האמר? BF3 מחדש הרבה הרבה יותר מסתם חבילת הרחבה לMW3.

אני יכול להבין אותך כי BF מחדשים את המראה ו"המנוע" בסופו של דבר המשחקים בסדרת COD לא דומים בכלל מבחינת ההמשחקיות - MW2 היה ממש לא שווה היו נשקים "טובים" והיו "גרועים" הקילסטרייקס הרסו את המשחק לעומת זאת BO הוא משחק שקול מאוד שעם כל אתה יכול להגיד לסטרייק גבוה והסטרייקים לא עושים את המחשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד ממש לא התלהבתי מCOD:MW3 כשהכריזו עליו. נראה עלוב.

מצד שני - יצא הטריילר הזה וגרם לי להתגעגע לCOD:MW2 ולרצות לקנות את זה. ממש נהניתי מהמולטיפלייר שלו... כן יש לי גם את COD:BLOPS אבל הוא ממש חלש מבחינה טכנית והאווירה שלו שונה.. למרות שהמולטיפלייר בבסיסו יותר מאוזן מMW2..

בכל אופן, הגראפיקה נראית סבבה, המשחקיות כהרגלה זורמת. הבעיה היא שאם חושבים על זה - זה פשוט אותו משחק אובר אנד אובר. זה אפילו קצת מעליב שIW [יש לציין IW המחודשים] לא טרחו אפילו לשים אויבים חדשים. אפילו גרוע מזה, זה נראה כאילו הם השתמשו באותם מודלים ואותן אנימציות...

וזו בעיה שיכלתי לצפות אותה.. אינפינטי וורד הישנה יכלו לחדש ולשנות. לכן גם MW2 היה כ"כ שונה במהותו מMW1 והכיל כמות נאה של שינויים. חב' TREYARCH לעומת זאת מפחדים מדי כי הם לא עד כדי כך מוכשרים ולכן הם ניסו לעשות העתקה של 1 ל-1 לפיצ'רים של משחקי IW.

עכשיו יש לנו צוות חדש שמרכיב שם ישן, IW היא ממש לא החברה שהיתה פעם, ורואים את זה. הם לא מחדשים כלום. מנסים להכיל את אותם פיצ'רים כמו פעם, עם מינימום שינויים. כדי להשאיר את זה מאוזן. מפחדים משהו.

הסדרה הזו יורדת לגיהנום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חושבים בכיוון עקום ברמה משעשעת.

למה לשנות משהו שעבר כל-כך הרבה פוליש ועובד כמו שצריך? COD לא צריך לשנות ולעקם משהו שעובד טוב, הסדרה צריכה רק תיקונים ושיפורים יחד עם תוספות מרעננות ועוד תוכן לאותו המנוע האהוב, MW2 ללא בעיות הפרקים והקלות שבה שחקנים אפסים יכלו לנצל את כל החורים שבמשחק היה יכול להיות FPS מושלם.

אם MW3 יתקן חצי מהפאקים של MW2 ולא ישנה את הכיוון כמו BLACK OPS, המשחק יהיה מעבר למעולה.

ויחד עם המרמור של שחקני BF שבגאווה אומרים ששיחקו גם וגם וBF "יורק" על הסדרה, תציצו במספרי המכירות בעוד כמה חודשים ותראו איך MW3 שוב שבר את שיאי המכירות כפרויקט המדיה הנמכר ביותר בעולם אי פעם, בדיוק כמו שBLACK OPS היה בשנה שעברה.

זה מזכיר לי את הויכוח התמידי לגבי IPHONE 4 מול S, המרמור של משתמשי הגלאקסי בא בקטע של "איכס, יש לכולם סתם בגלל פרסום וזה מגעיל, טוב יותר עם "פתוחה" (ואין לי מושג מה אני יכול לעשות עם המערכת הפתוחה הזו בכלל)" :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מהו רמת המשחק שיוצא , הוא תמיד נמכר בכמויות( העולם שייך לילדים :cool2: ), לכן זה לא מראה על איכות וחידוש.

משחק שרוצה לחדש ולרענן לא יוצא כל שנה.

דווקא שחקני COD ברצונם לטעום מBF החדש, ולא ההפף. מעניין מי נואש ומחפש חידוש :silly: .

הצלחה של BF במכירות מתנהלת על פי המשחקים שלה... כרגע זה בכיוון של שבירה חזקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...