Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בינתיים השינוי שהכי אהבתי זה שקילסטריקס זה לא רק על הריגות אלא גם על השלמת משימות, אני מקווה שזה יעודד יותר team playing ממה שבדרך כלל קיים בקול אוף דיוטי...

כנ"ל! שיתוף פעולה ומשחק קבוצתי אף פעם לא היו הדבר החזק ה- COD (כמו ב- BF למשל). יש כל כך הרבה דברים חדשים , זה פשוט הזוי.

Hardline Pro יחשיב שני אסיסטים להריגה בחישוב הכללי לקילסטריק.

רצ"ב 45 דקות של משחק

http://www.imodernwarfare3.com/45-minutes-of-modern-warfare-3-multiplayer-gameplay/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטריילר פשוט הדהים אותי חשבתי שאני רואה איזה טריילר לסרט חדש בקולנוע, באמת!!!

המולטי פלייר נראה ואני מצטער להגיד את זה, כמו CS:MW3, פשוט ביזיון!!! ואני לא מדבר עכשיו רק על הגרפיקה אבל גם התפריטים נראים פשוט זעווה, מה זה אמור להיות?

אני שוב מצטער להגיד אבל MW3 הפך להיות משחק ממכר חסר כל ידע ומשחקתיות של ילדים בני 13 (CS) ורואים את התוצאות בשטח, MW VS BF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך אבל יש בMW וב-COD בכלליות הרבה תכחום

נכון, אפשר להתייחס לזה כמו משחק לילדים קטנים אבל משחקים סגורים למשל דורשים הרבה מח וחשיבה 2 צעדים קדימה.

אם אדוני שיחק בSND וCTF הוא יודע על מה אני מדבר, לכל דבר הכי קטן בקלאס שאתה בוחר חשיבות גדולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטריילר פשוט הדהים אותי חשבתי שאני רואה איזה טריילר לסרט חדש בקולנוע, באמת!!!

המולטי פלייר נראה ואני מצטער להגיד את זה, כמו CS:MW3, פשוט ביזיון!!! ואני לא מדבר עכשיו רק על הגרפיקה אבל גם התפריטים נראים פשוט זעווה, מה זה אמור להיות?

אני שוב מצטער להגיד אבל MW3 הפך להיות משחק ממכר חסר כל ידע ומשחקתיות של ילדים בני 13 (CS) ורואים את התוצאות בשטח, MW VS BF.

אני לא מבין.

מה הבעיה בגרפיקה?

מה הבעיה בתפריטים? האם באמת זה מה שחשוב במשחק?

אני בכלל לא מסכים שהוא חסר כל ידע , יכול להיות שאתה פשוט אוהב יותר משחקים טקטיים וריאליסיטים כמו BF , למרות שב- BF אתה יכול לרוץ בלי סוף ואני לא שומע אף אחד מתלונן. :)

שורה תחתונה , ל- MW יש את הקהילה הכי גדולה בגלל שהוא מעולה , הוא מהנה מאוד וכל אחד יכול להיכנס אליו די בזריזות. הבעיה הייתה שלאנשים עם ניסיון ב- COD היה יתרון גדול מול אנשים שרק עכשיו מתחילים לשחק , ואת זה הם מנסים לפתור ב- MW3 , ע"י כל מיני דברים כמו Game Modes שונים , Death Streaks מתוחכמים יותר וכו'.

עושה רושם שאתה פשוט איש של BF וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הגרפיקה בCOD עדיין טובה

לי יותר אכפת שהמשחקיות בMP תיהיה טובה ואני מאמין שהרוב פה גם רוצים את זה

וגם לדעתי היתרון במנוע כמו של COD MW,MW2,MW3 זה הקלילות שלו, כי גם מחשבים עם כרטיסים ישנים יותר כמו 8800GT ומעלה יריצו את המשחק עלMED

בזבמן שבאים לך עם BF3 ונכון שהרפיקה מדהימה והכל אבל לא כל אחד יוכל לשחק את זה

אם אתה רוצה לשחק אותו על הגדרות גבוהות אתה פשוט חייב איזה כרטיס מפוצץ שיעלה לך משהו כמו 1300-1500 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להפעיל את BF3 על מינימום עם HD4670 (לא שיחק ב 100% אבל מספיק טוב בשביל שאני אצליח להרוג אנשים ולהתקדם), כרטיס שעלה 400 שקל לפני איזה 3-4 שנים. לא צריך להגזים עם הדרישות מערכת שלו ולהגיד שהוא דורש מחשב יקר שאנשים לא יכולים להרשות לעצמם. כל מי שיש לו HD4850 או 9800GT יוכל להפעי לאת המשחק, אפשר לקלות למצוא בארץ כרטיסים ב 400-500 שקל שיוכלו להפעיל את המשחק.

אם מישהו רוצה להפעיל על MAX שישלם כסף, בכל מקרה גם על LOW הוא ניראה יותר טוב מ COD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל שהמשחק יוצא הוא רץ יותר טוב מאלפא.

אבל היו יותר פירוט בגרפיקה... כך שתלונות יכולות לבוא מצד ההגדרות שיא.

עם 8000GT OC על הגדרות חלשות (אגב, המשחק נראה גם טוב ) בהחלט ניתן לשחק.אולי גם קצת בנוני , אבל לא בדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...