Samsung Galaxy S II - עמוד 26 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S II

Alonleibo

Recommended Posts

אני טעיתי?

המצחיק הוא שאפילו ה"הבהרה" שלך - רק מוכיחה שאני צדקתי:

רק כדי להבהיר, "כרטיס מקומי" הכוונה לכרטיס (ישראכרט / ויזה / מסטר-קארד / אמקס) שהוגבל לשימוש פיזי רק בארץ.

אז הנה פעם אחרונה, סדר הדברים:

אבל זה מוזר, לפייפאל יש סניף ישראלי, עד כדי כך ישראלי שאני משתמש בכרטיס אשראי מקומי בלבד כדי לשלם דרך פייפאל

וכרטיס מקומי פייפל מקבלים כבר מההתחלה, זה לא משהו חדש.

....

רק כדי להבהיר, "כרטיס מקומי" הכוונה לכרטיס (ישראכרט / ויזה / מסטר-קארד / אמקס) שהוגבל לשימוש פיזי רק בארץ.

מה?

בכרטיס ישראכרט (לא יודע לגבי ויזה ושות') "ישראלי" יש 8 ספרות בלבד. למיטב ידיעתי (למרות שאין לי כזה כבר כמה שנים טובות), אי אפשר לקנות איתו בחו"ל מהסיבה הפשוטה שלא תעבור את הבדיקה הבסיסית (ברמת ה-Javascript אפילו) של 16 ספרות לכרטיס אשראי..

עדיין חושב שאני טעיתי? ::)

אבל באמת עזוב, להתמודד באולימפיידת הנכים שכלית (aka להתווכח באינטרנט) זה כלכך 1999.

תהנה שם לבד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו, אני לא מאמין שהויכוח הזה עדיין נמשך....

בכל מקרה, כשכתבתי שאני משתמש בפייפאל בכרטיס אשראי מקומי בלבד לא זכרתי שיש כרטיסים של 8 או 7 ספרות (שלי 16 ספרות) ולא ידעתי שאני כנראה יכול להשתמש בכרטיס הזה לרכישות בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייש יש לך לוגיקה פשוט מצויינת! :o

כרטיס מקומי יכול להיות ויזה / מסטר-כארד / ישראכרט / אמקס. לפי "ההבהרה", נכון?

אז ע"פ הלוגיקה שלך כל כרטיס מקומי הוא ישראכרט? ::)

לא ייתכן שהוא דיבר על ויזה מקומית עם 16 ספרות לגיטימית לחלוטין רק שרשום עליה Valid only in Israel? ברור שלאאא, זה חייב להיות ישראכרט :lol:

ייתכן מאוד שהוא דיבר על ישראכרט, אבל זו לא הנקודה. כל מה שטענתי זה שכרטיס מקומי שרשום Valid only in Israel קביל בפייפל כבר מההתחלה. מן הסתם שאם זה ישראכרט אז לא ייתכן. אבל ויזה מקומית שהיא Valid only in Israel היא קבילה ועוד איך קבילה, ולך תתווכח עם עשרות ההזמנות שכבר ביצעתי ;)

אה, ועוד צ'יטוט אחד רק כי ההודעה הזאתי ריקה מצ'יטוטים.. נכון שאפשר? יופי:

זה לא משנה, כל כרטיס ויזה / מסטר קארד / אמקס מתקבל ע"י פייפל וכמעט כל אתר מסחר בחו"ל.

העניין של מקומי / בינלאומי זה האפשרות לגהץ אותו בבתי עסק פיזית בחו"ל. כרטיס מקומי (= "Valid only in Israel") יתקבל פיזית רק בבתי עסק פה בארץ, וכרטיס בינלאומי יאפשר לך לגהץ אותו גם בחו"ל.

בכל מקרה, כשכתבתי שאני משתמש בפייפאל בכרטיס אשראי מקומי בלבד לא זכרתי שיש כרטיסים של 8 או 7 ספרות (שלי 16 ספרות) ולא ידעתי שאני כנראה יכול להשתמש בכרטיס הזה לרכישות בחו"ל.

Case closed.

עריכה:

טוב רעבק, חזרו לגלאקסי. אני כתבתי X ופירשת בתור Y, הבהרתי מההתחלה מה כוונתי בכרטיס מקומי אבל כנראה שזה פשוט ברח מעינייך.

יום טוב :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי הודעה לבוא לאסוף דואר רשום מהסניף הקרוב בחמישי ובאתר רשום "הפריט התקבל מבריטניה ב 06/06/2011 ומועבר ליחידת הדואר בית המיון ת"א לשם מסירתו לנמען". עבר את המכס? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה התקבל אצלם אתמול והגיעה אליי הודעה אתמול גם לאסוף את זה בחמישי מסניף הדואר הקרוב (בין זה לזה חג אין מצב שהעצלנים שם עובדים)... הם רושמים בדרך כלל אם יש לשלם מכס או לא על הודעת ההגעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה הוזכר ופיספסתי.

משתמשים טוענים שיש בעיה חמורה ב- SGS2. עקב זה שהמכשיר דק מאוד, הקירור למעבד לא יעיל מספיק והמעבד מתחמם לרמות גבוהות מידי וגורם למכשיר לקפוא.

האם מישהו נתקל בתופעה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה הוזכר ופיספסתי.

משתמשים טוענים שיש בעיה חמורה ב- SGS2. עקב זה שהמכשיר דק מאוד, הקירור למעבד לא יעיל מספיק והמעבד מתחמם לרמות גבוהות מידי וגורם למכשיר לקפוא.

האם מישהו נתקל בתופעה ?

לפי מה שקראתי עד היום דובר על בעיית התחממות בעת טעינה ומשחק ממושך וזהו, לא קפיאות וכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...