Samsung Galaxy S II - עמוד 24 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S II

Alonleibo

Recommended Posts

פאיפאל גובה עמלת המרה, אם המוכר גובה בפאונדים ואתה משלם בשקלים אז יש עמלה על ההמרה הזאת

ודרך אגב, לא רק שפאיפאל גובה ממך עמלה על המרה משקלים, חברת האשראי שלך גובה כאן עמלה כפולה, כי למרות שהחיוב בשקלים - היא גובה עמלת "המרה".. מה שחברת האשראי עושה, זה שכל חיוב בינלאומי שהוא לא בדולר אמריקאי (או באירו בחלק מהחברות) עובר המרה לדולר, ורק אחר כך לשקלים, אז בעצם, אתה משלם עמלה לפאיפל על המרה מפאונדים לשקלים (לא זוכר כמה העמלה שלהם) ואז חברת הכרטיס אשראי שלך ממירה את השקלים האלה לדולרים ואז חזרה לשקלים וגובה ממך על השירות הזה שמאוד היה חיוני לך 2% עמלה.. אם החיוב היה מגיע לחברת האשראי בדולרים היית מקבל עמלה של 0.75 בגלל שצריך רק המרה אחת..

מה שאתה כן יכול לעשות, זה לבטל את ההמרה של פאיפאל ולהשאיר את החיוב בסכום המקורי, ככה לפחות תחסוך את העמלות של פאיפאל, ואם החיוב יהיה בדולרים אז גם תקבל את העמלה הזולה של חברת האשראי..

זה על רגל אחת על עוד דרך שחברות גדולות גונבות מאיתנו כסף בשקט בשקט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חוץ מזה, זה , מה הקשר עכשיו לגאלאקסי 2?

הקשר הוא שזה נוסה על הגלקסיSII ואני רואה שיפור בחיי הסוללה.

כמובן, אני לא מתכוון לעשות את זה כל טעינה אבל פעם ב... זה יכול להיות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאיפאל גובה עמלת המרה, אם המוכר גובה בפאונדים ואתה משלם בשקלים אז יש עמלה על ההמרה הזאת

ודרך אגב, לא רק שפאיפאל גובה ממך עמלה על המרה משקלים, חברת האשראי שלך גובה כאן עמלה כפולה, כי למרות שהחיוב בשקלים - היא גובה עמלת "המרה".. מה שחברת האשראי עושה, זה שכל חיוב בינלאומי שהוא לא בדולר אמריקאי (או באירו בחלק מהחברות) עובר המרה לדולר, ורק אחר כך לשקלים, אז בעצם, אתה משלם עמלה לפאיפל על המרה מפאונדים לשקלים (לא זוכר כמה העמלה שלהם) ואז חברת הכרטיס אשראי שלך ממירה את השקלים האלה לדולרים ואז חזרה לשקלים וגובה ממך על השירות הזה שמאוד היה חיוני לך 2% עמלה.. אם החיוב היה מגיע לחברת האשראי בדולרים היית מקבל עמלה של 0.75 בגלל שצריך רק המרה אחת..

מה שאתה כן יכול לעשות, זה לבטל את ההמרה של פאיפאל ולהשאיר את החיוב בסכום המקורי, ככה לפחות תחסוך את העמלות של פאיפאל, ואם החיוב יהיה בדולרים אז גם תקבל את העמלה הזולה של חברת האשראי..

זה על רגל אחת על עוד דרך שחברות גדולות גונבות מאיתנו כסף בשקט בשקט..

לא יודע על איזה עמלות אתה מדבר, אותי תמיד חייבו בסכום שאני קניתי את המוצר ורק חברת האשראי גובה ממני עמלות המרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה לא עמלות ישירות. אלה עמלות שגובים ממך בצורה שקופה ע"י שימוש בשער מכירה/קניה נמוך/גבוה יותר.

כלומר אם תתחיל עם 100 דולר, תמיר אותם לשקלים, ואז שוב לדולרים, ואז שוב לשקלים, ואז שוב לדולרים, ואז שוב לשקלים, ואז שוב.... בלי לשלם שום "עמלות", בסופו של דבר תישאר עם אפס ש"ח/דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמלות? על מה אתה מדבר?

מה אני מרוויח? בלי טירטורים של לשלוח דרכונים או ת"ז או לא משנה מה הם דורשים, הסיכוי לקבל החזר אם תהיה בעיה כלשהי (לפחות עם פאי פאל).

אין לך את כאן את פוליסת הביטוח שפאפאל מציעה ב .

חוץ מזה, הסיכוי לגניבת כרטיס הרבה יותר גבוה עם פאיפאל ולכן בחנויות כמו clove פשוט לא לוקחות סיכונים מיותרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לגמרי. אני מציע לכל מי שמשתמש בפייפל להגדיר שהחיוב יתבצע במטבע המקורי ללא שום שינוי. חברות האשראי פשוט עושקות אותנו בעמלה כפולה.

איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לגמרי. אני מציע לכל מי שמשתמש בפייפל להגדיר שהחיוב יתבצע במטבע המקורי ללא שום שינוי. חברות האשראי פשוט עושקות אותנו בעמלה כפולה.

את האמת, עמלת ההמרה של כרטיס האשראי שלי נמוכה למדי. דווקא של יקרה יחסית (בלי להיכנס לעניין ההמרה הכפולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת, עמלת ההמרה של כרטיס האשראי שלי נמוכה למדי. דווקא של PAYPAL יקרה יחסית (בלי להיכנס לעניין ההמרה הכפולה).

אוקיי, אבל איך זה קשור? במקום לשלם עמלה כפולה (X של פייפל ו Y של כ.א.) תשלם רק Y. לא משנה מה העמלות - יצא לך יותר זול.

אם עמלת הכ.א. היא הנמוכה מבין שניהם אז בכלל הרווחת.

איך עושים את זה?

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=488855.msg4185459#msg4185459

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

אבל זה מוזר, לפייפאל יש סניף ישראלי, עד כדי כך ישראלי שאני משתמש בכרטיס אשראי מקומי בלבד כדי לשלם דרך פייפאל, אז ניראה לי מוזר ולא ממש הגיוני שהבנק/חברת כרטיס אשראי יעשו המרה לדולרים (ועוד מכרטיס אשראי מקומי) ואז בחזרה לשקלים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

אבל זה מוזר, לפייפאל יש סניף ישראלי, עד כדי כך ישראלי שאני משתמש בכרטיס אשראי מקומי בלבד כדי לשלם דרך פייפאל, אז ניראה לי מוזר ולא ממש הגיוני שהבנק/חברת כרטיס אשראי יעשו המרה לדולרים (ועוד מכרטיס אשראי מקומי) ואז בחזרה לשקלים.....

מזה קשור לאתר העברי? וכרטיס מקומי פייפל מקבלים כבר מההתחלה, זה לא משהו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אבל איך זה קשור? במקום לשלם עמלה כפולה (X של פייפל ו Y של כ.א.) תשלם רק Y. לא משנה מה העמלות - יצא לך יותר זול.

אם עמלת הכ.א. היא הנמוכה מבין שניהם אז בכלל הרווחת.

לא דיברתי על העלות הסופית, ציינתי שמבחינת עמלות פייפל יקרים (בהרבה) מחברות האשראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...