Samsung Galaxy S II - עמוד 20 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S II

Alonleibo

Recommended Posts

אתם קצת מגזימים... במכס עוברים מאות חבילות ביום, נראה לכם שהם זוכרים שמות חברות ועוצרים דווקא משם את החבילות? תעשו לי טובה.... הכל עניין של אן דן דינו וקצת מזל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם קצת מגזימים... במכס עוברים מאות חבילות ביום, נראה לכם שהם זוכרים שמות חברות ועוצרים דווקא משם את החבילות? תעשו לי טובה.... הכל עניין של אן דן דינו וקצת מזל....

בטחחחחחח !

יושבים שם אנשים שרושמים X במקום החתימה כי לא יודעים לקרוא,

ובטח כל פעם רק אחד מהם נמצא פיזית במשמרת כי כל השאר עושים

קניות וסידורים !

זה גם מה שחשבו ה"חכמים" על רשות המיסים.

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שבמכס לא עושים שום אן דן דינו ולא בוחרים חבילות אקראיות ולא כלום, ולצערי, לפחות לפי הנתונים האחרונים אחוזי ההצלחה בהברחות האלה כנראה יורדים פלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במכס בהחלט עושים אן דן דינו, וזה שתפסו 2-3 מכשירים כרגע לא אומר שמשהו השתנה....

אל תחשוב שאחרי שנים על גבי שנים פתאום בבת אחת הם החליטו להתחיל לעבוד מסודר, סביר להניח שזה לא יקרה בתקופת חיינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בינתיים, בתקופה האחרונה והחמה של הזמנות הגאלאקסי S2 לא שמעתי על בחור אחד שהצליח לקבל אותו ללא מכס, ואני לא מסתמך רק על הפורום הצר שלנו כאן. כמו שהם תופסים כמעט כל וכל , אין סיבה שלא יתפסו גם כמעט כל גאלאקסי, אתם חייבים להבין שברגע שההזמנות של מוצר כלשהו מחנות כלשהי נהיות רבות יותר ומה לעשות זה מה שקורה קל להם יותר לשים ידיים על הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שכרגע המון מכשירים חדשים נתפסים היא שההשקה בארץ התבצעה פחות או יותר ביחד עם זו בחו"ל. ליבואנית כבר יש מלאי בארץ.

סביר להניח שאם תזמין מכשיר אחר (זול יותר....) או מוצר אחר שלא "חם" כרגע, תקבל פחות התייחסות

העבירו לי 2 שעונים במחיר של מעל 150 דולר כל אחד בלי שאלות או מע"מ, למרות שהתכולה והשווי מוצהרים על האריזה.

אני אודה לסאמסונג אח"כ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה, כרגע לדעתי כמעט בוודאות תקבל את המכס הזה לצערי. לא משנה מה ואיך תרשום.

ועדיין נזכור שגם עם המכס המחיר נמוך במעט מהמחירים שהחנויות מבקשות כאן בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחדשתי בסמסונג גלקסיS2, שלחו לי ביום שישי שעבר והגיע לביתי היום.

קשה לי ל"הפרד" מהפיקסון 12 עם יכולות הצילום(נשמור אותו לטיולים) אבל זה עולם אחר.

המכשיר פשוט דף נייר שחור תרתי משמע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחדשתי בסמסונג גלקסיS2, שלחו לי ביום שישי שעבר והגיע לביתי היום.

קשה לי ל"הפרד" מהפיקסון 12 עם יכולות הצילום(נשמור אותו לטיולים) אבל זה עולם אחר.

המכשיר פשוט דף נייר שחור תרתי משמע.

תתחדש!! 8) 8) 8)

כמה יצא לך סך הכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה 3400 בערך, גם את שלי תפסו במכס.

בינתיים אחרי צריבת רום והוספת עברית ותוכנות שונות הכל זז כמו שצריך.

תענוג.

1zx0b40.jpg

כמה זמן לקח לך מיום הזמנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...