יותר מ 4GB זכרון רלוונטי להיום? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יותר מ 4GB זכרון רלוונטי להיום?

haviv822

Recommended Posts

לשאלה של פותח הדיון האים זה רלוונטי יותר מ4 ג'יגה למשתמש ממוצע התשובה לא.

גם ליותר ממשתמש ממוצע התשובה לא לדוגמא גיימרים שמשחקי מחשב צורכים כמות נכבדת של ,

תסביר את המטרה שלך מה השימוש שלך במחשב?

גם בחנויות כגון KSP איבורי וכדומה לא מציעים כמות גדולה כזאת של והמטרה שלהם זה למכור אני לא רואה סיבה שיציעו יותר מ4GB

שזה מעל ומעבר למשתמש ביתי אולי למערכת למטרת עבודה עים שימוש כבד בתוכנות שצרכות כבד,

וריבוי משימות.

שאלה ל nat64x תוכל להסביר למה אתה צריך 20GB ולמה זה לא מספיק? :nixweiss:

מה התדר של המעבד שלך? כדי לך לילמוד ואז יהיה לך במה להשוויץ כי זה פרט מאוד שולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה ל nat64x תוכל להסביר למה אתה צריך 20GB ולמה זה לא מספיק? :nixweiss:

מה התדר של המעבד שלך? כדי לך לילמוד ואז יהיה לך במה להשוויץ כי זה פרט מאוד שולי.

all of the above.... נראה לי שהתגובות פה בתראד כבר סיפקו מספיק הסברים, שכל אחד יעשה מה שהוא מבין.

אני נמצא בהמהרה של 4GHz ל- I7 920.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לשמור את הכסף, נכון שמדובר בסכום קטן יחסית, אך אם תרצה פעולה חלקה יותר לא עדיף כבר כונן SSD?

הרי עיקר "ההמתנה" שלנו בתור משתמשי מחשב זה ההארד דיסק (כמובן שנילקח בחשבון גם מעבד וזיכרון וכל השאר) אך אם יש מעבד נורמלי+, וזיכרון גדול אז ההארד דיסק "מאט" את הפעולות, כונן ייתן מענה טוב יותר ומהיר הרבה יותר מאשר סתם עוד , כי יש גבול עד כמה מידע אפשר לפרוס על הזיכרון הפיזי כי בין כה וכה תמיד תשתמש בכונן הקשיח והוא תמיד "יאט" את הפעולה גם אם יהיה לך 100 GB של פיזי

מה אתה אומר?, לא כדאי להשקיע בצעד קצת יותר נבון מאשר עוד איזה 4GB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...