Portal 2 - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Portal 2 - הדיון הראשי

GWeizman

Recommended Posts

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גלדוס

מבסוט ? :screwy:

גלאדוס

ולא.. השם לא מעניין אותי..

העובדה שאתה מתלהב כ"כ עד שאתה מדבר אין סוף ושם אווטר של Wheatley כשלא הבנת 99% מהמשחק, מעלה בי גיחוך :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הפירוט זה נשמע כמו מפות נוספות, בלי קשר לעלילה.

תראו את הטריילר המוקדם למשחק, החל מ-2:16 רואים שני מבחנים שנחתכו מהמשחק.

השני נראה כמו משהו שיכל לתסכל כמה גיימרים:

צר לי לאכזב אותך אבל המבחן שהופיע ב2:16 כן הופיע במשחק רק בעיצוב שונה , בקטעים של המעבדה ב1962.

הנה הוכחה לזה אגב:

1:34

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסר סוג פאזלים שלם של המשאבות האלה...

כן לגבי זה צוות הפיתוח של פורטאל 2 אמר שהוא הוציא את זה מהמשחק בגלל שאין בזה שוםאינטרקציה או קושי של פאזל ואני מסכים איתם.

אין כלכך מה לעשות עם משאבות ששואבות אוויר, אפשר לראות את זה גם בסרטון..רק שואב טורטים וזהו..שום דבר מתוחכם.

ולסופר סוניק...זה למה זה נקרא Let's play .. אתה רואה איך הוא משחק במשחק והקושי וכו'..אם אתה רוצה שיעשה את זה פרפקט אז לך תחפש Speed runs של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון בכלל.. עם קצת מחשבה (הרי זה לא מה שהכותבי צ'אמברים בוואלב צריכים?) אפשר להכין פאזלים נחמדים מאוד.

לדוגמא (סתם בשליפה מהירה): אפשר לעשות מן "תעלה" שעשויה מאותו השואב, שפתח הכניסה שלה חסום במצב רגיל, אבל נפתח כל X שניות. תחשבו על כמה תעלות כאלו "משורשרות" יחד, שביציאה של 1 יש נניח Excursion Tunnel עם כפתור של Fwd / Back (ע"ע כתום / כחול) ובסוף של אותו Excursion יש את הכניסה של תעלה 2, וכך הלאה (אפשר לעשות פה גיוונים).

הפתרון? על השחקן להביא את הקוביה, לדוגמא, ע"י כמה Faith Plates מרובים (כדי שהשחקן יצטרך לתזמן את הפתיחה של פורטלים שונים בשביל ה Plates) ובוא הזמן עליו גם לתזמן את הפלת הקוביה על ה Plate, כדי שבסוף, כשתגיע לכניסה של תעלה 1 - היא תיהיה פתוחה (זוכרים שהיא נפתחת כל X שניות ל Y שניות ואח"כ נסגרת?), ובנסף אח"כ עליו לתזמן לחיצה על הכפתור שמשנה את הכיוון של ה Excursion Tunnel כדי שהקוביה תגיע לכניסה לתעלה 2 גם כן בזמן.. ואח"כ אפשר לסיים את זה פה - מהיציאה של תעלה 2 הקוביה תיפול ישירות לכפתור שפותח את היציאה למעלית של ה'צאמבר הבא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...