Portal 2 - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Portal 2 - הדיון הראשי

GWeizman

Recommended Posts

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל פעם שחשבתי ללכת למצוא סרטון עצרתי את עצמי ואחרי כמה דקות מצאתי את הפתרון לבד.

בפעם היחידה שממש נתקעתי ליותר מדי זמן (ואני כבר לא זוכר בדיוק איפה זה היה) הפסקתי לשחק,

וכנכנסתי שוב לשחק למחרת, ישר ראיתי משהו שלא ראיתי אתמול, ועברתי את השלב תוך דקה.

בקיצור, תמיד שווה לשחק בלי walkthrough

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם שחשבתי ללכת למצוא סרטון עצרתי את עצמי ואחרי כמה דקות מצאתי את הפתרון לבד.

בפעם היחידה שממש נתקעתי ליותר מדי זמן (ואני כבר לא זוכר בדיוק איפה זה היה) הפסקתי לשחק,

וכנכנסתי שוב לשחק למחרת, ישר ראיתי משהו שלא ראיתי אתמול, ועברתי את השלב תוך דקה.

בקיצור, תמיד שווה לשחק בלי walkthrough

חחח!! כנ"ל.

לקח לי יומיים לסיים את המשחק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Authoring Tools ;D

הם הוציאו כלי שיאפשר ליצור שלבים ל SP ו CO OP כולל אפשרות להכין סרטונים ולהתאים צלילים וכו'. הורדתי וזה התגלה כ SDK מלא :o

זה ב BETA, כשהם יסיימו כניראה יהיה גם SDK מלא למי שרוצה.

נ.ב.

FUCK THE HATERS, כל אתר/מבקר שנתן למשחק הזה פחות מ 90 איבד את זכות הקיום שלו! וכל מי שלא קנה את המשחק :nono: לפחות אחרי שנתנו לכם את הקלים לעשות מה שאתם רוצים ואישרו שיתנו לכם תוספות בחינם, טיפה כבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי פורטל 2, אני מחפש פרטנר לCOOP, כל החברים שלי שיש להם את המשחק כבר סיימו את הCOOP וכל מי שנשאר שטלתן ואי אפשר לשחק איתו בשיתוף פעולה.

מישהו מעוניין בשותף לCOOP בפורטל? הסטים שלי הוא maximskv

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין בעיה לשחק איתך. עברתי אותו עם מישהו אחר אבל הוא עשה את רוב העבודה ואני רק עזרתי איפה שצריך 2 :P

בכיף, תתחבר לסטים :P

אתה רומז שאני שתלטן? :hi:

אני רמזתי? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF TIME...

האנשים האלה חושבים ש PORTAL 2 פוגע באנשים :screwy: הם גם חושבים שסוני מפיצה את המשחק אבל זו בעיה אחרת :lol:

http://kotaku.com/5802908/portal-2-finds-a-way-to-offend

זהירות ספויילרים!

עצוב איך הם אספו כמה משפטים, הוציאו אותם מההקשר שלהם במשחק, לא התייחסו לדברים אחרים במשחק שמסבירים למה גלאדוס או וויטלי אומרים את הדברים האלה. קפצו על ההזדמנות לרדת על משחק שוב, בלי הצדקה ואחרי זה הם גם לא מבינים למה אפילו לא חשבו לענות להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF TIME...

האנשים האלה חושבים ש PORTAL 2 פוגע באנשים :screwy: הם גם חושבים שסוני מפיצה את המשחק אבל זו בעיה אחרת :lol:

http://kotaku.com/5802908/portal-2-finds-a-way-to-offend

זהירות ספויילרים!

עצוב איך הם אספו כמה משפטים, הוציאו אותם מההקשר שלהם במשחק, לא התייחסו לדברים אחרים במשחק שמסבירים למה גלאדוס או וויטלי אומרים את הדברים האלה. קפצו על ההזדמנות לרדת על משחק שוב, בלי הצדקה ואחרי זה הם גם לא מבינים למה אפילו לא חשבו לענות להם.

ממש! איזו הוצאה גרועה מהקשר.

טוב שהאבא הזה לא עף על עצמו.

אז מה יגידו השמנים? צוחקים גם על "בעיית המשקל" של גלאדיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה טיפשים בחיי!

בכל מקרה, מישהו רוצה לעשות איתי את הCOOP? אין לי שותף וכל החברים שלי כבר או סיימו את המשחק או שתלטנים ולא כיף לשחק איתם בעבודת צוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...