תקלה בBIOS - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בBIOS

peralon

Recommended Posts

אהלן.

לפני שנה בערך צצה לי בעיה במחשב

כל פעם שאני פותח אותו לפני שעולה הווינדוס(XP PRO) מופיע לי חלון כחול עם הודעת ארור משונה

כדי להשתמש במחשב אני חייב לעשות ריסטרט ואז המחשב עובד כרגיל

(גם כן יש בעיה שלפעמים במחשב דופק ריסטרטים סתם ואין לי מושג למה)

היום שמתי לב למה שכתוב בהודעה ונראה לי שאני צריך לעשות אפדייט לביוס

אין לי מושג מה אני אמור לעשות כי הלוח שלי של חברה לא ידועה

אם אתם יכולים למצוא לי אפדייט לביוס זה יעזור.. או שיש דרך אחרת לתקן את זה יעזור

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמעט סיכויי שיהיה עדכון ביוס ללוח שלך, זה 440BX.

תקציר הנושא

נשלח על ידי: peralon נשלח ב: היום בשעה 23:18:53

תודה

אבל מה שנתת לי זה ל *** STOP: 0x0000007E (0xC0000005, 0xFC5CCAF3, 0xFC90F8C0, 0xFC90F5C0)

זה שונה ממה שמופיע לי..

אבל אני אנסה

השגיאה היא 0x0000007E , כל השאר זה כתובות והן לא צריכות להיות קבועות לא בכל פעם ולא בכל מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן.

עשיתי בדיוק מה שכתוב באתר של MICROSOFT, עשיתי UNINSTALL לחומרה של הכרטיס קול... ואז עשיתי בדיקת שינויים בחומרה הופיעו לי פתאום סתם עוד עשר חומורת שלא היו ואז שחזרתי לווינדוס רגיל (לא SAFE MOFE) החומרה כבר לא הייתה שם וכל התקלוחת נשארו אותו דבר......

מישהו שאני מכיר שבמקרה גפ חבר באתר מצא לי אפדייט לביוס אבל אני לא בטוח שזה הביוס שלי... וכתוב שם שאם זה לא שלי זה ישרוף כנראה את הלוח... וכמה שזה יכול להיות כיף... אני צריך מחשב!...... אני לא יודע אם זה מתאיחם למחשב שלי אבל ככה קוראים לגובץ-

AWDFLASH.EXE

זה מה שכתוב בלוח שלי AWD והבעיה באמת בפלאש אבל אני לא ידוע אם זה מתאים.... זה מה שכתוב בREADME -

Please identify the clock generator IC on your motherboard, and the Super IO IC types, before updating the . Upgrading with a wrong file may result in failure to power up after the upgrade !

מה שזה לא אומר.........

גם בביוס יש שם אפשרות לבטל תא ה SHADOWING וזה מה שכתוב בEROR.... אז יש לי שתי אפשרויות... או לעשות DISABLE דרך הביוס לSHADOWING ולהסתכן בכך שלא יהיה לי כרטיס מסך או..... להתקין את הUPDATE ולהסתכן בשריפת הלוח....

מה עדיף?

תזכרו אני צריך מחשב....

ת-ו-ד-ה-!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה הזו איננה עידכון ביוס, היא צורבת את העדכון לתוך הצ'יפ.

זה כמו ש NERO בעצמה איננה שימושית, היא רק מעלה קבצים על גבי דיסקים.

בשביל למצוא עדכון צריך לדעת בדיוק איזה לוח יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...