חיבור אלחוטי לקו ADSL - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור אלחוטי לקו ADSL

eyalfrie

Recommended Posts

שלום,

בביתי מותקן קווי. הראוטר והמודם מצויים בתיבה הצמודה לבית ומהם מועברים קווים לנקודות שונות אליהן מחוברים המחשבים.

האם יש דרך לחבר ראוטר אלחוטי או משהו דומה לאחת הנקודות הקוויות בבית בכדי שבבית יהיה גם . אם כן: אשמח להמלצה לראוטר/מודם או איך שתקראו למתקן הזה, בעלויות סבירות כאשר טווח הכיסוי שלו צריך להיות קומה אחת בלבד.

תודה,

אייל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המענה המהיר. אני חושש שהפתרונות אינם ישימים, אלא אם כן איני מבין נכון:

WAREZMEN: איני יכול להעביר את המודם והראוטר לתוך הבית: מצויה תיבת תקשורת אליה בוצע כל החיווט מכל החדרים והיא מצויה בכניסה לבית. אין לי אפשרות לחווט מחדש את הבית.

PONGO: עיינתי בלינק. עד כמה שהבנתי, הפתרון אינו מומלץ והחלופה שהצעת מחייבת חיבור למחשב. גם זה בעייתי: יש שתי כניסות אפשריות. האחת בסלון והשניה בממד המשמש כחדר עבודה. להבנתי, אלחוט וממד אינם 'חיים' טוב יחד. וחיבור מחשב בסלון משמעו רכישת עוד מחשב והצבתו בסלון ליד הטלויזה. גם זה בנסיבות העניין בעייתי מאד כעת.

האם יש פתרונות נוספים כלשהם?

תודה רבה על זמנכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדריך שפונגו הבאי לך הוא מה שאתה צריך.

תקנה אלחוטי

תחבר אחת מיציאות הLAN שלו בחיבור בקיר

תבטל DHCP בו

תגדיר את הIP הפנימי שלו בטווח של הנתב הראשי

וכמובן תגדיר את האלחוט

וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המענה.

אפשר בטובכם לקבל המלצה על נתב מתאים (מחיר, טווח כיסוי סביר, נוחיות כניסה להגדרות וכיוצא באלו דברים שאיני מבין ועל כן גם איני יודע מה לשאול)?

האם באשר לשאר המונחים אשר עבורי הם סינית (IP פנימי בטווח של הנתב הראשי, DHCP) חפירה וחיפוש בפורום יספקו מענה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PONGO תודה רבה. אחלה.

שאלה אחרונה ברשותכם: יש לי אפשרות לקבל מחבר מודם נתב דנדש של - d-link 2650U. זה גם מודם, ולכן השאלה: האם הוא יכול לעשות את העבודה או שמא בגלל שזה גם מודם וגם ראוטר, זה בעייתי/לא אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...