Crysis 2 - הדיון הראשי. - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - הדיון הראשי.

--Shadow--

Recommended Posts

אתמול הפעלתי את המשחק ועשיתי בדיקת פריימים ובדרך כלל אני מקבל 24 פריימים קבוע אבל למשל כשיש פיצוצים גדולים או כשאני נלחם לפעמים באוייבים הפריימים יורדים לאיזור ה12-13 אפילו לפעמים ולפעמים ל19. בעיקרון לפי גרף הביצועים שפורסם בעמוד הקודם אני אמור לקבל 28 פריימים בממוצע. אם אני אוסיף אני אקבל 28 פריימים? איזה כדאי לקנות שלא יהיה יקר ושיהיה טוב מKSP? לגבי ההודעה של נמוך כן כבר קיבלתי את ההודעה הזאת מספר פעמים בCRYSIS וגם בעוד כמה משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 480
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

24? ??? ??? זה ממש לא שחיק בכלל... תוריד בהגדרות ושחק כמו בן אדם על 40-50 fps בשביל גרפיקה יפה לא צריך להתפשר עד כדי כך ב fps כי על 24 ממש אי אפשר לשחק בצורה טובה ומהנה. אני משחק עם המפרט שלי על very high והמשחק רץ על 50 fps ועדיין נראה מעולה במיוחד עם ה dx11 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי שזה לא יכפיל לי את הפריימים התוספת אבל לפחות שאני אקבל 27-28 פריימים שזה די חלק. התוספת תוסיף לי את ה3-4 פריימים האלה? אם לא אז מה ניתן לעשות כדי שהמשחק יעבוד יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל שירוץ לך על 30 ומעלה תצטרך להתפשר על ההגדרות. לא תוכל לקבל fps נורמאלי על ultra במערכת שלך ודרך אגב גם במערכות חזקות בהרבה לא מקבלים fps נורמאלי בהגדרות הכי גבוהות בקרייסיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פריימים הזיכרון אמור לשפר לי? אני יודע גם אני שמעתי שגם במערכות חזקות יותר משלי לא מקבלים FPS נורמאלי.

כמה פריימים shemiraz אתה מקבל בהגדרות הכי גבוהות עם DX11 וטקסטורות וכמה 11@11 מקבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוחרר ה Editor

http://www.mycrysis.com/news/community/the-crysis-2-editor-is-available-now

c2editor.jpg?rev=187[/q]

The Crysis 2 Editor is here!

We’re pleased to announce that today we are releasing the Crysis 2 Editor package which includes the all-new 3 Sandbox Editor, allowing you to create custom maps, mods and content for Crysis 2!

The package also includes various tools, such as FMOD Designer, Poly Bump, plugins for Maya and 3ds Max and more! We’ve also included some sample assets to help you discover the possibilities with the Crysis 2 Editor package.

www.crymod.com where you are able to discuss and share all of your Crysis 2 maps and mods! The website has an all new look and features so if you're just starting out and looking for tips with the Editor, or if you are an experienced modder looking to show off some work, Crymod is the place to be!

We're also pleased to announce the re-launch of our modding portal

www.mycrysis.com as well as www.crymod.com

You can download the package from

- MyCrysis Team

Related Links

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאץ' של הטקסטורות ברזו' גבוהה דורש DX11?

כי אני לא מצליח להפעיל את האופציה..

ומעבר לכך, איזה כ.מסך יוכל להריץ את המשחק על הגדרות מקסימליות נוכחיות [DX11/TESSALATION ETC...] ברזו' של 1680*1050?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...